18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci złego państwa

Czesiek181 • 2012-04-18, 21:56
Dzieci w Korei Północnej maja przechlapane

ĸuń

2012-04-19, 13:11
Krzysztov, to strona z humorem i raczej rozrywkowym charakterem, a nie centrum trzymania materiałów z telewizji, które trwają po godzinę czy półtorej, przy czym i tak obejrzą to pojedyncze osoby (albo napiszą, że obejrzały) ;)
Więc ja jestem za nie wrzucaniem tak długich materiałów, skupiłbym się na krótkich filmikach, które obejrzy więcej osób.

Krzysztov

2012-04-19, 13:16
no widzisz. a ja unikam oglądania filmików po wh*jset piw, bo zazwyczaj są gimbusiarskimi modnymi gównami, nie nadającymi się nawet do skomentowania.

nie rezygnujmy z jakichś wartości merytorycznych, skoro filmiki nie mogą trwać godzinę to niech trafiają do odpowiednich działów z odpowiednimi opisami. a będzie z nich więcej pożytku niż z fragmentów "pamiętników z wakacji".

lith

2012-04-19, 13:18
spoko film, akurat tak do obiadu- w tle do puszczenia :D

ĸuń

2012-04-19, 13:21
Krzysztov napisał/a:

nie rezygnujmy z jakichś wartości merytorycznych, skoro filmiki nie mogą trwać godzinę to niech trafiają do odpowiednich działów z odpowiednimi opisami. a będzie z nich więcej pożytku niż z fragmentów "pamiętników z wakacji".



Tu się zgodzę, tylko, że nie każdemu chce się dać staranny opis :-/

divi1991

2012-04-19, 16:04
third floor przetlumaczone na drugie pietro ... żenada! Pewnie o wiele wiele wiecej informacji przekrecili...

ph...........el

2012-04-19, 16:32
Od dzisiaj będę pokazywał ten film każdej emopie**ole twierdzącej że ludzie sami mogą sobie poradzić i dlatego poświęca swe życie na pomaganie zwierzętom.

nynek345

2012-04-19, 17:12
Bardzo dobry dokument, widziałem go już wcześniej i muszę pogratulować odwagi temu Koreańczykowi. Patrząc na aktualny syf artykułów o stylach tańca, mruczących silnikach sportowych samochodów, oraz innych filmików wielce "sadystycznych" jest to perełka na Sadisticu warta poświęcenia tej chwili i zobaczenia w całości. Oczywiście i tak ten dokument nie uzbiera wielu piw i zostanie zapomniany, bo bardziej zajebisty na sadystycznym portalu jest Mustang GT... A szkoda.

arotick

2012-04-19, 18:20
Czego zachód się boi ?? :P

cdata

2012-04-19, 18:56
divi1991 napisał/a:

third floor przetlumaczone na drugie pietro ... żenada! Pewnie o wiele wiele wiecej informacji przekrecili...



eh... poucz się angielskiego a w szczególności różnice pomiędzy US English a British English to się dowiesz że dobrze przetłumaczyli...

...... po namyślę.. jednak tobie wytłumaczę bo zapewne i tak nie poszukasz informacji... w stanach nie ma czegoś takiego jak parter (ground floor), tam jest 1 piętro. Więc amerykańskie 3 piętro to europejskie 2 piętro.... dlatego naprawdę zamiast gadać głupoty najpierw sprawdź czy dobrze piszesz....
Chodź nie wiem czy i tak to zrozumiesz....

Cryan

2012-04-19, 20:52
Nie rozumiem sapania niektórych, że film się tutaj nie nadaje. Szukałem go kiedyś. Jak tak k***a bronicie poziomu sadistic, to sami go k***a trzymajcie, bo jest kilka strasznie, ale to strasznie żenujących wypowiedzi ludzi którzy teraz tak narzekają.

W dupie mam, że ciężko Wam wysiedzieć 50 minut, ale jednak 150+ osób jak do tej pory wystawiła piwko, więc raczej Wasz płacz jest mało istotny.

Co do samej Korei Północnej, któryś z tego typu filmów dokumentalnych o tym cyrku zaczynał się dobrym stwierdzeniem: Pomoc dla tych ludzi nie prędko nadejdzie, bo nie ma tam ropy, więc hamerykańce nie mają za bardzo motywacji, żeby pomagać. Bo co zarobią? Stado ludzi nieprzystosowanych do życia: albo chwalących swoich kochanych kimów, albo schorowanych analfabetów.

@Czesiek181 dziękuję za dobrą wrzutkę.

~Angel

2012-04-19, 21:19
:roll:
nikt z obsługi forum nie wypowiadał się na temat treści tego filmu tylko o formie jego prezentacji - zapychanie serwerów molochami. ~W podała propozycję zakładania tematów z całymi reportażami w taki sposób aby nie zapychać serwerów.

Dzisiejsza wrzuta Cześka powaliła na kolana ponad 650 mb

HutnikHKS

2012-04-19, 21:21
Ja się k***a pytam, gdzie reszta świata ? Kwestia czasu aż te kitajce zaatakują swiat jak Hitler.

frealaf

2012-04-19, 23:50
dokument zajebisty, tylko jedno mnie wk***ia - po ch*j zawsze wszędzie w polskiej telewizji są lektorzy? z napisami naród by podświadomie uczył się jezyków...

W

2012-04-20, 10:20
Krzysztov napisał/a:

~angel, ~pener, ~W i ~Koniu
uważam, że przy spadającym poziomie Sadistic ważne, by wstawiane materiały były jak najlepsze, i związane z forum. jeśli nawet mają trwać 30, 40 min, niech i tak będzie, w zamian można wyj***ć masę bezwartościowego syfu.
i nie chodzi mi stricte o ten film, są na hardzie reportaże ciekawie opisane, ale są i tak samo długie, bezwartościowe, a wypadałoby nie wrzucać jednych i drugich do tego samego worka.

choć faktycznie, niewiele osób używa już sadystycznych filmów, a jeszcze mnie potrafi skrócić i opisać, masz całkowitą rację. tylko jak sobie z tym poradzić? konkursy kubkowe?


oczywiście. również jetem za wrzucaniem i trzygodzinnych filmów pod warunkiem, że załatwisz i opłacisz odpowiednio duży serwer na tenże cel ;)

nynek345

2012-04-20, 11:18
Sadistic ma wystarczająco dużo reklam, nie przesadzajcie że ten serwis jest taki biedny. Poza tym, te ponad 650 mb to nic w porównaniu z wielce sadystycznymi filmikami ukazującymi VW Golfa GTI na parkingu, tańczącego kolesia do jakiegoś Hiperhopa przez 10 minut, itd. Ile jest filmików przedstawiających ryczący silnik? Gdyby zsumować te "sadystyczne" wstawki o motoryzacji, sądzę że te około 650 mb byłoby małą liczbą. Oczywiście nikt nie patrzy, że kilka razy na dzień jest wrzuta filmiku, gdzie najbardziej sadystyczny jest akumulator ze znakiem "Uwaga! Substancja Żrąca!", a większość komentarzy to "ślicznie mruczy".