18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwne dzwięki pojawiające się na świecie

emilwkpg • 2012-03-12, 02:42
Dość dziwne zjawisko , nie wyjaśnione jednogłośnie do dziś , pojawiające sie na calym swiecie dźwięki , niepokoją ludzi



Grooozaa, brzmi przeh*jowo . Jeśli sam filmik nie przekonał was , polecam przewertować neta w poszukiwaniu tematu, jest tego pełno z różnych źródeł ,także z Polski.

MyDreams

2012-03-12, 22:40
Wczoraj zaciekawiony tematem na innym forum postanowiłem na szybkiego zrobić coś podobnego w WMM. Oto efekt mojej pracy ;)

Oryginał



Przeróbka



Oraz wersja z helikopterem


MrTarryLimbert

2012-03-12, 23:14
To tylko Godzilla, z budy mojego psa wydobywa się podobny dźwięk.

WhyMe?

2012-03-12, 23:56
Ludzie już zakupy zrobili i w piwnicy siedzą bo obejrzeniu wideo. A ja mam wyj***ne i dalej siedzę na sadolu :kawa:

Gienek2

2012-03-13, 07:08
żniwa w sierpniu jakoś

ja bym obstawiał Putina wiercącego rurociągi

maxim3n

2012-03-13, 14:21
Ten odgłos z 0:40 słyszałem na własne uszy dawno temu, ale był na tyle przejmujący, że jakoś zapamiętałem. Miałem może z 10 lat i kiedy siedziałem z kumplem na dworze to coś takiego usłyszeliśmy. Ogólnie, zajebiście dziwne uczucie, bo poza tym, że sam dźwięk był jakiś chory to był strasznie głośny.

W3...........xe

2012-03-13, 21:43
o ludzie . nie wiecie ze bog slucha dupstepu?

Ravager

2012-03-14, 03:58
Booooyakasha napisał/a:

Płeć EMIO093
nie wierze w takie zjawiska ale dwa lata temu być może lipiec sierpień całą rodziną słyszeliśmy takie buczenie/trąbienie wyłączyliśmy korki w domu bo myśleliśmy że to jakieś urządzenie elektroniczne wyszliśmy na ulice i cały czas buczy nie wiadomo skąd i nie wiadomo z której strony. Więc to jest 100% prawdy nie wiadomo skąd to sie bierze i to najgorsze


najgorsze jest to, że piszesz jakbyś miał zaraz pie**olnąć stolca w majty



@Booooyakasha, niby racja, ale ch*jowe też jest to, że nie wiesz, jak zacytować jego posta.

johnjerry

2012-03-14, 10:25
Wiadomo co to za dźwięki, albo raczej Kto je robi. Władca ciemności powraca.

la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

A co do ocean bloob - Dziwnym trafem znajduje się blisko współrzędnych R’lyeh.

Adamkad

2012-03-14, 14:47
Jak dla mnie jakieś tajne nowe wojskowe samoloty ;]

raszej99

2012-03-14, 15:04
o ja... jakiś tydzień temu w wolsztynie między 1 a 2 w nocy przez ponad 5 minut był identyczny odgłos jak ten w kijowie... myślałem że może gdzieś w okolicy coś jest robione ale okazało się że okolica była kompletnie pusta...

Roszp

2012-03-18, 18:59
k***a, jestem na mistrzowie.org
Smutno mi. Gimbaza we mnie silna widocznie.