18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwny przypadek Simona Mola

Naziolek • 2013-01-18, 00:23
A tak mi się zebrało na wspominki. Moja koleżanka była dzisiaj oburzona moim rasizmem, kiedy powiedziałem jej, żeby wyminąć murzyna na schodach ruchomych, bo stanie przed nami w kolejce do kfc. Zamiast słuchać jej wywodu, oddaliłem się myślami do czasów afery Simona Mola, w zasadzie seks-afery. Przyjaciel tych wszystkich szczuk i nowickich, zaraził [w większości] młode lewicowe działaczki, zresztą sam też był działaczem wielu tych kretyńskich organizacji. Wyszło to na jaw jedynie dzięki jednej z nich, która nie miała partnera, reszta była w większości zamężna [-.-] i wolała nie wychodzić z tym na zewnątrz. Jak czasem słucham o tych wszystkich wspaniałych i najpiękniejszych dziewczynach - Polkach, jak to powinniśmy być dumni, to rzygać mi się chce. Miałem szczęście [/nieszczęście] być na erasmusie i nauczył on mnie praktycznie jednego: Nie wiąż się z Polką, jeśli ktoś mówi w innym języku i ma nie polsko brzmiące nazwisko, to praktycznie wystarczy odpowiedni splot wydarzeń i wylądują w łóżku. Można powiedzieć, że lewicowcy sami siebie wykończą, ale niestety sprawa miała dalej dość makabryczny finał, bo zarażonych w stopniu II było wielu gości. No cóż nie we wszystko należy wkładać ku*asa.



Ziemkiewicz jak zawsze w formie.

boruta77

2013-01-18, 11:35
@up żeby te suki od razu pozdychały to nie byłoby problemu. Ale puki co dalej żyją i cholera wie ilu normalnych teraz pozarażają.

yoog

2013-01-18, 11:38
Naziolek napisał/a:

Lubię tę historię z kilku powodów. W gruncie rzeczy dlatego, że gość nabrał to całe debilno-inetligenckie grono lewicowe, działaczy [jak opisał to Ziemkiewicz] walczących z systemem. Jakiś mambo przyjechał do Polski i wmówił wszystkim, że jest un journaliste [żeauornalistom ;) ], który prowadził przez 300 lat krajowy dziennik bananów w Kamerunie. Że niby pisał felietony i walczył o jakąś tam wolność [ch*j wie jaką, po prostu walczył], a potem [jak wcisnął wszystkim], że jako dziennikarz odkrył wielką aferę korupcyjną a Kamerunie i musiał uciekać z kraju, w ten sposób otrzymał w Polsce status uchodźcy. Okazało się, że nigdy nie pracował w żadnej gazecie, jak potwierdziła jego mama, kiedy skończył zasadniczą szkołę poszedł do fizycznej pracy w jakiejś rafinerii, przy czym w szkole pisał do gazetki, ale dziennikarzem nie był nigdy. No ale u ans to całe antifowskie, le madamowe, antyglobalistyczne, ekologiczne grono pomogło mu i już niedługo potem pisał w Warszawskich gazetach jakieś pierdoły o tym, że banan jest dobry, kiedy jest dobry. To była sztuka wyrafinowana. To samo grono upchnęło tego ciemniaka i debila do MSZ, a potem wielu, wielu organizacji publicznych. Zaliczał hurtowo wszystkie kobiety bez kondomów, nie dlatego, jak twierdzi Ziemkiewicz, bo nie lubił ich, a dlatego [co wyszło potem], że w jego plemieniu wierzyło się, że jak samiec przekaże nasienie wielu kobietom, to w końcu odda wraz z nim HIV, jak potem zeznał Simon, w Afryce nie miał szans na takie powodzenie, a w Polsce panny stały do niego w kolejkach. Simon Mol pisał jakieś wiersze i broszurki, brał udział w akcjach "wywalić rasizm ze stadionów" występował w telewizji, gdzie mówił, że Polacy są zacofanym narodem, że czarni są dyskryminowani, że musimy się zmienić, otworzyć na innych ludzi etc. I faktycznie, przed Simonem Molem otwierały się dziesiątki damskich nóg, naszych matek polek, żonek, córek i kochanek. k***a obrzydzenie mnie bierze, kiedy myślę o takich kobietach, ale cóż... Poczytajcie sobie wywiady z nimi, dla mnie to niezła lektura:

http://dziennik3rp.blogspot.com/2008/10/simon-mol-krcia-mnie-taka-moc-w-nim.html



Te wywiady robią wrażenie, ale nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby wskoczyć jakiemuś bambo do łóżka i to jeszcze bez gumy

kurczasty

2013-01-18, 11:38
A ja jestem ciekaw jak go dojechali chlopacy z celi, bo wiadomo, że w takich sprawach to jedyni na których można liczyć.

Ja...........88

2013-01-18, 11:41
on tylko zwalczał faszyzm, czego od niego chcecie. Nawet antyfaszystą roku został.

Swoją drogą cieszę się, że zdechł w chorobie i zapomnieniu. A jego "ofiar" to wcale mi nie szkoda.

dimekk

2013-01-18, 11:48
To jest kosmos. Polak do dziewicy musi się zabierać z pół roku, czarny przyjdzie i pie**oli na pierwszej, drugiej randce? No k***a bez jaj.

troflix

2013-01-18, 12:01
dobrze, ze to gowno na dwoch nogach juz nie zyje

Xothr

2013-01-18, 12:02
@Zakapior

ale się uśmiałem he he co za zajebisty gif :D

markedone

2013-01-18, 12:12
„Antyfaszysta Roku 2003"

Dlatego Antifa ma Hiva

pazdzioszek

2013-01-18, 12:13
Zdziry, nic dodać nic ująć. Jakby tak poumierały, albo właśnie miały obowiązek tatuowania, że są HIV pozytywne, to ok, a tak to biednych, normalnych chłopaków biorą ze sobą w to bagno. Gardze tymi zdzirami i mam skromną nadzieję, że to przeczytają.

Takie historie skłaniają mnie do tego, żeby trwać przy tej jednej, mojej kobiecie, z którą jestem odkąd była dziewicą i ufam bezgranicznie (całe szczeście zaszczepiłem jej swój rasizm). Nie jest żadną poj***ną działaczką, uważa, że jest podział na role kobiet i mężczyzn (może nie do końca uważa, że "miejsce kobiety jest w kuchni", ale jak tylko chce krokiecika, to leci mi zrobić, gorzej bo jak chce piwo, to sie drze, że nie chce mieć alkoholika) :D I takiej kobiecie można ufać, a te zdziry z dziubkami na fejsie i gdzie się da, fashion-blogerki i inne "wariatki", to sp***alać na drzewo. Pomacać można, ale języka i ch*ja bym w to nie włożył, bo mnie obrzydzenie bierze.

Gimbo

2013-01-18, 12:33
Kilka lat temu czytałem o tym gościu i nie mam pojęcia, co kierowało tymi laskami i co chciały w ten sposób udowodnić.

Nienawidzę wszelkiego lewactwa i głupich lasek walczących o "równouprawnienie". Tak, jakby działa im się jakaś krzywda i były traktowane jak zwierzęta albo i gorzej...
Głupie baby wmówiły głupszym od siebie, że muszą się buntować, że nie powinno być podziału obowiązków w domu, że kobiety są równe mężczyznom. Niestety wiele tępych bab się na to łapie. Później są problemy, bo tępak nie chce dziecka wychowywać, woli robić karierę... nieważne, że facet ma stabilną pracę, dobre stanowisko... dziecko ma iść do przedszkola, bo matka robi karierę i koniec!
Facet ma opiekować się dzieckiem tak, jak matka. Nieważne, że jak ona jest w ciąży, to facet lata koło niej jak muchy koło gówna. Po narodzinach dziecka tępe baby oczekują, że facet będzie je wyręczał w opiece nad dzieckiem. Nieważne, że facet musi zarabiac, że nie może spędzać w domu tyle czasu, co baba. Ma być i koniec!


Lewactwo trzeba tępić jak tylko się da! To najgorszy syf jaki może istnieć.

makabrax

2013-01-18, 12:59
pie**ole k***a... jak jeszcze czytam
"Beata (22l.):

- Już podczas pierwszego spotkania chciał się ze mną kochać, ale do niczego nie doszło. Nie tylko dlatego, że byłam dziewicą. Bałam się, że zajdę w ciążę. Przed następną randką zaczęłam brać pigułkę."

no ja pie**ole :D naprawdę albo one były tak szpetne że decydowały się na coś takiego albo im k***a mózg (o ile taki mają) poraziło...
nie ma to jak dziewica dająca dupy na 2giej randce(w sumie to chciała na 1szej), już ch*j że z murzynem, arabem, białym czy azjatą, zasadniczo w jaki sposób jej kurestwo wyszło z niej tak nagle w wieku 22lat :D

najbardziej to mi szkoda mężów tych "działaczek lewicowych" którzy dostali bonusa, a którzy nawet o tym nie wiedzą bo ich żony/dziewczyny wielkie bojowniczki i bohaterki ruchu lewicowego bały się że ich facet może się dowiedzieć że go j***ły w rogi i nawet nie poszły zeznawać bo by sprawa wyszła na jaw...

w ogóle k***a "może założysz prezerwatywe?"
"ty rasistko, jak możesz mi kazać coś takiego robić, nie wierzysz mi że jestem czysty?!"
"nie no spoko, przyjechałeś z kraju gdzie około 60% populacji jest nosicielem wirusa, znamy się miesiąc, nie wiele o tobie wiem ale jesteś bohaterem więc r*chaj mnie jak tylko chcesz"
seems legit...

taratatara

2013-01-18, 13:52
polecam kawałek Apteki - Murzynek Bambo

Ef...........sz

2013-01-18, 14:15
Powinni murzyna rozpie**olić.

Loaloa

2013-01-18, 14:19
Patrząc obiektywnie na tę sprawę muszę przyznać, że to był skandal. Świadome zarażenie nieuleczalną chorobą jest jak najbardziej przestępstwem i powino być surowo ukarane.

Jednak czytając wasze komentarze muszę zwrócić uwagę na ból dup polactwa, które do czarnoskórego ma pretensje, o to że ich dziewczyny są k***ami i dają się r*chać każdemu, kto o to poprosi. Akurat fakt, że jeden czy drugi z was ma dziewczynę - cichodajkę w żadnym stopniu nie jest winą ani tego gościa, ani żadnego innego murzyna. Może was boleć to, że w oczach waszej kobiety jesteście mniej warci od takiego Simona, moze to być po prostu prawdą.


Cytat:

...kiedy powiedziałem jej, żeby wyminąć murzyna na schodach ruchomych, bo stanie przed nami w kolejce do kfc.




I co polaczku? Zdążyłeś? Nie zabrakło kurczaka dla ciebie?

Isengrim24

2013-01-18, 14:26
Loaloa napisał/a:

Może was boleć to, że w oczach waszej kobiety jesteście mniej warci od takiego Simona, moze to być po prostu prawdą.


Tak. Z pewnością prawdą jest, że polscy chłopcy są mniej warci od idioty - sk***ysyna, który wierzył, że jeśli przekaże odpowiedniej ilości dziewcząt nasienie to wyzdrowieje i świadomie zarażał je wirusem HIV.

Panie, idź Pan w ch*j.