18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziadek i laczki

Kuribal • 2013-08-08, 13:40
Drodzy sadole, mam dla was krótką anegdotkę o moim dziadku, który niespełna 2 dni temu opuścił ten świat.

Mój dziadek był przewlekle chory, kilkukrotnie hospitalizowany. Ostatnimi dniami mu się pogorszyło (nie w kwestiach chorób, po prostu zaczęły go opuszczać siły). Zdążyłem już się nastawić na to, że jego czas dobiega końca i jak najbardziej przykładałem się do tego, żeby umarł szczęśliwy w otoczeniu rodziny, w domu - tak jak chciał. Ale przejdźmy do rzeczy - miałem w domu mojego 80-letniego dziadka, który dokonywał żywota. Rzekomo przed śmiercią, czuje się, że puszczają zwieracze. Mój dziadek musiał doznać takiego uczucia, bo za wszelką cenę chciał dotrzeć do toalety. Niestety nawet z pomocą mamy nie daliśmy rady go tam doprowadzić, bo po prostu był już na wyczerpaniu, powłóczył nogami, a my nie mieliśmy tyle krzepy, żeby go unieść. Przysiadł, żeby zregenerować siły przed ostatnim odcinkiem wyprawy na kibel - spoczęciem na muszli. Z powodu niewielkich rozmiarów mojej toalety, dziadek miał problem, żeby wyciągnąć spod siebie nogi i zająć wygodną pozycję. I w tym momencie dochodzi do najstraszniejszego wydarzenia tego dnia. Dziadek poprosił, żebym zdjął mu laczki, bo mu przeszkadzają. Nawet nie wiecie, jak zacząłem panikować. Nie zdjąłem ich, ale za kilka sekund sam się ich pozbył. Momentalnie stracił przytomność, chwilę potem oddech i mimo wszelkich prób resuscytacji nie doczekał nawet przyjazdu karetki pogotowia.
Nie traktujcie przesądu o gubieniu butów przy śmierci jako zwykłej głupoty. Sam przekonałem się, że coś w tym musi być.

Historia w 100% moja, w 100% prawdziwa

fatlink

2013-08-08, 13:48
zajebiście, że po śmierci jednej z ważniejszych osób w twoim życiu, jedynym twoim wspomnieniem jest jego wyprawa na kibel i puszczające zwieracze. Wypie**alaj.

AdrianPro

2013-08-08, 13:53
"fatlink
zajebiście, że po śmierci jednej z ważniejszych osób w twoim życiu, jedynym twoim wspomnieniem jest jego wyprawa na kibel i puszczające zwieracze. Wypie**alaj. "

i podzielenie się tą niesamowitą historią z ciotami zza ekranu monitora! BRAWO

Kuribal

2013-08-08, 13:55
@Fat, gdybym jeszcze powiedział, że to jest jedyne wspomnienie. Od dobrych 13 lat żyliśmy razem i naprawdę, moje życie było pełne wspomnień z nim. Akurat to nadaje się na to forum, więc gdzie tu widzisz jakiś, k***a, problem?

Nap_Limak

2013-08-08, 13:56
Cytat:

zajebiście, że po śmierci jednej z ważniejszych osób w twoim życiu, jedynym twoim wspomnieniem jest jego wyprawa na kibel i puszczające zwieracze. Wypie**alaj.


Cytat:

i podzielenie się tą niesamowitą historią z ciotami zza ekranu monitora! BRAWO


Ja tam się uśmiałem! PIWO! Dla nieboszczyka :szczerbaty:

Hrodgar

2013-08-08, 15:31
Piwko za materiał, który podtrzymuje mnie na duchu w oczekiwaniu 1 września.

dumad

2013-08-08, 15:40
a mnie z kolei wk***ia pie**olenie o tych butach. Wyobrażam sobie jak cały dzień chodzicie w butach, mycie się w nich i śpicie z obawą że jak ściągniecie to umrzecie
Współczuję wam...

wojtasior

2013-08-08, 16:49
ale z ciebie k***a ch*j, nawet starszej osobie nie mogłeś pomóc zdjąć obuwia...

AdrianPro napisał/a:

"fatlink
zajebiście, że po śmierci jednej z ważniejszych osób w twoim życiu, jedynym twoim wspomnieniem jest jego wyprawa na kibel i puszczające zwieracze. Wypie**alaj. "

i podzielenie się tą niesamowitą historią z ciotami zza ekranu monitora! BRAWO



jak k***a nie umiesz cytować to nie cytuj w ogóle.

Cryo

2013-08-08, 17:35
Mogłeś mu te laczki przymocować taśmą Ty bezduszniku

Kuribal

2013-08-08, 17:51
Nie zdjąłem z nieco innego powodu. I tak by nic to nie dało, a wtedy ważniejsze zdało się mi chyba pożegnanie go, co? Wiecie, ten moment kiedy patrzysz komuś w powoli gasnące oczy.

fine666

2013-08-08, 17:52
Cytat:

Akurat to nadaje się na to forum, więc gdzie tu widzisz jakiś, k***a, problem?


Jak każdy członek rodziny Ci umrze to od razu lecisz na forum i piszesz posty by dostać kilka wirtualnych piw?
Jesteś żałosny.

clipper

2013-08-08, 17:54
A mnie śmieszy ta cała moda ogłaszania światu że zmarł komuś ktoś bliski. ch*j, mało tego, pisanie np. "Spoczywaj w pokoju tatusiu [*]['] Kochamy Cie! :*:*" Jakby ktoś z zaświatów miał dostęp do WiFi i siedział na Facebooku na koncie "Ghost", w Heaven

Ye...........48

2013-08-08, 17:57
No i ch*j ze on to napisal. Przynajmniej nie wpadl w depresje i nie wyrywa wlosow z glowy tylko zyje dalej. Legendarny bol dupy zalaczony.

Osobiscie wspolczuje utraty dziadka a anegdotka fajna ;)

jv69

2013-08-08, 18:00
OOOooo k***a jakie oburzenie... Chłopak pomagał dziadkowi jak mógł i ch*j z tego, że to była droga na kibel, dla dziadka była to najważniejsza sprawa - strzelić klocka. Szkoda, że zdjął klapki czy tam "laczki" bo może żył by do teraz :)

Zapal znicz na grobie dziadunia od Sadoli (tych co piwko dali) pozdro :)

MagicznyMateusz

2013-08-08, 18:13
Heheheh dobrze ,że się wykończył patrząc na takiego niedojdę. Pewnie wierzył w boga i zdechł ,a ja nie wierzę i żyję.