18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie lesbijki...

Halman • 2024-01-15, 17:18

walka z akumulatorem rodzaju męskiego...

Janko

2024-01-15, 20:12
Głupiec dwie lochy wyj***ć to w ch*j

Kujda

2024-01-15, 20:45
Wkurzają mnie te akumulatory w bagażniku. Nie można tego normalnie pod maskę zamontować jak to zawsze było?

Szary_Jeleń

2024-01-15, 22:03
Miałem nadzieję, że podepnie na odwrót :D

mariusz3pl

2024-01-15, 22:12
Kriski napisał/a:

Halman, pinkman, fantastiko, wcześniej bongman w przeciwieństwie do Ciebie, lepsze, gorsze materiały, ale coś wrzucają.
Więc mała prośba: mniej ujadania więcej treści.



Nie poj***ło Ci się coś? Kolega pisał o hipokryzji :roll:

b4mb0

2024-01-15, 22:22
co to tutaj robi ?? :)

~Angel

2024-01-15, 22:23
Watermelon napisał/a:

Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".



mariusz3pl napisał/a:

Nie poj***ło Ci się coś? Kolega pisał o hipokryzji



Akurat to druga strona konfliktu wypisywała PW domagając się ususzenia tematów halmana.

Watermelon, halman itd. to ostatni raz gdy wasze lamenty i płacze roznoszą się po forum i SB kolejne prowokacje będą traktowane jako SPAM.

jazeck

2024-01-16, 01:59
Ładowanie pomocniczego akumulatorka chyba wiele nie pomoże ;) . BMS i tak albo się przepalą, albo nic to nie da.?

eMJay8086

2024-01-16, 07:14
"PLUS DO PLUSA i MINUS DO MINUSA"

Niestety muszę Was uświadomić, że to nieprawidłowy sposób podłączania przy pożyczaniu prądu z drugiego samochodu :-)

joneczek

2024-01-16, 13:34
Już nawet mnie zaczynają takie gówna wk***iać :/

TruckR

2024-01-16, 15:17
Kujda napisał/a:

Wkurzają mnie te akumulatory w bagażniku. Nie można tego normalnie pod maskę zamontować jak to zawsze było?


Szkoda tylko, że "aku" AGM nie podzielają twojego zamiłowania do komory silnika i lepiej znoszą warunki panujące w chłodniejszych miejscach (byle nie zanadto chłodnych ;) ).
Poza tym pod maskami współczesnych samochodów i tak jest już dość "ciasno".

Prosty

2024-01-16, 16:07
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.
Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".



Ja nie wiem o kim mowisz ale jebac takie k***y .. piwko

WERFI

2024-01-16, 16:59
Btw zawsze się zastanwiałem dlaczego lesby muszą wyglądem upodabniać się do facetów... skoro nienawidzą mężczyzn i wolą kobiety i same są kobietami przy tym. ale pewnie to dlatego że są paszczurami

stian3ddd

2024-01-16, 19:14
Nie oglądać, nikt nie umarł - strata czasu.

kothletino

2024-01-16, 19:28
To jest zajebiste hahaha
Cytat:

"Co to za gowno? Nie oglądać, nic tu się nie dzieje. Sralman znowu pomylił sadistic z tiktokiem."

"Watermelon: Sralman konfidencie znowu mnie podpie**oliles, jak to jest byc podpie**alaczem? Obraźalska panienka [2023-12-16, 09:12:11]"

Zgłoszenie.

Użytkownik Halman poczuł się urażony twoimi wypowiedziami.


mazga50

2024-01-16, 20:26
Te wszystkie p*zdy feministki, tiktokerki, feminazistki, komuchów, stop-oilów i inne tranzystorowo-tęczowo-smoluchowe dewiacje na jakąś wyspę wyeksportować i niech tam sobie "budują" cywilizację.
Krok pierwszy - wymordują białych i tęczowych i rozkradną wszystko.
Krok drugi - zaczną się mordować między sobą.
Krok trzeci - zdechną z głodu, bo pracować murzyny nie lubią.