18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewice

dreamor • 2011-05-24, 22:18
Ostatnio z kumplem nas na filozofowanie natchnęło. Oto przebieg rozmowy i wnioski:

Grzesiek: ...bo dziewice to już gatunek wymarły...
Adrian: Ta, takich to chyba na porodówce szukać.
Grzesiek: Ale to wiesz, po chrzcinach to już po wszystkiemu...
Adrian: No jak ksiądz zamoczy nie to co trzeba...

biver

2011-05-24, 22:34
Rada na przyszłość...przestań k***a filozofować.

woj4ek

2011-05-24, 23:34
a wnioski gdzie?

No...........ck

2011-05-24, 23:39
raz wam wyszło coś zabawnego w rozmowie i już to wrzucasz w sieć.
Jakie ty musisz mieć ch*jowe życie...

nikos

2011-05-24, 23:47
i po co pisałeś że to twoje dzieło. Teraz cie wszyscy zjebią ze jesteś leszcz i nie masz życia.

Już lepiej jak byś napisał że z basha zaj***łeś to by cie tylko o kopiowanie zjechali.

Fumigant

2011-05-25, 01:55
@up bo tak pewnie było :homer:

zn...........nu

2011-05-25, 02:32
Pracuje w restauracji i zatrudniliśmy ostatnio nowego sprzedawcę makaronu na punkcie gastronomicznym przed restauracją, sprzedaję ten makaron w tzw. Chińskich boxach, postanowiliśmy odwalić z kolegą z pracy numer nowemu. Sprzedawca makaronu musi się rozliczać z pudełek, (dostaje 30 pudełek to jak pudełek nie ma to znaczy, że musi mieć 300 zł utargu = 30x10)umyliśmy pudełka po klientach i powiedzieliśmy nowemu aby sprzedał w nich makaron na lewo i podzielimy się kasą na trzech, zgodził się, po 20 minutach wracamy i mówi nam, że sprzedał 3 używane pudełka i ma z nich 30 zł, wtedy wzięliśmy pieniądze i powiedzieliśmy, że szef kazał nam zrobić test na uczciwość, czy sprzeda na lewo czy nie, chłopak stał wryty jak słup. Jeszcze nigdy wcześniej nie rozmawiał z szefem więc nie znał jego głosu, zadzowniłem do niego na komórkę i powiedziałem ''O co chodzi z tymi miskami'' a on na to, że przeprasza i więcej tak nie zrobi, ja na to ''Za pózno- jesteś zwolniony'' chłopak się spakował i poszedł do domu ze łzami w oczach. Szkoda nam się go zrobiło więc zadzwoniliśmy do niego by wszystko wyjaśnić, odebrała jego matka która powiedziała, że leży na pogotowiu bo przedawkował leki, nie wiadomo czy przeżyje. Siedzieliśmy jak zesrani - chłopak może przez nas umrzeć, k***a. Wtedy przyszedł do pracy uśmiechnięty i zaczął sprzedawać makaron, my k***a w szoku a on powiedział, że zadzwonił do niego szef by spytać jak mu się pracuje, odpowiedział, że dobrze, nie wspominając nawet o numerze z miskami.
Historia prawdziwa, ale czy jest to powód by zakładać oddzielny temat na nią ? k***a nie, każdy z nas ma śmieszne historie do opowiedzenia. Ale twoja była naprawdę h*jowa.

orzel85

2011-05-25, 11:41
Proszę, niech to nie wyjdzie z poczekalni.

Vatras

2011-05-25, 14:33
Myślałem, że ludzie suchary to tylko w komiksach są ...

ra...........90

2011-05-25, 19:06
@znawca ekranu dobra historia nie pie**ol

nileppez

2011-05-26, 13:50
Wrzuć to na komixxy.pl daj trollface.jpg z księdzem na końcu i będziesz mógł się chwalić w gimnazjum że masz najlepszego komixxa na głownej

DaaanielSan

2011-05-27, 15:10
Bardziej wciągająca mogła być opowieść typu:
"-Stary. Byłem wczoraj na myjni bezdotykowej i wiesz co ?
-No co ?
-j***ne brudasy szczotki zaj***li !"
:facepalm:

czaki126pl

2011-05-27, 18:30
@KULTYWATOR



A Jakie Ty musisz miec h*jowe życie , że wyłapujesz coś takiego i hejtujesz odrazu z zazdrości że ma w ogóle z kim rozmawiac.