18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna rozwala Xboxa 360 swojego chłopaka

Centurion • 2009-11-26, 11:53
Nie ma bardziej destrukcyjnego uczucia niż kobieca zazdrość


.:...........:.

2009-11-27, 21:24
Coraz gorsze zdanie mam o osobach piszących niektóre posty. :facepalm:

Ra...........og

2009-11-27, 21:28
campire napisał/a:

to zajeb swoja dziewczyne ( chociaz watpie ze taka posiadasz) za to ze ci xboxa rozpie**olila bo cenisz bardziej twoje HOBBY niz ją



Niezwykle cenna rada... ale nie skorzystam ;-) Nie znasz mnie więc sobie daruj tego typu wywody. Co do Hobby to na pewno nie jest nim XBOX i nigdy nie miałem problemów z pogodzeniem hobby z moimi dotychczasowymi związkami :mrgreen:

te...........se

2009-11-27, 21:30
Linekk napisał/a:

Coraz gorsze zdanie mam o osobach piszących niektóre posty. :facepalm:



:glasku: :loldev:

perils

2009-11-27, 21:32
Baalp napisał/a:

Niezwykle cenna rada... ale nie skorzystam ;-) Nie znasz mnie więc sobie daruj tego typu wywody. Co do Hobby to na pewno nie jest nim XBOX i nigdy nie miałem problemów z pogodzeniem hobby z moimi dotychczasowymi związkami :mrgreen:



ty tez mnie nie znasz :) wiec po czym stwierdzasz ze jestem pantofel? :) po swoich wywodach:)?

8-) ?

te...........se

2009-11-27, 21:38
Baalp napisał/a:

Niezwykle cenna rada... ale nie skorzystam Nie znasz mnie więc sobie daruj tego typu wywody. Co do Hobby to na pewno nie jest nim XBOX i nigdy nie miałem problemów z pogodzeniem hobby z moimi dotychczasowymi związkami



szkoda .moze by byl jakis filmik nowy na hardzie . ''PART 2.KARA ZA ROZj***nIE XBOXA '' - zabaweczka sie zepsula MEZCZYZNIE ktory ma ponad 20 lat i takie posty ..
pantoflasz itp bo ceni kobiete bardziej niz ty zabawe na xboxie
:-( :glasku:
ale sadze ze za pare lat naciesze oczy na tym forum i doczekam sie PART 2 . ;-)

Ra...........og

2009-11-27, 21:39
Nie chce mi się tego tłumaczyć, szkoda na to czasu i koniec tematu dzieciaczki ;-)

BueR_MadasS

2009-11-27, 21:39
no 'niestety' ale już czas oficjalnie przerwać ten offtop (w którym sam brałem udział :oops: )
- Kto ZA?
dziękuję
Kto PRZECIW?
dziękuje
- Kto się wstrzymuje?
OK

Widzę wszyscy zgodni by zakończyć offtop tak więc dziękuje jeszcze raz i rozejdźmy się do 'domu'

te...........se

2009-11-27, 21:45
Baalp napisał/a:

Nie chce mi się tego tłumaczyć, szkoda na to czasu i koniec tematu dzieciaczki



nie ma co tlumaczyc zbytnio,wiec nie marnuj czasu na forum MEZCZYZNO i idz pograj w tibie ;)

pa...........ix

2009-11-27, 21:51
ktoś mi streści na pw, o co ta cała gadka przez 4 pierwsze strony ?

sveq

2009-11-27, 23:08
a nie pomyśleliście, że poprostu ta baba (jak wszystkie) koloryzuje? Koleż gra sobie z 2h na Xboxie a ona by chciala zeby cala uwage na nia przeznaczal. Koles chce sie troche rozerwac a babka by chciala z nim cos robic (nie mowie o r*chaniu).

lesiot

2009-11-28, 11:15
Aż mi się wierzyć nie chce... co za płycizna zabiera głos. Jak widać dla 90% forumowiczu całe życie poza snem to r*chanie albo granie, z czego większości r*chanie zajmuje góra kilka minut, a reszta dnia granie... widać, że wygłodniałe nastolatki, bez pomysłu na siebie.

Laska zamiast niszczyć frajerowi xboxa, lepiej by zrobiła jakby zostawiła leszcze, który nie potrafi nic poza obsługa pada do konsoli, a sex to w najlepszym wypadku minuta i 38 sekund jak koleś naprawdę się postara.

Centurion

2009-12-02, 13:01
Zemścił się na jej laptopie


.:...........:.

2009-12-02, 13:07
Następne filmiki będą z samochodami, domami... do czasu, aż ich aresztują za stanowienie zagrożenia dla samych siebie i innych?

Modliszka

2009-12-02, 17:25
Ten przynajmniej się nie namęczył przy rozwalaniu owego sprzętu ;-) "raz a dobrze"

Muze

2010-02-06, 19:35
murdoc napisał/a:

no cóż... rozwaliła Xboxa, ale pewnie dobrze się grzmoci.



Jesli z takim zapalem jak niszczyla xbox-a to chyba jednak nie. Kilka rzutow o podloze daloby lepszy efekt.