18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsze wybory w Turcji

~Velture • 2023-05-14, 15:55
Zgadnijcie kto dzisiaj wygra ponownie wybory w Turcji :roll:




d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-15, 12:57
Karkus napisał/a:

I na podobnej zasadzie wygrywa PiS w Polsce.
Bo aż TYLU idiotów w tym kraju nie ma...



No a z kim mieli przegrać z herr TüSSkiem który rządził i był dramat że ja jebie i ludzie mieli dość,z lewicą typowymi komuchami i pedałami czy wieśniakami z PSL?

Ronin69 napisał/a:

Sypną 800+ od stycznia to nie będzie trzeba nic fałszować...



Jeszcze ukrom dadzą prawa wyborcze

Anonimowyja napisał/a:

Niestety, u władzy są socjaliści, którzy od kilku lat prowadzą politykę proinflacyjną. Robią to specjalnie, bo zwiększa to automatycznie wpływy do budżetu. Tak samo ustawowe podnoszenie płacy minimalnej skorelowane z inflacją - większa inflacja, większe zarobki - jest to dodatnie sprzężenie zwrotne, które w połączeniu z bezmyślnymi programami socjalnymi powoduje, że wpadliśmy w spiralę inflacyjną. RPP z jaszczembiem na czele ch*ja zobaczy a nie swój cel inflacyjny i ma w dupie obowiązek dbania o siłę Polskiego Złotego.



Sztuczne wyrabianie parytetu złotówki przez obrót pieniądza w państwie.Wiecej rozdamy to więcej plebs wyda generując wpływy z podatku VAT

Huherko napisał/a:

Niby racja, ale w Polsce inflacja ma jeszcze swoje drugie dno - te wszystkie Januszexy od lat narzekają jak to ciężko i źle się w Polsce firmę prowadzi. Marże w sklepach są kosmiczne. Zbyt dużo firm jest w rękach zagranicznych inwestorów co pozwala na wysyłanie zysków poza Polskę a Polakowi i tak się powie, że jest drogo, bo jest inflacja i głupi polaczek i tak to kupi. Porównaj sobie ceny np warzyw i owoców na skupach rolniczych a potem ceny w sklepach, zdarza się po 200-300 procent przebitki. Gdyby każdy przedsiębiorca uczciwie podchodził do wzrostu cen poszczególnych produktów takich jak paliwo, energia czy pieniądze dodawane w postaci socjali to inflacja byłaby niezauważalna, a tym czasem w Polsce dalej panuje wolna amerykanka a zarabianie pieniędzy polega na tym, żeby jak najbardziej ograbić drugą osobę.



No właśnie dlaczego nie opodatkują obcych korporacji?

mateuszm31

2023-05-15, 13:44
Karkus napisał/a:

I na podobnej zasadzie wygrywa PiS w Polsce.
Bo aż TYLU idiotów w tym kraju nie ma...



czemu nazywasz idiotami ludzi którzy maja inne poglady? ja bede glosował na pis, aby po znowu nie sprzedalo polski.

brylant1412

2023-05-15, 16:31
i tak będzie że to wina tuska

lesku73

2023-05-15, 23:49
nie chodzić na wybory, niektórzy ciągle chodzą i od 30 lat non stop narzekają i płaczą, yebać wybory!

Funnek

2023-05-16, 00:33
Niedługo w Polszy

iker93

2023-05-17, 00:42
Przecież w p0lsce od lat jest tak samo