18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa pojeby z anektowanej odessy...

Halman • 2023-05-12, 18:15

bohaterom tego filmu się ubzdurało ze nie zapłacą za kurs który ich nie dowiózł na miejsce...

OdbytBiskupa

2023-05-12, 23:54
~VeIture napisał/a:

Jak spermamana nie lubię, mając swoje powody, to zawsze mnie wk***ia - nawet w jego tematach - jak ktoś z zerową ilością tematów pie**oli o jakości sadola.
Żebyś miał chociaż JEDEN temat to ok, coś wniosłeś i masz prawo się dopie**alać, ale zero tematów i będziesz tutaj gadał o materiałach jakie wrzucają inni - w swoim k***a prywatnym czasie, za darmo, dla was.
Coraz większa moda aby w tematach (o dziwo nawet nie tylko moich ) użyszkodnicy z zerowym wkładem narzekali na "co się stało z sadolem".
Co się stało? To jest bardzo proste - ok 20 osób tutaj coś wrzuca regularnie i to na tych ok 20 osobach spoczywa aby wrzucać tutaj materiały. Nikt nam nie płaci za to. nawet taki Halman pomimo, że wali gruchę do głównego zbiornika z jogurtem regularnie do swoich piwek, robi to zasadniczo DLA WAS abyście WY mieli co oglądać.
Mnie cieszy jesli widze, że ktoś dodaje mój temat to ulubionych - bo to znaczy, że chociaż jedna osoba miło spędziła tutaj czas.
Weźcie coś sami wrzućcie a potem narzekajcie.


Ojej, jak mi przykro, że tak się z Halmanem męczycie dla nas, a my wredne ch*je nie potrafimy tego docenić! To wam powiem, że Sadol faktycznie schodzi na psy. Od wielu lat tu zaglądam, zwykle przez kilka miesięcy, zawsze pod nowym nickiem i potwierdzam - poprzeczka coraz niższa. Zobaczcie sobie co wrzucano tu kilka lat temu i o czym dyskutowano, często na niezłym poziomie. A teraz przesiadują tu głównie dzieci, niektóre nawet 10 lat nie mają, co widać po wpisach. I życiowe przegrywy, które dowartościowują się hejtując murzynów i Ukraińców.
Ale i to ma swoje zalety, dzięki temu ja was mogę hejtować bo po to tu zaglądam. Odreagowuję stres. :szydera:

zwierzak30

2023-05-13, 01:57
OdbytBiskupa napisał/a:


Ale i to ma swoje zalety, dzięki temu ja was mogę hejtować bo po to tu zaglądam. Odreagowuję stres.



I tymi oto stwierdzeniami,przekonałeś mnie co do twojej malutkiej osoby.To własnie dzięki takim "odbytombiskupa" jak ty,ten portal traci w ch*j.
A nasze sadolowe SI,oraz Firefox-ik. To jedni z ostatnich wojowników.Mimo że nieraz drapią się jak dziewczynki. :) W głębi dycha tęsknił by jeden za drugim.
To nie to co bywało wcześniej w dyskusjach..Bany leciały jak grad w letnią burzę.

ps.
Nie musisz się odnosić do tego komentarza.Jest to po prostu moje zdanie.A ze zdaniem,jest jak z odbytem.
Każdy ma swoje.
Nie pozdrawiam.


ritu4l

2023-05-13, 02:22
Przecież halman, velture, bongman, fantastico, poligon i flodzia to ta sama osoba. Czyli że jeden ch*j hehe

fiflok-siusiak

2023-05-13, 04:22
BigLebovsky napisał/a:

Przecież to jest zwykły szmaciarz z Sosnowca. Co się dziwisz.



~VeIture napisał/a:

Jak spermamana nie lubię, mając swoje powody, to zawsze mnie wk***ia - nawet w jego tematach - jak ktoś z zerową ilością tematów pie**oli o jakości sadola.
Żebyś miał chociaż JEDEN temat to ok, coś wniosłeś i masz prawo się dopie**alać, ale zero tematów i będziesz tutaj gadał o materiałach jakie wrzucają inni - w swoim k***a prywatnym czasie, za darmo, dla was.
Coraz większa moda aby w tematach (o dziwo nawet nie tylko moich ) użyszkodnicy z zerowym wkładem narzekali na "co się stało z sadolem".
Co się stało? To jest bardzo proste - ok 20 osób tutaj coś wrzuca regularnie i to na tych ok 20 osobach spoczywa aby wrzucać tutaj materiały. Nikt nam nie płaci za to. nawet taki Halman pomimo, że wali gruchę do głównego zbiornika z jogurtem regularnie do swoich piwek, robi to zasadniczo DLA WAS abyście WY mieli co oglądać.
Mnie cieszy jesli widze, że ktoś dodaje mój temat to ulubionych - bo to znaczy, że chociaż jedna osoba miło spędziła tutaj czas.
Weźcie coś sami wrzućcie a potem narzekajcie.



Dobra, weź stul kuciapę i przestań gadać tym swoim mentorskim tonem. Do budy kuternogo.



pyotreck

2023-05-13, 07:44
Geraldinio napisał/a:

Ignorując głupie i niepotrzebne inwektywy między użytkownikami serwisu w tym wątku, chciałbym tylko dodać, że Odessa nie jest anektowana.
I nigdy nie będzie.



Mam nadzieje że będzie przez nas:)

sothis

2023-05-13, 08:47
Kolegom komentującym powyżej chciałbym tylko przypomnieć, że my tu wszyscy jesteśmy serdecznymi przyjaciółmi co to jeden za drugiego nogę by oddał.

Geraldinio

2023-05-13, 09:01
pyotreck napisał/a:

Mam nadzieje że będzie przez nas:)



Nawet sobie tak nie żartuj, bo zaraz cię w russia tudej zacytują jako dowód, że chcemy przejąć pół Ukrainy :D

ale poważnie, takie teksty tylko szkodzą, to woda na młyn dla ich goebelsowskiej propagandy, a tu jest sporo agentów opłacanych w ich bezwartościowych rublach :)

damian15snk

2023-05-13, 10:07
Moim najwiekszym marzeniem jest ujrzenie miny Whelmana jak dostrzega, ze jego konto zostalo usuniete.

OdbytBiskupa

2023-05-13, 10:50
zwierzak30 napisał/a:

I tymi oto stwierdzeniami,przekonałeś mnie co do twojej malutkiej osoby.To własnie dzięki takim "odbytombiskupa" jak ty,ten portal traci w ch*j.


To raczej objaw zejścia tego portalu na psy niż przyczyna. Jakby tu było co czytać i z kim dyskutować to nawet byś mnie nie zauważył, albo zwyczajnie zignorował.

OdbytBiskupa

2023-05-13, 23:42
Mindfuck napisał/a:

złote czasy sadola to były zanim sadola sprzedali pajacowi od kwejka
Potem się usuwało materiały, bo za ostro, zj***na moderacja, wysyp atencyjnych pajaców w stylu poławiaczy krabów, tylko fanstastico miał jakiś polot, to go zadusili ch*je.


Ciekawe. Znaczy, właścicielem jest teraz Rusek? Wikipedia mówi, że Kwejk należy do jakiegoś Dimitra Głuszczenki. To by tłumaczyło skąd tu taka tolerancja dla onuc.

BigLebovsky

2023-05-14, 00:22
Halman napisał/a:

gdyby nie "sznaciarz z sosnowca" to by nie było sadola... trochę szacunku niezdolny do samodzielnego myślenia wysrywie...



k***a...no bohater! Idź policz swoje piwka. I ty nazywasz kogoś wysrywem, niedorośniety pojebie