18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziczyzna w ataku

Micaah • 2015-02-26, 19:43
Witajcie,
poniżej kilak filmików na temat dzików. Trochę mnie te zwierzęta fascynują odkąd o mało się nie posrałem ze strachu jak na mnie z zaskoczenia jeden konkret wyskoczył z krzaków. Szczęście, że w pobliżu drzewo było to okrakiem wskoczyłem nań i przeżyłem.



Jak się spodoba to wrzucę temat innego zwierza.

LavPain

2015-02-27, 11:50
dmnkzl napisał/a:





Zespół downa czy schizofrenia ?


Nie wiem na co cierpisz i ch*j mnie to obchodzi... :ciasteczkowy:

psyho922

2015-02-27, 13:46
k***a trzymam dzika za nogi psy go nieudolnie usiłują udusić , ja pie**ole rozumiem że zastrzelić w takiej sytuacji ciężko bo psy ale do ch*ja kosę w serce czy nawet k***a na oślep napie**alać było by bardziej humanitarne niż taki j***ny cyrk ch*j im w dupę zjeby genetyczne .

eterhal

2015-02-27, 14:00
Powiedz rolnikom, że cię dziki fascynują, to cię na widły nabiją :D

seba2023

2015-02-27, 18:54
Nasrane trzeba mieć, żeby takie coś kręcić. Policja potrafi za komentarze na sadolu namierzyć Cie po IP bo niby możesz być rasista i na przesłuchania Cię wzywac. A takiej kur*****wy co to kręci nie dojedzie. Chce dzika upolować niech ustrzeli 1celnym strzalem!!! Ja takie ścierwa bym wrzucił do celi z murzynskimi cwe*ami i powiedzial ze to pedofil, bo kula w leb to za ludzkie dla nich

cinekpsw

2015-02-27, 19:42
po co męczyć tak dzika, ja rozumiem cygana, murzyna... ale dzika ? szybka kulka w łeb i cierpienia skrócone

dominator76

2015-02-28, 14:13
dziki to inteligentne zwięrzęta...W świnoujściu pie**olą przygotowaną dla nich karmę wolą kebaby...