18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziczyzna w ataku

Micaah • 2015-02-26, 19:43
Witajcie,
poniżej kilak filmików na temat dzików. Trochę mnie te zwierzęta fascynują odkąd o mało się nie posrałem ze strachu jak na mnie z zaskoczenia jeden konkret wyskoczył z krzaków. Szczęście, że w pobliżu drzewo było to okrakiem wskoczyłem nań i przeżyłem.



Jak się spodoba to wrzucę temat innego zwierza.

kopec95

2015-02-26, 20:07
Cięte te psy, akurat bulldogi i takie rasy psów obronnych do polowań się nie nadają względem tej właśnie ciętości, która jest przesadna co da się zauważyć. Sam miałem jeszcze 4 lata temu jamnika szorstkowłosego i do polowań "dzikarz" jak ulał więc pozory mylą :amused: Fajna sprawa polować z psem ale akurat w filmach myśliwi (o ile to myśliwi) powinni w jak najszybszy sposób skrócić cierpienie zwierzęciu przez dostrzelenie. Nie popieram jako polujący, natomiast na zachodzie panują trochę inne zasady. W każdym razie piwko!

porGruber

2015-02-26, 21:06
Świetna zabawa szczuć psami dzika... powinien ich ten dzik na strzępy rozj***ć wraz z tymi kundlami.

Trzeba być poj***nym, żeby się tym jarać.

Re...........ms

2015-02-26, 21:14
szkoda, że nie pojawił się jakiś konkretny dzik i ich wszystkich nie rozj***ł. To bym chętnie obejrzał i jeszcze miałbym bekę bo idiotów mi nie szkoda.

JohnnyRocketfingers

2015-02-26, 21:40
Pies powinien dzika zaganiać i dawać znaki szczekając gdzie jest wtedy myśliwy odstrzela, a nie zagryzać zwierzynę.

ihu25

2015-02-26, 22:44
Tak ze sztucera do takiego kabanka na dobre mięsko to ja rozumiem ale żeby aż tak szczuć psami i jeszcze poranionego puszczać to kij im w oko.

dixiu128

2015-02-26, 23:54
Jest trochę znęcania się w tym, ale jednak jakoś człowiek musi sobie radzić z ich populacja, może na zachodzie nie podchodzą myśliwi tak humanitarnie. Piwo

LavPain

2015-02-27, 01:06
Ja tam czekam aż coś zacznie polować na tych zj***nych ludzi... Ja jestem nadczłowiekiem.

dmnkzl

2015-02-27, 09:51
A niedzielni grzybiarze i tak będą chodzić z pieskami na grzybki, a potem dodawać tematy, że im dzik owczarka zabił. Głupota ludzka nie zna granic :D

nigga97

2015-02-27, 10:07
Co za pojeb męczy zwierzaka. Jak już jest takim dzielnym myśliwym to niech mu strzeli w łeb ,bo jaka to przyjemność patrzeć jak dzik cierpi? Powinien mu za to na plecy niedźwiedź wyskoczyć i go załatwić razem z tymi kundlami.

dmnkzl

2015-02-27, 10:11
LavPain napisał/a:

Ja tam czekam aż coś zacznie polować na tych zj***nych ludzi... Ja jestem nadczłowiekiem.





Zespół downa czy schizofrenia ?

Hereticus

2015-02-27, 10:14
Do tego prowadzi delegalizacja broni palnej, bo po ch*j humanitarnie ubić zwierza?

NastyRascal

2015-02-27, 10:33
ja stracilem szacunek do mysliwych odkad wpadl mi w rece filmik lokalnych mysliwych, psy szarpaly rannego dzika a zadowolony pan mysliwy stal i sie przygladal jak jego psy szarpia dzika.
po 5(!) minutach przyszedl jakis jego paź i dopiero zabil dzika. a pan mysliwy szczesliwy ze "upolowal" zwierza.
ch*j takim mysliwym w oko.
zawsze mi sie wydawalo ze mysliwi maja szacunek do zwierzyny.

Blurey

2015-02-27, 10:41
Pies ma dzika tylko wypłoszyć, by myśliwy, już po przycelowaniu mógł oddać celny strzał. Te filmiki to barbarzyństwo, nie mające nic wspólnego z profesjonalnym działaniem myśliwego. A odstrzał dzików niestety musi być, bo bardzo łatwo o bombę demograficzną. Sam sobie rozj***łem dolny zderzak w samochodzie, bo w nocy uj***łem małego dzika.