18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dungeon Keeper

fyncman • 2013-01-23, 17:21
W 1997 r. roku studio legendarne Bullfrog pod wodzą Petera Molyneux wypuściło jedną z najoryginalniejszych gier w historii, która do dziś ma status kultowej, podobnie jak wydana 2 lata później jej kontynuacja. Były to czasy takich tytułów jak GTA, Diablo, Carmageddon, Quake, Blood, Warcraft 2, Tomb Raider czy Final Fantasy 7. Na rynku ukazywały się pierwsze akceleratory 3D pozwalające cieszyć się powalającą wonczas grafiką 3D. I to właśnie wtedy ukazała się gra Dungeon Keeper. Młodsi użytkownicy zapewne jej w ogóle nie znają, niech więc poniższe intro mówi samo za siebie. Kto zechce sobie ów tytuł odświeżyć, na pewno nie pożałuje.
Tak, trąci myszką, ale jest klimatycznie. No i jest sadystycznie.


kikutnik666

2013-01-24, 09:46
do tej pory gram :)

sa akceleratory do tego, ktore grafike poprawiaja- niemniej to juz nie to samo :P
i jeszcze teopisy miejscowosci ^^

samo dobre

qwachu

2013-01-24, 10:11
Aż się łezka w oku kręci ;) Jestem za bardzo wzruszony, żeby dalej pisać.

dedrex

2013-01-24, 10:58
xD carmagedoon gdzieś leży po kątach jeszcze. a W to pamiętam jak u kolegi z klatki sie jarałem i zawsze po obiadzie latałem i w 2 naparzaliśmy ..

gibgibgibon

2013-01-24, 11:15
kozackie ! ostatnio dorwałem DK2 ale nie chce śmigać na 7 ..

Koperek

2013-01-24, 12:25
Grało się dla genialnych cutscenek :D

batmanPL

2013-01-24, 13:04
http://dk.boo.pl/ najlepiej ściągnąć z tej strony keeperfx w ch*j dodatkowych map itd działa na win 7/64 sprawdzałem parę tygodni temu.

v1ci0us

2013-01-24, 13:17
"Musisz zbudować leża dla stworów!" Do dziś pamiętam :D

rafi_p141

2013-01-24, 16:36
Is good to be evil. Zajebiaszcza gra nie pamiętam ile razy ją przeszedłem :D

Miranda

2013-01-24, 19:13
@rafi "It's good to be bad" >:[

Grałam w 2 wiele razy, w 1 jakoś nie dane mi było.
Btw nabyłam jakiś czas temu gierkę o mylnie brzmiącej nazwie "Dungeons", która to rzekomo miała być taką niby kontynuacją DK. Takie coś innego, ale na bazie DK. Jakoś nie szło mi za bardzo granie w to. Zacięłam się gdzieś na 2-3 planszy i tak leży to na dysku i miejsce mi zajmuje. Zbieram się do kolejnej próby przejścia tego, ale jakoś nie mogę się zmobilizować...

ti...........ax

2013-01-24, 19:44
Miranda napisał/a:

@rafi "It's good to be bad" >:[

Grałam w 2 wiele razy, w 1 jakoś nie dane mi było.
Btw nabyłam jakiś czas temu gierkę o mylnie brzmiącej nazwie "Dungeons", która to rzekomo miała być taką niby kontynuacją DK. Takie coś innego, ale na bazie DK. Jakoś nie szło mi za bardzo granie w to. Zacięłam się gdzieś na 2-3 planszy i tak leży to na dysku i miejsce mi zajmuje. Zbieram się do kolejnej próby przejścia tego, ale jakoś nie mogę się zmobilizować...



Wypie**ol to bo to tylko wygląda jak oryginał. ch*jnia straszna.
Zagraj sobie w 1. Coś pięknego.

sMieciu

2013-01-24, 20:24
czytam te komentarze i żaden z sadystów nie wspomniał że najzajebistsze tam było napie**alanie chochlików z liścia - wtedy fajne głosy wydawały i brały się do roboty szybciej.

Koperek

2013-01-24, 21:40
sMieciu napisał/a:

czytam te komentarze i żaden z sadystów nie wspomniał że najzajebistsze tam było napie**alanie chochlików z liścia - wtedy fajne głosy wydawały i brały się do roboty szybciej.


a jak je podnosiłeś to mówiły coś w stylu "łebedeb" :D

KanapkaZMP

2013-01-25, 01:47
Klasyk, jedyna taka gra w swoim rodzaju, grasz zlymi nak***iasz dobrych :D
Polski lektor sie popisal. Pamietam jak odkrylem motyw z przejmowaniem wszelakich jednostek poprzez sale tortur, niektorych ciezko bylo przejac ale zawsze jak brakowalo zlota na leczenie mozna bylo napychac ich kurczakami zeby przetrwali ;) Dobrym motywem byly osobne pokoje zamkniete na klucz z full servicem dla Fizola hehe ;) czesto sie wk***ial i napie**alal swoich :D
Kazdy sadol powinien w nia zagrac.
Swego czasu natknalem sie na moda z nowymi misjami, poziom trudnosci powalal niestety zapomnialem nazwy.

@sMieciu
a czarne damy mialy radoche jak je nak***iales z liscia lub wrzucales na tortury :>