18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień Świra - Wyznanie człowieka

MRseqel • 2014-02-15, 17:12
"Fragment filmu Dzień Świra który uświadamia co jest prawdziwe w życiu poczciwego człowieka."



normale

2014-02-15, 23:12
I teraz zacznie się pie**olenie, że wszyscy myślą, że komedia, że nie rozumieją... ch*j, że dramat ja na tym filmie hehehłem tyle razy patrząc na absurdy dnia codziennego, że nie zliczę :)

miki80

2014-02-15, 23:25
*najlepszy tekst:
"Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?"
*najlepszy moment:
http://www.youtube.com/watch?v=i6bOmxMjqx0

---
* najstraszniejszy/najsmutniejszy/najprawdziwszy/idę się napić

Matii9

2014-02-15, 23:34
To naprawdę boli gdy film który uważałeś za komedie staje się dramatem i orientujesz się, że się zmieniłeś.

Blezzer

2014-02-15, 23:50
Ale właśnie najbardziej zabawne w tym filmie jest to, że opowiada on prozę życia.

korskidegenerat

2014-02-16, 00:00
samo zycie, ale nie lubie tego filmu bp sam sobie zdaję sprawę z tych błędów i nie chce ich jeswzcze ogladac .
Nie po to pilem zeby teraz sie zasmucac!

voidinfinity

2014-02-16, 00:15
Film może i fajny, ale MK to straszna antypolska k***a co na dodatek popiera tuska :-P

przeme13

2014-02-16, 00:16
do tych co się chwalą, że zrozumieli, że to dramat nie komedia: "Komediodramat, mówi Ci to coś?" Ferdynand Kiepski

Rax

2014-02-16, 01:07
zanim ogladnalem ten film kumple w gimbazie mieli beke jaka zajebista komedia itd...
kiedy sam go ogladnalem zrozumialem ze wiekszosc ludzi ktorzy mnie otaczaja to idioci...
i z rocznika na rocznik jest coraz gorzej...

Kardio_Error

2014-02-16, 02:48

Logiczny

2014-02-16, 09:02
W życiu nic nie dzieje się bez powodu. Literatura, teatr, kino, wszystko to ma kształtować naszą psychikę i pojmowanie świata. Zaryzykuje stwierdzenie że właśnie po to jest kultura.

Ten film niejednego nas i tu nauczył. Ilu z was podświadomie będzie leczyło obecne/przyszłe małżeństwo z obawy przed scenariuszem na plaży? Na pewno wielu. W psychologii kiedy małżonkowie robią złe rzeczy i wyklinają siebie, jest taki sposób aby zakładać gumki (nie, nie te) na nadgrstek. Z chwilą kiedy współmałżonek zle sie zachowa trzeba ostroznie podejść, złapać za gumkę i strzelić. Bez słów, bez wyzwisk a potem się oddalić.

Problem w tym że cała sztuka nie polega na tym aby strzelać partnerce/partnerowi. Działa tu podświadomość która nakazuje nam unikania strzału i dbania o własny ból.

Pisze to ponieważ odnoszę wrażenie że Dzień Świra to taka właśnie gumka na nadgarstku.

Pozdrawiam


Ps. I strasznie jestem wk***iony że to i tak za mała popularność tego filmu. Wielu uważa ze ten film to geniusz.