18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa pojeby z anektowanej odessy...

Halman • 2023-05-12, 18:15

bohaterom tego filmu się ubzdurało ze nie zapłacą za kurs który ich nie dowiózł na miejsce...

~Velture

2023-05-12, 18:27
Co za k***a łeb to tak pociął? Muzyczkę dać potrafiłeś ale przeciąć aby miało to chronologicznie sens to już zabrakło szarej masy.

Halman

2023-05-12, 18:35
VeIture napisał/a:

Co za k***a łeb to tak pociął? Muzyczkę dać potrafiłeś ale przeciąć aby miało to chronologicznie sens to już zabrakło szarej masy.



my wiem gdzie i co cię boli; ty nie masz tylko nogi (marne to osiągniecie) a ja za to mam,...


~Velture

2023-05-12, 18:40
Halman napisał/a:

my wiem gdzie i co cię boli; ty nie masz tylko nogi (marne to osiągniecie)a ja za to mam,...



Ja jebie prawie 40 letni koleś się rajcuje piwami na sadolu. Ty jesteś k***a tak żałosny, że serio mi ciebie żal.

Halman

2023-05-12, 18:42
VeIture napisał/a:

Ja jebie prawie 40 letni koleś się rajcuje piwami na sadolu. Ty jesteś k***a tak żałosny, że serio mi ciebie żal.




PentagramOdDiabła

2023-05-12, 18:59
Co jak co ale uważam że Ty Halman naprawdę jesteś zaburzony. Myślałem że jesteś młodszy a tu cztery dyszki z tego co wyczytałem. . No nie wiem. Za często na siłę starasz sie robić z siebie niewiadomo kogo i wydaje ci się, że swoimi odpowiedziami wydajesz się być jakiś lepszy.. a jesteś poprostu żałosny mówiąc najłagodniej. Nie trawie cię poprostu. Masz jakieś życie poza sadistic? Bo z tego co widzę to przesiadujesz tu rano , za dnia, wieczorem i w nocy.. weź się za siebie chłopie. Czasu coraz mniej. Wieczny malkontent.

Json

2023-05-12, 19:36
PentagramOdDiabła napisał/a:

Co jak co ale uważam że Ty Halman naprawdę jesteś zaburzony. Myślałem że jesteś młodszy a tu cztery dyszki z tego co wyczytałem. . No nie wiem. Za często na siłę starasz sie robić z siebie niewiadomo kogo i wydaje ci się, że swoimi odpowiedziami wydajesz się być jakiś lepszy.. a jesteś poprostu żałosny mówiąc najłagodniej. Nie trawie cię poprostu. Masz jakieś życie poza sadistic? Bo z tego co widzę to przesiadujesz tu rano , za dnia, wieczorem i w nocy.. weź się za siebie chłopie. Czasu coraz mniej. Wieczny malkontent.



Ogólnie sadol już na psy schodzi. Złote lata gdzie było dużo materiału z Ameryki południowej, Azji widać że przeminęły z wiatrem. W komentarzach ludzie głównie się wyzywają albo dzielą się na zwolenników kulawego czy Helmuta. Po coraz większej aktywności wrzutek z pedalstwem dalej nie ma oddzielnej kategorii na to aby można było to odznaczyć. Jak to mówią co dobre szybko się kończy

:oops:

:-/

Heliar

2023-05-12, 19:47
Halman napisał/a:


Dwa pojeby z anektowanej odessy...



Kiedy to proszę ciebie tą Odessę anektowali?

~Velture

2023-05-12, 21:25
Json napisał/a:

Ogólnie sadol już na psy schodzi. Złote lata gdzie było dużo materiału z Ameryki południowej, Azji widać że przeminęły z wiatrem. W komentarzach ludzie głównie się wyzywają albo dzielą się na zwolenników kulawego czy Helmuta. Po coraz większej aktywności wrzutek z pedalstwem dalej nie ma oddzielnej kategorii na to aby można było to odznaczyć. Jak to mówią co dobre szybko się kończy



Jak spermamana nie lubię, mając swoje powody, to zawsze mnie wk***ia - nawet w jego tematach - jak ktoś z zerową ilością tematów pie**oli o jakości sadola.
Żebyś miał chociaż JEDEN temat to ok, coś wniosłeś i masz prawo się dopie**alać, ale zero tematów i będziesz tutaj gadał o materiałach jakie wrzucają inni - w swoim k***a prywatnym czasie, za darmo, dla was.

Coraz większa moda aby w tematach (o dziwo nawet nie tylko moich ;) ) użyszkodnicy z zerowym wkładem narzekali na "co się stało z sadolem".

Co się stało? To jest bardzo proste - ok 20 osób tutaj coś wrzuca regularnie i to na tych ok 20 osobach spoczywa aby wrzucać tutaj materiały. Nikt nam nie płaci za to. nawet taki Halman pomimo, że wali gruchę do głównego zbiornika z jogurtem regularnie do swoich piwek, robi to zasadniczo DLA WAS abyście WY mieli co oglądać.

Mnie cieszy jesli widze, że ktoś dodaje mój temat to ulubionych - bo to znaczy, że chociaż jedna osoba miło spędziła tutaj czas.

Weźcie coś sami wrzućcie a potem narzekajcie.

BigLebovsky

2023-05-12, 21:26
VeIture napisał/a:

Ja jebie prawie 40 letni koleś się rajcuje piwami na sadolu. Ty jesteś k***a tak żałosny, że serio mi ciebie żal.



Przecież to jest zwykły szmaciarz z Sosnowca. Co się dziwisz.

Halman

2023-05-12, 21:39
BigLebovsky napisał/a:

Przecież to jest zwykły szmaciarz z Sosnowca.



gdyby nie "sznaciarz z sosnowca" to by nie było sadola... trochę szacunku niezdolny do samodzielnego myślenia wysrywie...

turor

2023-05-12, 21:46
Mimo, że sperman nie gad z sadolami o IQ niższym niż 50, czyli wszyscy użytkownicy sadola oprócz niego :D to robi dobrą robotę :)

A kuternoga kompletny czy zdekompletowany tez dobre tematy wrzuca :D

Tak wiec, staropolski zwyczajem: ch*j wam w dupę :D

Geraldinio

2023-05-12, 22:45
Ignorując głupie i niepotrzebne inwektywy między użytkownikami serwisu w tym wątku, chciałbym tylko dodać, że Odessa nie jest anektowana.


I nigdy nie będzie.

aurora

2023-05-12, 22:54
Hal i Velt synergia móżg

ja_nemo

2023-05-12, 23:20
Odpie**olcie się od hassNa hamana czy k***a halmana, każdy musi jakoś pracować a on tu nak***ia na godziny ściek j***ny :-)
Ps. Hamdam to nic osobistego. Poprostu pie**ol się! :mrgreen: