18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci złego państwa

Czesiek181 • 2012-04-18, 21:56
Dzieci w Korei Północnej maja przechlapane

ganja125

2012-04-19, 09:55
jeżeli ktoś k***a powie że za dzieciaka ma źle to sie k***a myli

rm...........ya

2012-04-19, 10:33
Ta sytuacja w Korei Pn wywołana jest brakiem ZUS-u.
gdyby taka instytucja tam istniała mięlibyśmy drugą Japonię.
a Wy narzekacie że u nas źle...

ankeusz

2012-04-19, 11:11
'Dzieci w Korei Północnej maja przechlapane'

Bo są brzydkie?

Zl...........ny

2012-04-19, 11:23
angel napisał/a:

:roll:

nie sądzę aby to forum było dobrym miejscem na 50 min filmów, których i tak prawie nikt nie zobaczy - już 2 osoby postawiły piwo nawet nie oglądając do końca. Takie wrzucanie długich reportaży kopiowanych z TV zajmuje tylko miejsce na serwerach.

Sam nie oglądałeś a się wypowiadasz jaki to "wartościowy" reportaż :facepalm2:



Ja obejrzałem, więc siedź na dupie. Bierz łopatę w dłoń i idź z Penerem robić piknik na cmentarzu. :roll:

DonLechoos

2012-04-19, 11:52
Misję pokojową do nich wysłać

mateuszwolf5

2012-04-19, 11:53
Ten film jest tu bardziej na miejscu niż kolejne kompilacje durnych amerykanów.

Nabs

2012-04-19, 12:07
Jak za dużo miejsca zajmuje, to w to miejsce skasować połowę filmików z "było.pl" gdzie miejscami jeden filmik potrafi mieć kilka lub nawet kilkanaście swoich dubli (swoją drogą odrobinę ręki do tego przyłożyłem ;) ).

Mówicie żeby opisywać - ok, a potem będzie 30 postów "nie przeczytałem bo za długie" jak to zwykle z gimbolandią i innymi kretynami bywa..

Nie chcecie kasować tematów w "było.pl" to chociaż te filmiki skasujcie które i tak nie są przez żadne roboty indeksowane. Z 18 tysięcy tematów to bardzo sporo miejsca by wam się zrobiło ;)

lokers86

2012-04-19, 12:35
no i gdzie ci amerykanie ze swoją demokracją... a te atomówki północnych to amerykanie by sobie zestrzelili jak by chcieli...

Vl...........in

2012-04-19, 12:37
Ja pie**ole. Nic k***a nie słychać bo muzyka zagłusza. Świetny dokument, w ch*j dobrze zrobiony...

Ale zj***łem... inny filmik miałem odpalony. Czy jestem chory?

przemas1234

2012-04-19, 12:40
dlaczego ten kraj jeszcze nie został k***a zrównany z ziemią,na pewno wszyscy odrzuceni mieszkańcy korei marzą o takim rozwiązaniu,o skróceniu męki.

Doniii

2012-04-19, 12:55
Sadol sadolem. ale k***a. Dzieci na świat się nie prosiły. Mam 3 letnią córkę i aż pięści się zaciskają. Jak to jest możliwe:/ Sk***YSYŃSTWO !

Krzysztov

2012-04-19, 12:56
~angel, ~pener, ~W i ~Koniu
uważam, że przy spadającym poziomie Sadistic ważne, by wstawiane materiały były jak najlepsze, i związane z forum. jeśli nawet mają trwać 30, 40 min, niech i tak będzie, w zamian można wyj***ć masę bezwartościowego syfu.
i nie chodzi mi stricte o ten film, są na hardzie reportaże ciekawie opisane, ale są i tak samo długie, bezwartościowe, a wypadałoby nie wrzucać jednych i drugich do tego samego worka.

choć faktycznie, niewiele osób używa już sadystycznych filmów, a jeszcze mnie potrafi skrócić i opisać, masz całkowitą rację. tylko jak sobie z tym poradzić? konkursy kubkowe?

Cavaran

2012-04-19, 12:56
Na youtube można znaleźć więcej takich dokumentów, typu: "Korea Północna - Kraj Cichej Śmierci",
"Wakacje w Korei Północnej".

Krzysztov

2012-04-19, 12:58
@up
no to hyc do zbiorczego, Korea Płn k***a i h*j. i wszystko będzie w jednym miejscu.

skizo

2012-04-19, 13:01
Ciężko się patrzy na coś takiego tym bardziej jak ktoś ma swoje... Piszcie co chcecie na mnie ,że to sadistic etc etc ale jak zobaczyłem jak dzieciak nie miał sił wypowiedzieć "nie mam domu" z głodu... wyłączyłem k***a czym te dzieci są winne..