18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch Ojców :|

mcbula • 2010-11-18, 12:11
Holandia- to tutaj według UNICEF'u są najszczęśliwsze dzieci na świecie :tecza:


Etiketten

2010-11-19, 05:41
Ja mam dwoch ojcow, dwoch prawdziwych ojcow tyryryryryry :D

Issander

2010-11-19, 07:22
A to bardzo fajnie, @Czarowniku, bo widać totalnie rozminąłeś się z pointą mojego posta, gdyż jest ona z grubsza podobna do tej z Twojego. Jak i nie na przykładzie Twojej opinii pokazałem, że jest nielogiczna.

Musiałbym najpierw móc ją jednoznacznie zinterpretować, co niestety nie jest możliwe. Gdybyś był parę lat młodszy, poradziłbym Ci popytać się polonisty o zasady konstruowania zdań wielokrotnie złożonych.

kuba790

2010-11-19, 09:33
w dupach im sie poprzewracalo!

oksi89

2010-11-19, 10:05
"A jak będziesz duży, to tatusiowie pokażą ci, co to trójkącik." powiedział herr Diedrick.

adamlap

2010-11-19, 10:07
I niech mi ktoś powie, że nie zbliża się koniec świata jak widzi się takie obrazy. Niedługo hetero będą w mniejszości. Powinno się takich na stosie palić, łącznie z tymi dziećmi adoptowanymi bo i tak mają już spaczone umysły.

rawpanic

2010-11-19, 10:30
a ja chcialbym miec dwie mamy...

adekk

2010-11-19, 10:34
co to zlot dzieci gejow ?

hypek

2010-11-19, 10:49
Poziom upośledzenia większości osób wypowiadających się w tym wątku każe zastanowić się nad tym, czy praw do opieki nad dzieckiem nie powinno się zdobywać PO badaniu psychologicznym. Nie chciałbym być wychowywanym przez jakiegoś anty-wszystko zjeba.

ogurx

2010-11-19, 11:10
eksterminacja sk***iałego pedała .

bot89

2010-11-19, 11:20
wychodzi na to ze bas robi za kobiete, potrafi zrobic pranie

CKM88

2010-11-19, 13:07
Mnie tylko ciekawi kiedy zaproszą gówniarza do wspólnego pie**olenia ! Nie będzie przecież kazirodztwa bo jest adoptowany a ten Bas i ten drugi pedał będą mieć taką zajawkę ,że rochają w dupe własnego "syna" ! I co ten mały cwe* wtedy zaśpiewa ? O tym jak kochani ojcowie wyj***li go na 18 urodziny zamiast dać mu stówkę żeby poszedł na dz**ki ?? Rozpie**ol na maxa ! Dewiacja jakich mało !

Luffy175

2010-11-19, 14:25
W takich chwilach jestem dumny z bycia polakiem :) )

matx

2010-11-19, 14:51
szkoda, ze wy nie straciliscie rodzicow jak byliscie mali, szkoda, ze was matka z ojcem nie napie**alali odkad tylko przyszliscie na swiat, szkoda, ze wam rodzice nie zniszczyli dziecinstwa przez to ze byli j***nymi egoistami i traktowali was jako zbedny przedmiot w domu, bo wtedy moze byscie zrozumieli, ze rodzice to nie kobieta i mezczyzna a osoby, ktore kochaja swoje dziecko i chca dla niego jak najlepiej.

poza wami, sa dzieci ktore nie zawinily niczym a zostaly patraktowane jak smieci przez swoich rodzicow, wiec mysle, ze jesli 2 facetow lub 2 kobiety ktore sie kochaja chca dac jakiemus dziecku milosc i pomoc w osiagnieciu czegos w zyciu to, swiadczy o nich bardzo dobrze.
to nie jest zadne zabieranie dziecku matki lub ojca bo i tak domy dziecka sa przepelnione.

wiem, ze to jest sadistic i rozumiem, ze mozna sie smiac z prawie wszystkiego, ale k***a mac, rodzina jest ponad wszystkim bo to na razie dzieki niej mozecie siedziec przy j***nym komputerze i pisac te popie**olone komentarze.

jesli jestescie tak zacofani i pojecie rodziny to dla was tylko c*pka ku*as, to mam nadzieje, ze zobacze was na hardzie bo takie osoby na tym swiecie nic dobrego nie wniosa, wiec tylko przeszkadzaja.

btw, oczywiscie to wszystko nie zmienia fatu, ze ten film ch*jowo pasuje na tym forum.
ale dam piwo bo milo bylo zobaczyc ilu zacofanych ludzi jest tu.

bot89

2010-11-19, 15:48
matx napisał/a:

szkoda, ze wy nie straciliscie rodzicow jak byliscie mali, szkoda, ze was matka z ojcem nie napie**alali odkad tylko przyszliscie na swiat, szkoda, ze wam rodzice nie zniszczyli dziecinstwa przez to ze byli j***nymi egoistami i traktowali was jako zbedny przedmiot w domu, bo wtedy moze byscie zrozumieli, ze rodzice to nie kobieta i mezczyzna a osoby, ktore kochaja swoje dziecko i chca dla niego jak najlepiej.

poza wami, sa dzieci ktore nie zawinily niczym a zostaly patraktowane jak smieci przez swoich rodzicow, wiec mysle, ze jesli 2 facetow lub 2 kobiety ktore sie kochaja chca dac jakiemus dziecku milosc i pomoc w osiagnieciu czegos w zyciu to, swiadczy o nich bardzo dobrze.
to nie jest zadne zabieranie dziecku matki lub ojca bo i tak domy dziecka sa przepelnione.

wiem, ze to jest sadistic i rozumiem, ze mozna sie smiac z prawie wszystkiego, ale k***a mac, rodzina jest ponad wszystkim bo to na razie dzieki niej mozecie siedziec przy j***nym komputerze i pisac te popie**olone komentarze.

jesli jestescie tak zacofani i pojecie rodziny to dla was tylko c*pka ku*as, to mam nadzieje, ze zobacze was na hardzie bo takie osoby na tym swiecie nic dobrego nie wniosa, wiec tylko przeszkadzaja.

btw, oczywiscie to wszystko nie zmienia fatu, ze ten film ch*jowo pasuje na tym forum.
ale dam piwo bo milo bylo zobaczyc ilu zacofanych ludzi jest tu.



sp***alaj do ho(mo)landii jak ci źle wśród "zacofanych"
:gay:

dwakilo

2010-11-19, 16:00
Wycięta jest jedna zwrotka w której śpiewa, że Bas i Diedrick starają się o kolejne dziecko.