18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek jadący pod prąd - końcówka dla sadystów.

domage • 2010-09-20, 20:17

77-letni kierowca Fiata oraz jego 75-letnia żona zginęli na miejscu. 35-letnia kobieta, która z nimi podróżowała oraz pięć osób jadących w Fordzie Mondeo, z którym zderzył się Fiat, w stanie ciężkim trafili do szpitala. Było wśród nich 3,5-letnie dziecko.
Film kończy się w momencie wypadku.

Poniżej dwa zdjęcia z akcji ratunkowej.



kryzys69

2010-09-21, 00:34
przez całe 3 strony czytałem o tym, że trzeba robić testy na reakcję u starszych kierowców itd. ja się pytam: na ch*j ? skoro z daleka widać, iż dziad zostawił mózg w domu jak zęby na noc w szklance. psychopata to psychopata, jak miał nie widzieć, że z drugiej strony ktoś jedzie w drugą stronę.

a co do 35-letniej kobiety, która jechała z nimi - nie osądzajmy i nie oczerniajmy. Bóg jeden wie, co ona robiła w samochodzie - a nuż próbowała jakoś go powstrzymać, równocześnie sama nie tracąc życia na barierce. co wy byście zrobili, wielcy sadyści, gdyby dziadek was podwożący nagle napie**alał powiedzmy stówką pod prąd na ekspresówce ?


wesołe pozdrowienie 'ja jebie' wobec większości powyższych komentarzy !

Leexo

2010-09-21, 01:41
Jestem ciekaw...czy oplaca sie dozyc starosci,moze go od tego wieku juz poj***lo,nienawidze sk***ysynow ktorzy maja swiadomosc z zagrozenia na ktore narazają siebie i INNYCH,dalej brna,zamiast samemu sie rozpie**olic,Highway to hell dziadek,wypie**alaj.

NR...........er

2010-09-21, 03:54
Jakby dziadek przeżył to by się tłumaczył że stary jest i to dlatego zaj***ł żone i ranił ciężko 5 osób. "Ale panie sędzio nie może mnie pan skazać na więzienie bo ja stary jestem" no i by go faktycznie nie zamkneli ze względu na wiek. Po 70 się w pace nie trzyma

Pol

2010-09-21, 07:23
"Już nie ostrzegajcie... jebnął"

ssij

2010-09-21, 08:04
Fumar napisał/a:



Ty koleś. Ja się zastanawiam, czy w ogóle czaisz o co chodzi w filmie. Bo wydaje mi się, że ładnie Cie popie**oliło. Weź jeszcze raz obejrzyj filmik i zobacz, że dziad jedzie ŹLE a typiara z naprzeciwka prawdopodobnie jechała lewym pasem (co jest naturalne na drogach ekspresowych, autostradach itp. z reszta na takiej znajdowali się wszyscy uczestnicy ruchu). Wyprzedzając na takiej drodze nie musisz wyglądać przed samochód wyprzedzany, bo niby po co? Patrzysz tylko w lusterka, coby Ci nikt w zad nie wjechał.

Ale przecież Ty jesteś taki mądry i ogarnięty, że masz prawo cisnąć po niewinnych ludziach. Zdaj prawko i potem się wypowiadaj :samoboj:



Co za baran :homer:

mcmt

2010-09-21, 08:38
A ja za kazdym razem wjezdzajac na autostrade sie relaksuje... :roll:

daymaker

2010-09-21, 08:43
Eeee Halina patrz... oni wszyscy jadą pod prąd... :ukrzyzowany:

Ec...........on

2010-09-21, 09:33
No ja jebie:

Dwie osoby zginęły, a cztery zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem niedaleko miejscowości Oleśnica (Dolnośląskie). Droga krajowa nr 8 Wrocław - Warszawa była całkowicie zablokowana.

Jak powiedział rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, zderzyły się trzy samochody osobowe.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jednego z pojazdów stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającymi z naprzeciwka autami - dodał rzecznik.


Na miejscu zginęły dwie osoby, a cztery trafiły do szpitala. Policja wyznaczyła objazdy przez Jenkowice, Dąbrowę Oleśnicką i Dobroszyce.

Utrudnienia trwały do wczoraj, do godz. 23. Potem drogę udało się odblokować i ruch przebiega już normalnie.


źródło: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/dolny-slask-tragiczny-wypadek-ranni-i-zabici,1,3692182,region-wiadomosc.html


Stracił panowanie? :samoboj:

Blajsero

2010-09-21, 12:16
nie wiem jak wy ale ja, już zaczynam się rozglądać za przyzwoitym CB z dużym zasięgiem....

.:...........:.

2010-09-21, 12:19
Blajsero napisał/a:

już zaczynam się rozglądać za przyzwoitym CB z dużym zasięgiem


90% zasięgu daje antena i jej prawidłowe zestrojenie a nie samo radio. ;-)

Elmoon

2010-09-21, 13:08
k***a mać! Szlag mnie trafia jak widzę takich pacanów. k***a żeby za jego głupotę płacili inni ludzie? Takich debili to odrazu powinni odstrzelić i do piachu :evil:

Dominus

2010-09-21, 14:37

Stato

2010-09-21, 15:26
A ci co nagrywali zamiast trabic albo cos to k***y krzycza... ch*j z cb jak 95% ludzi tego nie ma??

Ciekawe czy sie zatrzymali by im pomoc...

btw. widok po wypadku w samochodach to chyba by byl za ostry na harda

nanab

2010-09-21, 17:31
Stato napisał/a:

A ci co nagrywali zamiast trabic albo cos to k***y krzycza... ch*j z cb jak 95% ludzi tego nie ma??


Jak jedziesz takim gratem 100 na godzinę to do pasażera musisz krzyczeć żeby usłyszał, poza tym pewnie moher był głuchy
Stato napisał/a:


Ciekawe czy sie zatrzymali by im pomoc...


Nie, jechali szybko wstawić film na jutube

Takich idiotów niezależnie od wieku powinni odstrzeliwać, a rachunki za naboje wysyłać do rodzin.

Frytka

2010-09-21, 18:38
@all up
Ale posłuchajcie samych siebie. Najpierw pie**olicie, że jak filmik nie ma takiego właśnie zakończenia to "miałem nadzieje, że przynajmniej mózg rozpryśnie się na barierce" itp. A gdy już pojawił sie sadyzm odrazu zaczynacie pie**olić o zakazie prowadzenia przez star*cha. P.S może też był sadystą i chciał sie zabawić?