18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dymanie wolności obywateli.

tyber • 2015-04-27, 00:24
Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale nasz kochany sejm 24-go kwietnia
przyjął poprawkę do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Teraz marihuaną będzie- ziele konopi inne niż włóknistych- ...każda jego naziemna cześć pojedyncza lub w mieszaninie...
zostało dodane słowo "w mieszaninie" a co z tego wynika, a k***a to ze jak będziesz miał powiedzmy 1g marihuany wymieszany z 5-ma gramami tytoniu, to k***a znaczy ze masz 6g narkotyku, i taki ch*j z przepisu o odstępowaniu od karania za posiadanie niewielkich ilości.

Polska jest jedynym krajem na świecie, który posiada taka definicje.

~tip.top

2015-04-27, 17:39
Ja jestem za zdelegalizowaniem alkoholu oraz karaniem za jego posiadanie. W zasadzie tytoń też można do tego dorzucić :hitler:

Ko...........on

2015-04-28, 00:33
@Bongman

Już dwie osoby czekają na potwierdzenie tej twojej legendy. Znowu w ch*ja lecisz filarze sadistica?

baltor2004

2015-04-28, 11:15
Na bongmana sie trolle uwziely haha :lol:
Skoncz pie**olic visa o tych mg alk. w piwie, bo to by sie moglo co najwyzej odnosic do zawartosci thc w bace, a nie k***a do mieszanki tytoniu z mj.

De...........37

2015-04-28, 14:18
Velture, ogólnie to wszystko spoko ale nie rząd ustala prawo ale parlament u nas, wiesz? :D

Ko...........on

2015-05-02, 15:50
baltor2004 napisał/a:

Na bongmana sie trolle uwziely haha :lol:
Skoncz pie**olic visa o tych mg alk. w piwie, bo to by sie moglo co najwyzej odnosic do zawartosci thc w bace, a nie k***a do mieszanki tytoniu z mj.



Gdyby policja zajmowała się rozdzielaniem suszu to pierwszy byś pie**olił, że nie zajmią się łapaniem złodzieji(i?) tylko bawią się narkotykami