18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwny przypadek Simona Mola

Naziolek • 2013-01-18, 00:23
A tak mi się zebrało na wspominki. Moja koleżanka była dzisiaj oburzona moim rasizmem, kiedy powiedziałem jej, żeby wyminąć murzyna na schodach ruchomych, bo stanie przed nami w kolejce do kfc. Zamiast słuchać jej wywodu, oddaliłem się myślami do czasów afery Simona Mola, w zasadzie seks-afery. Przyjaciel tych wszystkich szczuk i nowickich, zaraził [w większości] młode lewicowe działaczki, zresztą sam też był działaczem wielu tych kretyńskich organizacji. Wyszło to na jaw jedynie dzięki jednej z nich, która nie miała partnera, reszta była w większości zamężna [-.-] i wolała nie wychodzić z tym na zewnątrz. Jak czasem słucham o tych wszystkich wspaniałych i najpiękniejszych dziewczynach - Polkach, jak to powinniśmy być dumni, to rzygać mi się chce. Miałem szczęście [/nieszczęście] być na erasmusie i nauczył on mnie praktycznie jednego: Nie wiąż się z Polką, jeśli ktoś mówi w innym języku i ma nie polsko brzmiące nazwisko, to praktycznie wystarczy odpowiedni splot wydarzeń i wylądują w łóżku. Można powiedzieć, że lewicowcy sami siebie wykończą, ale niestety sprawa miała dalej dość makabryczny finał, bo zarażonych w stopniu II było wielu gości. No cóż nie we wszystko należy wkładać ku*asa.



Ziemkiewicz jak zawsze w formie.

mjolnir

2013-01-18, 14:59
k***a widzieliście kiedyś ładne lewaczki?...bo ja nie.

anonymousm

2013-01-18, 15:34
Kawał sk***ysyna, bez dwóch zdań. Na szczęście dla ludzkości po stronie rasistów było tylu sk***ieli, że od jednego Molla szalki nawet nie drgną, więc racja jest po stronie ludzi bez uprzedzeń.
Choćby zarażał 10 lasek dziennie, nie zaszkodzi tak Polkom i Polakom, jak ukraińscy, niemieccy, rosyjscy i polscy rasiści.

Wielki_Kloc

2013-01-18, 16:03
Loaloa napisał/a:

Może was boleć to, że w oczach waszej kobiety jesteście mniej warci od takiego Simona, moze to być po prostu prawdą.



Globalne Mass-Media (w stylu MTV, Hollywoodu itp) wylansowały taki, moim zdaniem bardzo nieprawdziwy i dyskryminujący, stereotyp, że murzyn to z założenia musi być męski, dobrze zbudowanym, przystojny i zajebisty w łóżku (choćby podprogowymi teledyskami, w których murzyn raper zawsze jest w otoczeniu wielu atrakcyjnych, BIAŁYCH kobiet); jednocześnie to samo źródło próbuje wtłuc, że myśl techniczna, inteligencja, zdolności organizacyjne i intelektualne białych są cechami nie atrakcyjnymi i starają się je zdyskredytować. A że kobiety są istotami emocjonalnymi, bardzo łatwo "łykają" ten podprogowy przekaz, uznając go za swój.

anonymousm

2013-01-18, 16:21
Wielki_Kloc napisał/a:



myśl techniczna, inteligencja, zdolności organizacyjne i intelektualne białych są cechami nie atrakcyjnymi



Boję się, że w łóżku mogą to nie być cechy szczególnie pożądane, w przeciwieństwie do wielkiej murzyńskiej pały i siły. Ja też swego czasu, kiedy chciałem po prostu pannę przelecieć, to nie pytałem, jaką ma średnią na studiach, tylko patrzyłem, jak trzęsie tyłkiem. Młody to ja byłem z 10 lat temu, jeszcze erasmus nie był taki popularny, ale już wtedy wiele dziewczyn przejęło tę mentalność przypisywaną zwykle mężczyznom: najpierw się wyszaleję, zaliczę, co się da, a potem się ustatkuję i założę rodzinę.
No i szalały, a jak starasz się wyszaleć - to co, darujesz sobie zaliczenie Murzyna albo Araba, skoro należą do rzadkości? Wszystkiego chciały spróbować. Potem się nieby ustatkowywały i brały sobie kolesi, których cechowały

Wielki_Kloc napisał/a:



myśl techniczna, inteligencja, zdolności organizacyjne i intelektualne



za mężów. Ale po dwóch, trzech, maksymalniie latach porządnego życia, zaczynały tęsknić za zaliczaniem i dopiero wtedy zaczynały się dramaty, rozwody, podziały kredytów itd.

BDrummer

2013-01-18, 16:50
Jedno pytanie, ludzie kiedy wy zrozumiecie ze guma nie chroni przed HIV-em. Poczytajcie troche

Icepick

2013-01-18, 17:56
Naziolek napisał/a:

Miałem szczęście [/nieszczęście] być na erasmusie i nauczył on mnie praktycznie jednego: Nie wiąż się z Polką, jeśli ktoś mówi w innym języku i ma nie polsko brzmiące nazwisko, to praktycznie wystarczy odpowiedni splot wydarzeń i wylądują w łóżku.



Też byłem na ersamusie i przyznać muszę, że ta przypadłość trawi nie tylko Polki, ale również samice innych narodów. A chyba najwięcej wkładały się Hiszpanki. Ja wiem, że temperament, że inna kultura, że dziś to nieco inne czasy, ale, Boże broń, żeby którakolwiek została moją żoną. Ja człowiek zda sobie sprawę z tego ile ku*as gościło w jej cipie, to włos się jeży na głowie. Ale jest promyk nadziei, moi drodzy. Otóż była jedna laska z Krakowa, która zostawiła chłopaka w Polsce i faktycznie nie puściła się z nikim, mało tego nawet w lizing nie poszła z żadnym. Taka laska to skarb.

Btw czemu za jechanie po murzynach dostaje się warna? O ch*j chodzi z tym portalem?

BDrummer napisał/a:

Jedno pytanie, ludzie kiedy wy zrozumiecie ze guma nie chroni przed HIV-em. Poczytajcie troche



Prezerwatywa nie uchroniła nas przed tobą. Oczywiście, że nie chroni przed chifem, ale zmniejsza ryzyko zarażenia o jakieś 90%. Tak samo sprawy mają się z ciążą. Żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewności. Dlatego nie siej chaosu i niech ludzi ich używają dopóty nie znajdzie się lepszy sposób na chifa.

bovski

2013-01-18, 21:46
Simon Moll, ostatni płomień zgasł!

erythnul

2013-01-18, 23:45
anonymousm napisał/a:

Kawał sk***ysyna, bez dwóch zdań. Na szczęście dla ludzkości po stronie rasistów było tylu sk***ieli, że od jednego Molla szalki nawet nie drgną, więc racja jest po stronie ludzi bez uprzedzeń.
Choćby zarażał 10 lasek dziennie, nie zaszkodzi tak Polkom i Polakom, jak ukraińscy, niemieccy, rosyjscy i polscy rasiści.



Ja pie**ole.. lewakom matkę mogą murzyny HiVem zarazić, a oni dalej będą do nich wzdychać i cieszyć się jakimi to są lepszymi ludźmi bo nie posiadają złych, krzywdzącyh uprzedzeń. :roll:

PaTis

2013-01-18, 23:55
Oby więcej takich gości w polsce, co tam na całym Świecie to wytepią tępe kur** na całym świecie. AMEN

pocominick

2013-01-19, 04:25
Zawsze byłem zdania że łączenie słów logika i lewica to oksymoron. Artykuły tego typu tylko to potwierdzają.

bloodwar

2013-01-19, 16:00
Patrząc z jednej strony na tą sprawę - to był skandal, zezwierzęcenie itp. Ale z drugiej strony - jakby kolesiowi zmienić kolor skóry na biały, imię na Przemek, Łukasz czy Marcin i odjąć tego nieszczędnego HIVa to mielibyście typowy obraz Polaka który w weekendy idzie na disko czy umawia się na randkę i robi to, czego wymaga od niego natura - próbuje przedłużyć gatunek zaliczając jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem. A panienek nie ma co żałowac, swego czasu jak afera była "na topie" w mediach to pokazywali kilka panien które oddały swoje wdzięki temu Murzynowi i mówię Wam, bez rewelacji. Każdy myśląc "Polka oddała się Murzynowi" ma w wyobrażeniach piękną, wysoką blond-dziewicę, słowiańską boginię a zapominacie, że tak wygląda z 20-30% populacji i akurat ta cześć populacji nie musi szukać faceta bo "sami sie znajdują", pozostaje reszta która nie może sobie znaleźć chłopa i dlatego są tak zdesperowane że dają każdemu kto zwróci na nie uwagę.

A co do panów wypominających kobietom, że potrafią się bawić - w większości są to albo hipokryci którzy zapominają, że tydzień w tydzień wyrywają jakieś Natalie, Wioletty i Żanety i dmuchają je w kiblu na wiejskiej remizie albo na tylnym siedzeniu swojego samochodu (a potem zmieniają numer telefonu i blokują na fejsbuku żeby przypadkiem laska na raz sobie nie robila nadziei), albo kolesie tak brzydcy, że nawet stara, dmuchana setki razy przez każdego faceta w promieniu 50 km cichodajka nie zwróciłaby na nich najmnijeszej uwagi. Tak czy siak - każdy leczy jakieś swoje kompleksy tym jechaniem po Murzynach i dających im dupy Polkom



Gerwazy Waligóra

2013-01-19, 20:01
Zapraszam do Londynu, tutaj polskie p*zdy uganiaja się za takimi czekoladowymi kolegami, ale pozniej do Polski juz nie wracaja z kolorowymi dziecmi zbyt czesto bo i jak to sie przyznac, ze mieszka ze na zasilku i jalmuznej diecie od panstwa bo i czarny ojciec jedyne co potrafi robic to farmazonic i czarowac, ale do pracy to juz nie ma talentu.... Historie zyciem pisane, duzo czarnych i biednych dzieci w Anglii juz mowi po polsku... I zeby nie bylo nie jestem rasista, po prostu zycie mnie nauczylo pewne rzeczy juz inaczej dostrzegac, wystarczy z Polski wyjechac, pozdro

Icepick

2013-01-20, 17:41
bloodwar napisał/a:



A co do panów wypominających kobietom, że potrafią się bawić - w większości są to albo hipokryci którzy zapominają, że tydzień w tydzień wyrywają jakieś Natalie, Wioletty i Żanety i dmuchają je w kiblu na wiejskiej remizie albo na tylnym siedzeniu swojego samochodu (a potem zmieniają numer telefonu i blokują na fejsbuku żeby przypadkiem laska na raz sobie nie robila nadziei), albo kolesie tak brzydcy, że nawet stara, dmuchana setki razy przez każdego faceta w promieniu 50 km cichodajka nie zwróciłaby na nich najmnijeszej uwagi. Tak czy siak - każdy leczy jakieś swoje kompleksy tym jechaniem po Murzynach i dających im dupy Polkom




Piwo za ten kawałek. Prawda jest taka, że punkt widzenia zależy od tego po której stronie grasz. Jest moment w którym chciałbyś wydymać pół świata i wtedy wręcz zależy ci na tym żeby laski się przed tobą rozkraczały. Inaczej sprawy się maja kiedy masz laskę, żonę, narzeczoną, córkę. Wtedy ci dymacze stają się niebezpieczni.
Przy czym nie odmówisz mi chyba tego, że laska która widziała więcej ku*asów, niż Twoje zdolności matematyczne potrafią ogarnąć jest dobrą kandydatką na żonę?
A co do sypania się z Murzynami, czy z kimkolwiek innym to wszystko jest okej, dopóki się nie uprzedmiotawiasz. Jeśli robisz tak bo fajnie będzie mieć kogoś takiego w kolekcji to trąca to trochę kupczeniem.