18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksmisja...

~DMT • 2022-07-29, 16:55
Bezdomni w Karolinie Południowej, zostają "poproszeni" o opuszczenie zajmowanego terenu...




TerazPolska123

2022-07-29, 19:18
a i tak się r*chają w tym namiocie i płodzą kolejnych bezdomnych

pAwko7

2022-07-29, 19:50
burunduk napisał/a:

Proponuję usunąć konto i przejść na kwejki czy inne gówna, admin powinien dodać w regulaminie że zachowania podobne do Twojego powinny być natychmiastowo banowane permanentnie aby nie zaśmiecały tego portalu od osób pokroju Twojego, może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz na czym świat polega i takie jakie życie prowadzisz to że żyjesz w bańce gdzie uważasz że każde zachowanie agresywne jest ustosunkowane złym działaniem, a życie polega na tym by bronić swoich rzeczy materialnych jak i swojego nazwiska. No ale niestety coraz więcej takich osób jest na sadisticu jak Ty więc sadistic zamienia się w gówno takie jak Ty ale miejmy nadzieje że kiedyś admin pomyśli o banowaniu osób takich jak Ty, by osoby które są dojrzałe nie musiały tracić czasu na patrzenie z pogardą na komentarze Twojego pokroju a jeśli posiadasz ponad 25 lat i uważasz że bronienie swojego majątku NAWET SIŁĄ jest niezgodne bo komuś stanie się krzywda to raczej zbyt dużo w życiu nie osiągniesz bo prawo w które wierzysz bardzo rzadko działa.



Mordo, ale z polskiego to Ty kiblowałeś. Bankowo.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-29, 21:41
Znając wymiar sprawiedliwości w USA i prawników to bezdomni sobie teraz kupią po mieszkaniu na koszt tych którzy ich pobili

juras712

2022-07-29, 21:46
Ja pie**ole jakie cwe*e zasiedliły sadistica, parę lat temu komentarze miały dawkę czarnego humoru ale były inteligentne i dowcipne a to gówno, które teraz ulewa się, z ryjów pryszczatych gówniarzy, ani nie śmieszy IQ równe karaluchowi. Rzygać się chce

SanEscobar94

2022-07-29, 21:48
Kopanie w kilku jednego czy tam całą bandą kilka osób, zawsze będzie świadczyło o tym, że kopiący to p*zdy.

Kolo_taki

2022-07-29, 22:35
j***ne Cioty, też mi k***a pokaz siły , przyjść ekipą i naj***ć bezdomnych. Ha tfu

Dzik5150

2022-07-29, 22:40
Rozumiem że nieraz nie skutkują słowa więc trzeba użyć mocniejszych argumentów, ale napie**alanie w paru jednego gościa to ch*j nie wyczyn jak goście chcą się wyżyć to niech pie**olna baranka w ścianę z przytupem.

rara

2022-07-29, 23:07
SanEscobar94 napisał/a:

Kopanie w kilku jednego czy tam całą bandą kilka osób, zawsze będzie świadczyło o tym, że kopiący to p*zdy.



Pomijając motywy na tym filmiku i wypociny komentujących tylko to mi się pierwsze nasunęło

kiper19

2022-07-29, 23:14
Taka ekipa przydała by się w Paryżu gdzie bezdomni śpią pod mostem i na moście i to w odległości 30 metrów od wieży.

kocur

2022-07-29, 23:20
Mors_Nigra napisał/a:

Zanim coś zamieścisz na sadolu, proszę, przeczytaj to 10 razy bo strasznie pieprzysz i nie idzie dość o co Ci chodzi. Ostatecznie jest to racazej jasne, ale serio, popracuj nad słowem pisanym, żeby to było klarowniejsze. Bo tekstu tam dużo, a sensu mało.



spokojnie, we wrześniu wrócisz do szkoły i będziesz ćwiczył czytanie ze zrozumieniem.

Póki co won na toktoki i inne wasze gówna dla p*zdowatych dzieci

SanEscobar94

2022-07-29, 23:33
kocur napisał/a:

spokojnie, we wrześniu wrócisz do szkoły i będziesz ćwiczył czytanie ze zrozumieniem.
Póki co won na toktoki i inne wasze gówna dla p*zdowatych dzieci



nie wiem, mam prawie 30 lat i nadal uważam, że kopanie w kilku jednego to oznaka bycia p*zdą ostateczną. Nawet jak to domniemany pedofil to fajnie użyć mózgu i pomyśleć czy jakaś durna c**a nie puściła plotki bo nie no co przecież go nie zabiją tak se powiedziałam żeby być ważna. Właściwie to trochę debila z siebie robię wchodząc w dyskusję ze starszym typem, który kilku zdań w swoim ojczystym języku nie potrafi złożyć... k***a ludzie wyobraźcie sobie mieć 33 lata, nie potrafić po polsku i jeszcze myśleć, że wie się więcej i wbijać ten nonsens innym do głowy.. no niby domena jełopów, ale jednak, dla własnego spokoju, mam nadzieję, że trolujesz. Inaczej jedyny ratunek to nie wiem.. ban na internet dla dobra ogółu.

PabloSkills

2022-07-30, 00:36
Jakie kurde pały j***ne i do tego leszcze, nawet ciosu porządnie wyprowadzić nie potrafią.

robsonx79

2022-07-30, 01:08
W Stanach akurat bardzo łatwo zostać bezdomnym, wystarczy jeden niezapłacony rachunek za leczenie. A coraz więcej ludzi zarabia po prostu tak mało, że stać ich tylko na podstawowe produkty i wynajęcie przyczepy, no ale nie zostają bezdomnymi. Tutaj to moim zdaniem jest zwykła okazja do powyżywania się na słabszych i tyle, oprawcy mogą bardzo podobnie skończyć.

szejset66

2022-07-30, 05:29
burunduk napisał/a:

Proponuję usunąć konto i przejść na kwejki czy inne gówna, admin powinien dodać w regulaminie że zachowania podobne do Twojego powinny być natychmiastowo banowane permanentnie aby nie zaśmiecały tego portalu od osób pokroju Twojego, może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz na czym świat polega i takie jakie życie prowadzisz to że żyjesz w bańce gdzie uważasz że każde zachowanie agresywne jest ustosunkowane złym działaniem, a życie polega na tym by bronić swoich rzeczy materialnych jak i swojego nazwiska. No ale niestety coraz więcej takich osób jest na sadisticu jak Ty więc sadistic zamienia się w gówno takie jak Ty ale miejmy nadzieje że kiedyś admin pomyśli o banowaniu osób takich jak Ty, by osoby które są dojrzałe nie musiały tracić czasu na patrzenie z pogardą na komentarze Twojego pokroju a jeśli posiadasz ponad 25 lat i uważasz że bronienie swojego majątku NAWET SIŁĄ jest niezgodne bo komuś stanie się krzywda to raczej zbyt dużo w życiu nie osiągniesz bo prawo w które wierzysz bardzo rzadko działa.



Że też chciało ci się tyle pisać trzy po trzy.

paranzaboy

2022-07-30, 07:19
Jeden jest kumaty widzę, bo używa rękawiczek.