18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwieście razy w ryj płetwą na patostreamie...

Halman • 2023-08-08, 08:04

za dwadzieścia tysięcy hrywień od widza... tak się bawi, przepraszam, tak walczy ukraina...

(liczby pochodzą ze źródła więc nie wiem czy są autentyczne)

Haku

2023-08-09, 00:28
Geraldinio napisał/a:

Tak. Nie potrafią walczyć. Dlatego trwa nadal 3 dniowa operacja specjalna zdobycia Kijowa. A Himarsy, Abramsy, Leopardy, Grady itp zarządzane są zdalnie przez NATO.



Walczyć potrafią, co nie zmienia faktu że ruskie i ukry to ta sama nacja. A przez rząd naszego kraju, są roszczeniowi i mają nas w ch*ju bo daliśmy już wszystko co mogliśmy.

jbćTalmud

2023-08-09, 09:55
Jak jakaś banderola ci powie, że ukraina walczy za europeę, to nie zapomnij kopnąć taką banderolę w doopę i dodatkowo wyjaśnij, że na ukrainie głównie walczą obcokrajowcy i dopiero ukraińcy, którzy walczą przez to, że mordowali niewinnych cywilów w doniecku, donbasie i ługańsku

majeńka

2023-08-09, 15:54
Siriuz napisał/a:

No Ruscy mają trochę utrudnione zadanie jak najemnicy Zelenskiego fortyfikują się w szkołach i szpitalach, a jak zginie jakieś dziecko to trąbią o tym zaraz na cały świat.


A czemu Ukraińcy mieliby wchodzić do szkół i szpitali jak to są #1 miejsca w które kacapy walą?

Mirek19850509

2023-08-09, 17:26
Zarobli bitki z ukra ,będzie miał flotetowy ryj przez miesiąc

Veles

2023-08-09, 17:56
jbćTalmud napisał/a:

Jak jakaś banderola ci powie, że ukraina walczy za europeę, to nie zapomnij kopnąć taką banderolę w doopę i dodatkowo wyjaśnij, że na ukrainie głównie walczą obcokrajowcy i dopiero ukraińcy, którzy walczą przez to, że mordowali niewinnych cywilów w doniecku, donbasie i ługańsku



Polecam przestać brać info o wojnie z Russia Today, Komsomolskiej Prawdy czy innych "alternatywnych" gównoźródeł skrycie kontrolowanych przez GRU, z nich tak samo ch*ja się dowiesz jak jest naprawdę. Chociaż, patrząc po twojej aktywności, możesz być tylko kolejnym saszką zza Uralu nadającym z leningradzkiej farmy trolli :roll:

Siriuz

2023-08-09, 18:52
Veles napisał/a:

Polecam przestać brać info o wojnie z Russia Today, Komsomolskiej Prawdy czy innych "alternatywnych" gównoźródeł skrycie kontrolowanych przez GRU, z nich tak samo ch*ja się dowiesz jak jest naprawdę. Chociaż, patrząc po twojej aktywności, możesz być tylko kolejnym saszką zza Uralu nadającym z leningradzkiej farmy trolli



A powiedz skąd Ty czerpiesz informacje?

relanium

2023-08-09, 21:36
Veles napisał/a:

Polecam przestać brać info o wojnie z Russia Today, Komsomolskiej Prawdy czy innych "alternatywnych" gównoźródeł skrycie kontrolowanych przez GRU, z nich tak samo ch*ja się dowiesz jak jest naprawdę. Chociaż, patrząc po twojej aktywności, możesz być tylko kolejnym saszką zza Uralu nadającym z leningradzkiej farmy trolli



dawaj źródła

willoo

2023-08-10, 02:00
Morda typa jeszcze przyjęłaby kilka płaskich, zanim zamieniłaby się w tłuczoną mielonkę

aaaaaaaaaaaaaa

2023-08-14, 10:49
majeńka napisał/a:

Czemu "Ukraina" jak napisy są po kacapsku?



Bo nie wszyscy ukraińcy znają ukraiński, po kacapsku wszyscy rozumieją....

majeńka napisał/a:

A czemu Ukraińcy mieliby wchodzić do szkół i szpitali jak to są #1 miejsca w które kacapy walą?



Walą, bo tam są ukraińscy żołnierze.