18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dumni Polacy

uryniorz • 2014-11-09, 16:08
Oto co znalazlem dzisiaj w internetach :lol:
Nowa inicjatywa społeczna ciekawe do czego zaprowadza temu podobne rzeczy

Cytat:

Żadamy natychmiastowego zmniejszenia liczby poslów na sejm z 460 na 230 oraz na senat ze 100 do 50 pozostalej reszcie zmniejszenie pensji o 50%. Uwazamy ze poslow jest za duzo i generuja oni zbyt wiele niepotrzebnych kosztów.Koniec z marnotrawieniem pieniedzy z naszych podatków.Mozna byc demokratycznym krajem z minimalna iloscia swin przy korycie.Przyszli poslowie na sejm winni miec tylko nie poszlakowana opinie,ale rowniez brak jakiegokolwiek powinnowactwa z komunistycznym ustrojem.Zdrajcom ojczyzny pragniemy wreczyc długie wyroki,a nie jak do tej pory bylo medale,odznaczenia oraz dozywotnie emerytury i stołki nie tylko dla siebie ale i dla znajomych. Koniec z kolesiostwem ! Mamy dosc utrzymywania waszych mord przyszedł wreszcie na was czas że bedziecie rozliczeni.Bez tego nie da sie zbudowac suwerennej Polski,nie wierze ze taka istniała po `45 .”Elity” sprzedawały nas,nasz kraj i robią to do dziś. Jezyk polski stał się drugim jezykiem w UK,to są w wiekszosci ludzie mlodzi,ktorzy nakrecaja ich słaba martwa gospodarke,bez naszej pracy ekonomia unii europejskiej lezy.Czas budować własną Polską potęge i wreszcie krzyknac DOŚĆ ! brukselskim wieprzom zerujacym na naszej ciezkiej pracy.



za krotko jestem sadolem by dac linka,mam w dupie gadac z moderatorem jak kreci wpisz na fejsie dumni polacy
jak bylo to do kosza jak ch*jowo otagowane blabla bla to napraw albo kosz 8-)

Bankracy

2014-11-09, 16:14
"za krotko jestem sadolem by dac linka,mam w dupie gadac z moderatorem jak kreci wpisz na fejsie dumni polacy
jak bylo to do kosza jak ch*jowo otagowane blabla bla to napraw albo kosz 8-) " Co to k***a ma być za pie**olenie? ch*ja, nie będę na facebooku jakiegoś bełkotu szukał, tam 80% rzeczy to ściema dla motłochu, który w to wierzy.

el...........wy

2014-11-09, 16:42
O tak, zmniejszenie liczby posłów i senatorów o połowę uzdrowi naszą gospodarkę :) Podobnie jak uczciwi politycy, tylko ciekawe kto ich wybierze? Bo chyba ma wybierać ten sam naród, który wybrał nieuczciwych, prawda?
Tego zdania ze słabą gospodarką UK to nie rozumiem za bardzo nawet.
A, że bez pracy polaków "ekonomia"(???) ue leży to już w ogóle jakiś bełkot.

Radysh

2014-11-09, 16:49
Senat powinien zostać rozwiązany.

Na ki ch*j nam stado starych capów na utrzymaniu,
którzy pie**olą bez sensu?

Za PRLu nie było tego ustrojstwa i tak powinno zostać.

Nie jesteśmy do k***y mieszkańcami starożytnego Rzymu.

An...........or

2014-11-09, 17:09
elBiaauawy napisał/a:


nie rozumiem za bardzo nawet



Czytając bełkot zawarty w twoich wypowiedziach nie trudno zauważyć,że ty w ogóle nic nie rozumiesz.
Za to jak na typowego tłumoka przystało, wysrywasz swoje posty taśmowo.

el...........wy

2014-11-09, 17:23
Antalor napisał/a:

trudno zauważyć,że ty w



o czym ty w ogóle mówisz?

Niestety bucowi, który nie spojrzy na nic obiektywnie, tylko przez pryzmat hurr durr naród, buk chonor włoszczyzna nie będę niczego tłumaczył, bo piszę prosto i zwięźle. Śmieć, który wycina kilka słów niczym redaktor michnik, którego pewnie tak nie szanuje nie jest dla mnie nawet warty rozmowy.

W zasadzie to mi cię nawet nie żal polski śmieciu, bo nigdy nawet nie postarasz się czegoś zrozumieć, bo już masz cały światopogląd ugruntowany- Żydzi i Szwaby nas okradajo, a oni to złodzieje.

Dam ci piwko nawet, miej coś od życia robaku.

zincum

2014-11-09, 17:31
Ty weź się opanuj trochę i wracaj na czat, lizać dupy ważniejszym od siebie. Bo z tego już jesteś słynny parobasie.

el...........wy

2014-11-09, 17:38
Elo śmieciu, dalej cię boli, że powiedziałem publicznie, że masz 39 lat, mieszkasz z matką i nigdy nie miałeś kobiety i stąd ta frustracja wyrażana w każdym poście? :D Tak, teraz próbuj mnie obrażać, ehh, typowy burak, weź się za siebie.

Możesz sobie pieprzyć, że nie, ale prawdy nie unikniesz

oc...........an

2014-11-09, 17:52
Problemem nie jest to, że jest 450 posłów, ale to, że polaczki to zj***ny naród (w liczymi wyjątkami) i na wybory chodzi w "sile" 25-40%. Każdy demokratyczny naród dostaje taką władzę na jaką zasługuje i skoro tak trudno wam p*zdę ruszyć na wybory to i zmniejszenie nawet do 5 posłów gówno pomoże, bo i tak będziecie wybierać pojebów.

A co do wyjeżdżania do UK to czegoś nie rozumiem - na przestrzeni ostatnich 100 lat do USA wyjechało pond 10 milionów Polaków na stałe. Do Brazylii 3 miliony. I w większości były to jełopy które we własnej piaskownicy sobie poradzić nie mogły. Przypominam klasyg "Szczęśliwego Nowego Jorku", gdzie pięknie macie pokazane jaki margines najczęściej z Polski wyjeżdża.
Kisnę z tego, że widzicie w takich wyjazdach niewykwalifikowanej siły roboczej problem - oni nie byli potrzebni na Polskim rynku pracy, więc wyjechali na brytyjski, gdzie byli potrzebni. Tak działa (wolny?) ryneg. I nie ma co z tego powodu płakać, szczególnie, że jeśli ktoś leciał Ryanairem do Londynu/Edi/Glasgow/Doncaster to wie jaka hołota często wyjechała i jak bardzo dobrze dla Polski, że zamiast gnić na zasiłkach oni wyjechali robić na Angielskiego Pana.

An...........or

2014-11-09, 17:52
elBiaauawy napisał/a:

mieszkasz z matką



A od kiedy* mieszkanie z rodzicami stało się synonimem wstydu i obciachu?
Jeśli ktoś jest jedynakiem a jego rodzice mają duże mieszkanie które on i tak odziedziczy to po ki h*j brać kredyt na 40 lat? Żeby zaimponować gimbo-kolegom? Nie mówiąc już o tym,że w normalnym świecie dzieci powinny się zająć rodzicami na starość, bo należy się to ludziom którzy dali im wszystko.

Ale typowy gimbus, który nie zdaje sobie sprawy jak ważna komórka społeczną jest rodzina tego pewnie nie zrozumie.




*Pewnie od jakichś 10 lat, odkąd zapanowała
homo-komuna

el...........wy

2014-11-09, 18:03
Antalor napisał/a:

A od kiedy* mieszkanie z rodzicami stało się synonimem wstydu i obciachu?
Jeśli ktoś jest jedynakiem a jego rodzice mają duże mieszkanie które on i tak odziedziczy to po ki h*j brać kredyt na 40 lat? Żeby zaimponować gimbo-kolegom? Nie mówiąc już o tym,że w normalnym świecie dzieci powinny się zająć rodzicami na starość, bo należy się to ludziom którzy dali im wszystko.

Ale typowy gimbus, który nie zdaje sobie sprawy jak ważna komórka społeczną jest rodzina tego pewnie nie zrozumie.



Jesteś jego adwokatem? Bo ja wyszedłem od postu komentującego temat, a ty zacząłeś swoje pie**ololo pedale spod znaku orzełka, co nic nie rozumie, żeby mu do łba wbijać.
Poza tym nie wiesz jakie on harce odprawia z tą swoją mamuśką jak sobie zapuszczają rytmiczne kawałki znanego belgijskiego wykonawcy denzela... szkoda gadać, patologia.

DUST DEVIL napisał/a:

Tak działa (wolny?) ryneg.


yes works slow market :ok:

pamiętam jak pierwszy raz leciałem do UK na wakacjach(akurat na kurs językowy), bo miałęm wtedy z 15 lat i siedział za mną w samolocie POLAL :amused: j***nego tak przysmoliło, że musiał iść do kibla nędznik zapalić. Śmieć pomyślałem sobie. Zaraz akcja, stewardesy przybiegły jebie z kibla szlugiem :D a j***ny jeszcze na to, że on NIE PALIŁ!! ch*j, że wszyscy widzieli, ale on nic nie. Spokorniał jak się dowiedział, że zabuli 2 czy 3 000 euro. Morda zrobiła mu się smutna, przypominał trochę zbitego psa.
Tacy są właśnie polacy

ten dumny naród

An...........or

2014-11-09, 18:18
elBiaauawy napisał/a:


pamiętam jak pierwszy raz leciałem do UK na wakacjach(akurat na kurs językowy)



Z pewnością nie był to kurs j.Polskiego.

A jak ci tak źle z polaczkami to kiego przebywasz na Polskich stronach?
Ale raczej mi na to synu pancernika i chytrusa nie odpowiesz :samoboj:

el...........wy

2014-11-09, 18:23
Cytat:

Z pewnością nie był to kurs j.Polskiego.

A jak ci tak źle z polaczkami to kiego przebywasz na Polskich stronach?
Ale raczej mi na to synu pancernika i chytrusa nie odpowiesz



jak już się bucku przypie**alasz do tego jak wcześniej zbudowałem jedno zdanie to też pisz jak człowiek panie "to kiego". Ale nie ważne. Na pytanie oczywiście ci odpowiem- nie przebywam w polskich stronach.


A ty skupisz się w końcu na temacie czy dalej się chcesz ze mną zapoznawać. Umówić się chcesz panie ciepły?

An...........or

2014-11-09, 18:34
elBiaauawy napisał/a:


Umówić się chcesz panie ciepły?



Zwierząt nie ruszam, przykro mi.

oc...........an

2014-11-09, 18:36
elBiaauawy napisał/a:


pamiętam jak pierwszy raz leciałem do UK...

ten dumny naród



Piękna historia! Ja w samolocie nie miałem takich inb (no raz niby jak wylądowaliśmy to po jakiegoś łysego weszła polizja, ale w sumie nie wiem o co chodziło, bo niby nie palił i nie był pijany...

No ale już w PKP to mi się przydarzyła prawdziwa inba. Jechałem w przedziale z jakąś babką i typem, wszystko spoko. Jedziemy tak, jedziemy i chyba typ zgłodniał, bo wyciągnął coś okrągłego i zaczął chrupać. Ja myślę "jabłko". Ale nie, jak zaj***ło w przedziale, to oboje z kobietą zrozumieliśmy, że on zaczął wpie**alać CEBULĘ. I jeszcze j***ny chciał nas ugościć jak zdał sobie sprawę, że się w niego wlepiliśmy :niggasmile:

Choć pewnie ci co jechali PKP do Kostrzyna na Brudstok czy na mecz I ligi (VII w skali światowej) mają jeszcze lepsze opowieści xD