18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch Ojców :|

mcbula • 2010-11-18, 12:11
Holandia- to tutaj według UNICEF'u są najszczęśliwsze dzieci na świecie :tecza:


Ws...........ki

2010-11-19, 00:53
Nie mam nic do homoseksualistów ale ciot i pedałów to nie toleruje!!!

Apollo

2010-11-19, 01:36
Holandia to bardzo tolerancyjny kraj - kilka lat temu muzułmanin zasztyletował tam reżysera, który się ośmielił nakręcić film o roli kobiet według islamu...
Niedługo pedały może będą tam miały swoją partię w rządzie (o ile już nie mają)...
Kto pozwoli na coś takiego w Polsce, niech rzuci we mnie kamieniem - ja jestem na NIE...

JozinZBazin

2010-11-19, 01:48
k***a, panowie i panie - czas na poważną refleksję. Na bok odłóżmy na razie codzienne szydery w komentarzach i rzucanie mięsem w adwersarzy. Nie chcę k***a takiej Polski! Generalnie w kwestiach gospodarki jestem liberałem - integracja, swobodny przepływ ludzi i informacji, znoszenie barier-jak najbardziej. Ale w kwestiach społecznych trzeba być ostoją tradycji. Ok jeśli faceci się kochają - ich sprawa, nikt się w to nie miesza, niech obią co chcą. Ale k***a wara od dzieci! Dziecko potrzebuje matki i ojca! Wypie**alać także z aborcją na życzenie! Nastolatki się por*chają na imprezach, a potem ja, jako podatnik mam płacić za ich głupotę? W życiu.
To właśnie metoda drobnych kroczków, tu poluzujemy przepisik, tam przymkniemy oko i tak z roku na rok społeczeństwo ulega degeneracji, a obyczaje dergengoladzie. Ja mówię k***a nie!

To mówiłęm ja, Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy,

Zbiegły Czarownik

2010-11-19, 02:07
I za to kocham ten portal. Kiedy zaczynam wierzyć, że ludzie (mam na myśli komentujących) trochę są lepsi, mądrzejsi, w takich tematach widzę, że jednak polska (specjalnie nie piszę dużej litery) to Ciemnogród, a najgorsze, że większosć z was co to pisało, prywatnie nie zna żadnego geja, i pieprzy głupoty takie jak większosć z was w tym temacie. Też nie popieram tego, by geje czy lesbijki adoptowały dzieci, może nie że nie akceptuję, ale wychodzę z założenia, że takie coś może mieć miejsce, nie powinno, ale może się zdarzyć. I ja osobiście, gdybym miał wybór bycia adoptowanym przez homoseksualistów, czy pędzić wegetatywny żywot w bidulu, biorę to pierwsze. I najgorsze jest te wasze debilne stwierdzenie, że homo to na pewno wychowają kolejnego homo, to ja się spytam: a kto urodził tego geja, jak był wychowywany?? Miał ojca i matkę, a te sprawy są kwestią genetyki, naturalna rzecz. Nienaturalne jest to jak wy ich traktujecie, geje nie mówią wam jak macie żyć, więc i Wy tego nie róbcie. Ot co.

Powell

2010-11-19, 02:16
@Apollo

tam pedofile do niedawna miały swoją partię a Ty o pedałów się martwisz?

Issander

2010-11-19, 02:20
Tak, jasne, krzywda mu się dzieje. Oczywiście! Pewnie lepiej by mu było, gdyby siedział sam w domu dziecka, zamiast w porządnym domu, o tym trudno pomyśleć?

I nie będę się kłócił o to czy to normalnie czy nie, bo to NIE jest normalne i NIE powinno tak być, ale tak długo jak długo są dzieci w domach dziecka to adopcja przez pary homoseksualne przynosi korzyści zarówno im, jak i "rodzicom", więc JEST porządana.

Trochę logiki nie boli, dziecko w takiej rodzinie ma przynajmniej jednego "rodzica" na swoim miejscu, a dziecko z domu dziecka żadnego!

P. S. Brak logiki brakiem logiki, ale niektórzy tutaj są zwyczajnie głupi.

NiggaFromNR napisał/a:

po h*ja mieć dwóch ojców albo dwie matki jak można mieć normalną, zdrową rodzine? no po co?



Rozumiem, że żyjesz w świecie, gdzie dzieci mogą decydować, czy ich rodzice nie zginą np. w wypadku samochodowym, kiedy one będą miały 3 lata, prawda? A później mogą dodawać do populacji dowolne ilości bezdzietnych par chętnych do adopcji, żeby dla nich też starczyło "normalnej, zdrowej rodziny"?

Hada Gronkowiec-Lincz

2010-11-19, 02:25
a ja sie pytam jak mozna nie lubic dobrej c*pki i cyckow tylko podniecac sie osranym zarosnietym rowem?! no k***a wytlumaczcie mi bo ja tego nie rozumiem..!

vass

2010-11-19, 02:47
Ja też sobie nie wyobtażam żeby homosie mieli prawo adopcji.
A tę piosenkę i całą sytuację tłumacze sobie tym, że może jeden z pedziów jest biologicznym ojcem. I taka sytuacja jest w miarę akceptowalna. Przecież nie będziemy zabierać dzieci biologicznym matkom i ojcom jeśli są dobrymi rodzicami, a są homo.

Zbiegły Czarownik

2010-11-19, 03:03
I znowu mnie przerażacie. Issander, i nie wyzywaj mojej opinii od nielogicznej bo nie masz racji. Każdy z was, jago argument numer jeden podaje że to wbrew naturze, skoro nie mogą rodzić, niech nie mają. Ale są też pary hetero, które nie mogą mieć dzieciarów. A bo to facet strzela ślepakami, a to znowu baba nie moze rodzić, wiec i im odmówić adopcji. A co, tak natura, los i niebo zdecydowało, niech sobie żyją sami z sobą. A co do "osranego rowa" baby jakoś na niego lecą, więc i niech one się tu wypowiedzą. Wiecie, nie dajmy sie zwariować, są przecież wywiady środowiskowe, jakieś inne procedury by to sprawdzić, i skoro się nadają, to czemu im nie pozwolić?? Piszecie że to Holandia itp kraje chcą nas "odmóżdżyć" by nas doprowadzić do upadku, ale w Średniowieczu czy Starożytności też był homoseksualizm. I też byli tacy co chcieli leczyć torturami czy stosami, i jak widać, udało sie im to. Nie mogę was zrozumieć, o co wam chodzi z tą nienawiścią, ale gdy pomyśle że to Wy kiedyś będziecie tu rządzić, ja lecę na Jowisza.

Apollo

2010-11-19, 03:08
Powell napisał/a:

@Apollo

tam pedofile do niedawna miały swoją partię a Ty o pedałów się martwisz?



Skoro nawet do tego doszło, dzięx za info - nie jestem na bieżąco w holenderskiej polityce. BTW - stwierdzenie abym się "martwił" o pedałów jest stanowczo nietrafne - na pohybel im... ;)

yarzapp

2010-11-19, 03:09
Zbiegły Czarownik napisał/a:

ale w Średniowieczu czy Starożytności też był homoseksualizm.


Ale dzieci nie adoptowali i nie robili parad równości.

skurwysyny

2010-11-19, 03:33
zryło mi to beret.. bez komentarza.

.:...........:.

2010-11-19, 03:37
Oby do rana nie przybyło zbyt wielu głupich albo zbyt długich komentarzy.

jctwa

2010-11-19, 04:36
Ładny głos ma chłopak.

kalwi89

2010-11-19, 05:32
A ja mam na ten temat wyj***ne - szkoda mi tylko chłopaka, bo musi mieć niezłe piekło w szkole ( dzieci są naprawdę okrutne ... ).