18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dungeon Keeper

fyncman • 2013-01-23, 17:21
W 1997 r. roku studio legendarne Bullfrog pod wodzą Petera Molyneux wypuściło jedną z najoryginalniejszych gier w historii, która do dziś ma status kultowej, podobnie jak wydana 2 lata później jej kontynuacja. Były to czasy takich tytułów jak GTA, Diablo, Carmageddon, Quake, Blood, Warcraft 2, Tomb Raider czy Final Fantasy 7. Na rynku ukazywały się pierwsze akceleratory 3D pozwalające cieszyć się powalającą wonczas grafiką 3D. I to właśnie wtedy ukazała się gra Dungeon Keeper. Młodsi użytkownicy zapewne jej w ogóle nie znają, niech więc poniższe intro mówi samo za siebie. Kto zechce sobie ów tytuł odświeżyć, na pewno nie pożałuje.
Tak, trąci myszką, ale jest klimatycznie. No i jest sadystycznie.


chybeck

2013-01-24, 01:13
@rafiki

Talisman: Magia i Miecz

ja wciąż w to gram, bo jest nowe, świetnie zrobione wydanie plus masa dodatków.

Yurij

2013-01-24, 01:16
Dwójka wgniatała system. :D

Je3anyPrzystojny

2013-01-24, 01:16
Dungeon Keeper! Mistrzostwo świata! Pamiętam jak się z ojcem zamieniałem żeby zagrać, pierwszy przeszedł ją ode mnie skubany. Tak samo kiedyś przy obiedzie Dragon Balla oglądaliśmy razem. A teraz tylko truje dupę jak się widzimy, życie. :P

be_k

2013-01-24, 01:22
oj się grało grało, te chochliki :D

vlodyx

2013-01-24, 01:53
"Młodsi użytkownicy". Sam doskonale pamiętam tą grę, ale wreszcie ktoś nazywa rzeczy po imieniu. A nie tylko "Je**na gimbaza"

Radeg

2013-01-24, 03:49
Pamiętam zawsze, że gdy w jakimś poziomie były złoża diamentów, to od razu nakierowałem na nie Chochliki, wybudowałem olbrzymi skarbiec, trenowałem je na 3 lvl (bo wtedy mają speedup), a pozostałe potwory na 10 i dopiero wtedy kontynuowałem misję. :D
Gra arcygenialna, jedyna w swoim rodzaju. Znacznie lepsza niż 2.

koło_zamachowe

2013-01-24, 08:14
skad najlepiej ta gre sciagnac? mialem kiedys demowke z CD action ale slad po niej zaginal...

BongMan

2013-01-24, 08:49
Grałem w 2, zajebista gierka, ale odkryłem sposób w który każdą potyczkę można przejść z przysłowiowym palcem w dupie, przez co nie było już żadnych wyzwań. Jak zauważył Radeg, złoże diamentów to raz, a dwa - czar leczenia, świątynia, do świątyni wrzucasz szkielety (nie potrzebują snu ani żarcia) i zamykasz. Modlą się i nabijają ci manę. Jeśli na poziomie nie ma złóż klejnotów, to napie**alasz czarem "tworzenie złota", many masz w ch*j i na jedno wychodzi. Pozostałe stwory wrzucasz na arenę, patrzysz jak się tłuką i leczysz. Kilka(naście) minut i mają 8 poziomy.

MaszPasożytaMózgu

2013-01-24, 09:17
Ale jak się pierwszy raz Rogatego dostało i nie wiedziało, że trzeba mu zrobić jego własną część lochu, to się szło wk***ić...

Leouch

2013-01-24, 09:32
na nowych windowsach NIE DZIALA wiec mozecie sobie odpuscic ;) (gre wywala po 5-15min)

sidian

2013-01-24, 09:38
Ach, Dungeon Keeper :) . Niach niach. Dobra gra była, zarzynałem ostro ostro. Jedynka była am besten, dwójka to już zupełnie inny klimat... raczej gorszy niż lepszy.

A w Magię i Miecz gramy do dzisiaj. Pięć miliardów dodatków wyszło, aż trudno się z tym gdzieś zabrać, syta sprawa :) .

ja...........to

2013-01-24, 09:41
chyba nikt nie czyta tych komentarzy??!! HELOŁ ?! :) bedzie dungeon keeper 3 pod tytułem War for the Overworld i juz teraz mozna sciagnac demo gry !!! :evil: