18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwne dzwięki pojawiające się na świecie

emilwkpg • 2012-03-12, 02:42
Dość dziwne zjawisko , nie wyjaśnione jednogłośnie do dziś , pojawiające sie na calym swiecie dźwięki , niepokoją ludzi



Grooozaa, brzmi przeh*jowo . Jeśli sam filmik nie przekonał was , polecam przewertować neta w poszukiwaniu tematu, jest tego pełno z różnych źródeł ,także z Polski.

Fazer6

2012-03-12, 19:58
moim zdaniem to dzwieki "miasta " fabryki kopalnie i podobne wystarczy wyjsc w nocy i sie przysluchac niby cisza ale co chile slychac takie dzwieki

asparagus

2012-03-12, 19:59
http://zmianynaziemi.pl/wideo/dziwne-dzwieki-calego-swiata-zapowiedzia-przebiegunowania

Cytat:

Ostatnio prawie na całym świecie słychać dziwne metaliczne odgłosy. Wiele z filmów wrzucanych na Youtube to fałszerstwa, ale nie można twierdzić, że wszystkie przypadki są oszustwem. Najlepiej udokumentowany przypadek z ostatnich dni to ten z Kostaryki. Dźwięki słyszeli prawie wszyscy mieszkańcy tego małego kraju. W tym wypadku sprawą zainteresowały się nawet media.


Cichy

2012-03-12, 20:10

19arek93

2012-03-12, 20:13
No krwa niesamowite. Takie same dźwięki u mnie nieraz się pojawiają pomiędzy blokami, do tego szok - u znajomego w kiblu zjawisko to występuje non-stop. Trzeba tylko porządnie pierdnąć i się zaczyna..

oGOALoneYaYo

2012-03-12, 20:13
Ogarnijcie sie pajace. Siemek wstawil film gdzie jest wyjasnione, ze to swiatowy trolling.

zsflogo

2012-03-12, 20:16
@Roszp

apropos wiatru, to mam taki samochod tak przezarty przez rdze ze jak sie jedzie z odpowiednia predkoscia to wiatr wygrywa marsyklianke przez dziury w drzwiach :)

idzior

2012-03-12, 20:20
zsflogo napisał/a:



apropos wiatru, to mam taki samochod tak przezarty przez rdze ze jak sie jedzie z odpowiednia predkoscia to wiatr wygrywa marsyklianke przez dziury w drzwiach :)


w takim razie ten frajer z „Californication” mógłby Ci polerować opony.

kials

2012-03-12, 20:53
k***a Kombinat nas atakuje, trzeba szukać Gordona Freemana

DjKloPS

2012-03-12, 20:55
ten koleś bada wszystko co nienaturalne i miałem okazję zobaczyć jego prezentacje na temat ufo z przed kilku lat i niektóre zdjęcia/ filmy zdawały się być na prawdę dziwne ale drugie tyle wyglądało tak śmiesznie żen ie wiem czy temu gościowi wierzyć szczególnie że takich co wiedzą wszystko o zjawiskach nadprzyrodzonych tylko po to żeby promować swoje książki jest pełno

xiontZ

2012-03-12, 21:00
Powtarza się scenariusz z Gears of War. Wyjdzie spod ziemi plaga i będzie się działo ;-)

Rynsztof

2012-03-12, 21:00
Jak tak gadają po hiszpańsku, to jeszcze sugestywniej to brzmi, te wszystkie paranormalne programy.

ElektrycznyMordulec

2012-03-12, 21:01
Faktycznie, co jakis czas da sie słyszeć jakies dziwnie brzmiące dźwięki. Sam kilka razy byłem świadkiem takiego zdarzenia z tym że w Warszawie. Na pewno należy zorientować się, czy w okolicy nie ma lotniska, portu, kolei, stadionu czy elektrociepłowni bądź jakiegoś warsztatu z pojazdami. Wtedy mozna sie głębiej zstanawiać nad takim zjawiskiem. Ale z tego co wiem to nie tylko w Polsce mają miejsce takie sytuacje i nie tylko w duzych aglomeracjach miejskich.

Wenet

2012-03-12, 21:15
Nie zapominajmy też te te wszystkie filmiki mogą być wstawione przez Tajnych agentów ze stanów zjednoczonych żeby mogli wypróbowywać broń bez żadnych innych podejrzeń ;D

EMIO093

2012-03-12, 21:21
Booooyakasha- odpie**ol sie od mojego stolca cwe*u nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamknij ryja. Ssij pałe

vectroos

2012-03-12, 22:14
emilwkpg napisał/a:

FULL VIDEO - Strange sounds heard worldwide 2012 - Something is definitely wrong - wpiszcie to na youtube i zobaczcie moment 6.35 no comment :O



Jak dla mnie to to wszystko to wyladowania elektryczne + wicher, 6:35 brzmi jakby napie**alal prad