18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie lesbijki...

Halman • 2024-01-15, 17:18

walka z akumulatorem rodzaju męskiego...

Kriski

2024-01-15, 17:21
A gdzie jakiś finał, spalone kable, auto?

Halman

2024-01-15, 17:24
Kriski napisał/a:

A gdzie jakiś finał, spalone kable, auto?


puentą jest nasuwający się tutaj wniosek

trytodie

2024-01-15, 17:36
Halman też byś tego nie ogarnął :mrgreen:

Watermelon

2024-01-15, 17:48
Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.

Kriski napisał/a:

A gdzie jakiś finał, spalone kable, auto?



Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".

KtM

2024-01-15, 17:50
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.



A on nie miał iść do pracy ? :lol:

Kriski

2024-01-15, 17:55
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.
Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".



Halman, pinkman, fantastiko, wcześniej bongman w przeciwieństwie do Ciebie, lepsze, gorsze materiały, ale coś wrzucają.
Więc mała prośba: mniej ujadania więcej treści.

zwierzak30

2024-01-15, 17:59
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.
Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".



Ty arbuz. A jak szybko dochodzisz,myśląc o Halmanie? :)
Bo z twoich postów wynika,że nie masz dziewczyny i pałujesz się pod te posty. :)

~Velture

2024-01-15, 18:00
Męczące do oglądania. Serio, po prostu ciężko się na to patrzy. Jedna płacze ch*j wie czemu a druga to nagrywa pomimo, że wydaje się jakby wiedziała ale ch*j lepiej nagrać i do neta wrzucić zamiast spojrzeć k***a we dwie aby PLUS DO PLUSA i MINUS DO MINUSA i ch*j. Więcej filozofii im nie potrzeba do tego.
Dwie baby w 2.5min nie mogą się klemami podpiąć a ja bez nogi k***a w piątek w śniegu w 10 sekund znajomemu z pracy podpiąłem.
Tylko ja zapomniałem się rozpłakać w trakcie...

Kriski

2024-01-15, 18:05
~Velture napisał/a:

Męczące do oglądania. Serio, po prostu ciężko się na to patrzy. Jedna płacze ch*j wie czemu a druga to nagrywa pomimo, że wydaje się jakby wiedziała ale ch*j lepiej nagrać i do neta wrzucić zamiast spojrzeć k***a we dwie aby PLUS DO PLUSA i MINUS DO MINUSA i ch*j. Więcej filozofii im nie potrzeba do tego.
Dwie baby w 2.5min nie mogą się klemami podpiąć a ja bez nogi k***a w piątek w śniegu w 10 sekund znajomemu z pracy podpiąłem.
Tylko ja zapomniałem się rozpłakać w trakcie...



To są lesby, nie ma w ich słowniku plus minus, jest minus-minus, plus-plus, picza-picza.

turor

2024-01-15, 18:11
~Velture napisał/a:

Dwie baby w 2.5min nie mogą się klemami podpiąć a ja bez nogi k***a w piątek w śniegu w 10 sekund znajomemu z pracy podpiąłem.



Masz może filmik z tego podpinania znajomego w śniegu z piątku ? :D

~Velture

2024-01-15, 18:22
turor napisał/a:

Masz może filmik z tego podpinania znajomego w śniegu z piątku ?



No jakoś nie wpadłem na to aby nagrywać...

KtM

2024-01-15, 18:50
zwierzak30 napisał/a:

Ty arbuz. A jak szybko dochodzisz,myśląc o Halmanie?
Bo z twoich postów wynika,że nie masz dziewczyny i pałujesz się pod te posty.



Marnujesz się chłopie, powinieneś erotyki dla spedalonych pisać.