18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwieście razy w ryj płetwą na patostreamie...

Halman • 2023-08-08, 08:04

za dwadzieścia tysięcy hrywień od widza... tak się bawi, przepraszam, tak walczy ukraina...

(liczby pochodzą ze źródła więc nie wiem czy są autentyczne)

RsPrDol

2023-08-08, 11:41
Geraldinio napisał/a:

Tak. Nie potrafią walczyć. Dlatego trwa nadal 3 dniowa operacja specjalna zdobycia Kijowa. A Himarsy, Abramsy, Leopardy, Grady itp zarządzane są zdalnie przez NATO.



Jak wieiszosc tego sprzetu po za abramsami to juz popalona jest :lol:
Abramsow nie pozwalaja im uzywac bo to by byla hanba dla hameryki :lol: :lol:
Po za tym nie nadaja sie na ukrainska brongolade.

Po za tym wiekszosc ukrow ktorzy maja resztki mozgow to uciekaja, a ichniejszy wojenkomat od dawna wylapuje ludzi na ulicach.
A ci co daja sie zlapac to sie poddaja zeby przezyc.
Radze interesowac sie szerzej, a nie tylko z mediow glownego nurtu.

kokogrom

2023-08-08, 11:42
Geraldinio napisał/a:

Tak. Nie potrafią walczyć. Dlatego trwa nadal 3 dniowa operacja specjalna zdobycia Kijowa. A Himarsy, Abramsy, Leopardy, Grady itp zarządzane są zdalnie przez NATO.



Tak nato dosyła sprzęt a ukraińcy oddają go ruskim

Siriuz

2023-08-08, 12:01
Geraldinio napisał/a:

Tak. Nie potrafią walczyć. Dlatego trwa nadal 3 dniowa operacja specjalna zdobycia Kijowa. A Himarsy, Abramsy, Leopardy, Grady itp zarządzane są zdalnie przez NATO.



No Ruscy mają trochę utrudnione zadanie jak najemnicy Zelenskiego fortyfikują się w szkołach i szpitalach, a jak zginie jakieś dziecko to trąbią o tym zaraz na cały świat.

pazuzu

2023-08-08, 12:20
Filmik fajny ,opis z dupy, tak gadasz jakby u nas nie było patostremerów

Halman

2023-08-08, 12:41
pazuzu napisał/a:

Filmik fajny ,opis z dupy, tak gadasz jakby u nas nie było patostremerów



nie wiem, nie oglądam ruskiego youtuba

garota

2023-08-08, 12:53
E tam. Zwyczajne przygotowanie do Fame mma.

darek1234

2023-08-08, 13:28
I wysyp ruSSkiego gówna, tego brakowało. Mamy za to już kolejnego do kolekcji, który w ostatnich czasach bierze niezbyt odpowiednio dobrane psychotropy, Velture mu na ksywę. Jeszcze niedawno rzucił się na mnie za 500+ dla patusów, a tu nagle zaczyna ich krytykować? O ja pie**olę, co za rozdwojenie jaźni
Tak dla przypomnienia dbania o swoich obywateli - do tej pory nic się nie zmieniło, wręcz przeciwnie

https://www.cda.pl/video/480238d

0dbytBiskupa

2023-08-08, 18:00
RsPrDol napisał/a:

Radze interesowac sie szerzej, a nie tylko z mediow glownego nurtu.


Tak, najlepiej z ruskich... a przepraszam, "niezależnych" i "alternatywnych", tam sama prawda. Nawet weryfikować nie trzeba, tylko łykać na ciepło.

darek1234 napisał/a:

I wysyp ruSSkiego gówna, tego brakowało. Mamy za to już kolejnego do kolekcji, który w ostatnich czasach bierze niezbyt odpowiednio dobrane psychotropy, Velture mu na ksywę. Jeszcze niedawno rzucił się na mnie za 500+ dla patusów, a tu nagle zaczyna ich krytykować? O ja pie**olę, co za rozdwojenie jaźni
Tak dla przypomnienia dbania o swoich obywateli - do tej pory nic się nie zmieniło, wręcz przeciwnie


Halman chyba też się nawrócił na jedynie słuszną narodowo-prawicową religię, czyli ukrofobię.
Czy mi się wydaje czy ten portal stał się tubą propagandową Konfederacji? Większość wpisów jest podejrzanie zgodna z linią tej partii. I przy okazji z linią Kremla, co akurat jest typowe dla tych jawnych ruskich agentów podszywających się pod polskich patriotów.

Nk108

2023-08-08, 18:08
flejtuch napisał/a:

Przecież te p*zdeusze walczyć nie potrafią, tylko skomlą o zagraniczną broń..



Ty to byś pokazał co potrafi polski huzar

aaaaaaaaaaaaaa

2023-08-08, 19:17
Kiedy te k***y nauczą się ukraińskiego.....

voyagerkg1

2023-08-08, 20:20
No i gówno burza. W każdym narodzie, gdzież społeczeństwie znadzię się patola .....tego nie da rady ominąć ..800 plus przecie to doprowadzi nas do ruiny .Nasze Wnuki będą to spłacać .A MY JAKO POLSKI NARÓD Wykazaliśmy Się ogromną , nietypową empatiom i zrozumieniem wobec Narodu Ukraińskiego .Ci ludzie nie Walczą za NATO ...ZA SWÓJ KRAJ .Stary jestem już 50 na karku żona nie pozwala , Ale mam przeszkolenie taktyczne i przebytą służbe w SG . Pierdple TRZEBA BRONIC GRANIC POLSKI DLA NASZYCH DZIECI I WNUKÓW .....JAM Tomasz ..Z Kołobrzegu

majeńka

2023-08-08, 20:40
Czemu "Ukraina" jak napisy są po kacapsku?

kocur

2023-08-08, 21:02
darek1234 napisał/a:

I wysyp ruSSkiego gówna, tego brakowało. Mamy za to już kolejnego do kolekcji, który w ostatnich czasach bierze niezbyt odpowiednio dobrane psychotropy, Velture mu na ksywę. Jeszcze niedawno rzucił się na mnie za 500+ dla patusów, a tu nagle zaczyna ich krytykować? O ja pie**olę, co za rozdwojenie jaźni
Tak dla przypomnienia dbania o swoich obywateli - do tej pory nic się nie zmieniło, wręcz przeciwnie



to jedż do banderowców , pomóz im.

TheszczurosawTMPL

2023-08-08, 21:41
flejtuch napisał/a:

Przecież te p*zdeusze walczyć nie potrafią, tylko skomlą o zagraniczną broń..



Skoro obi walczyc nie potrafia to jestem za tym abys ty nam wszystkim pokazał jak walczysz ale na ukrainie, moze nawet dostaniesz ten zaszczyt i bedziesz pokazany w czerwonej zakladxe ;)

ja_nemo

2023-08-08, 22:31
Geraldinio napisał/a:

Tak. Nie potrafią walczyć. Dlatego trwa nadal 3 dniowa operacja specjalna zdobycia Kijowa. A Himarsy, Abramsy, Leopardy, Grady itp zarządzane są zdalnie przez NATO.



No raczej k***a, dostali wpizodu i więcej sprzętu. Ciagle jedzie nowe i wyłudzają sk***ysyny więcej i więcej bo jest biznes. Przykładem jest np. To, że rezerwy kasy kabańskiej są większe niż przed konfliktem.