18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dumni Polacy

uryniorz • 2014-11-09, 16:08
Oto co znalazlem dzisiaj w internetach :lol:
Nowa inicjatywa społeczna ciekawe do czego zaprowadza temu podobne rzeczy

Cytat:

Żadamy natychmiastowego zmniejszenia liczby poslów na sejm z 460 na 230 oraz na senat ze 100 do 50 pozostalej reszcie zmniejszenie pensji o 50%. Uwazamy ze poslow jest za duzo i generuja oni zbyt wiele niepotrzebnych kosztów.Koniec z marnotrawieniem pieniedzy z naszych podatków.Mozna byc demokratycznym krajem z minimalna iloscia swin przy korycie.Przyszli poslowie na sejm winni miec tylko nie poszlakowana opinie,ale rowniez brak jakiegokolwiek powinnowactwa z komunistycznym ustrojem.Zdrajcom ojczyzny pragniemy wreczyc długie wyroki,a nie jak do tej pory bylo medale,odznaczenia oraz dozywotnie emerytury i stołki nie tylko dla siebie ale i dla znajomych. Koniec z kolesiostwem ! Mamy dosc utrzymywania waszych mord przyszedł wreszcie na was czas że bedziecie rozliczeni.Bez tego nie da sie zbudowac suwerennej Polski,nie wierze ze taka istniała po `45 .”Elity” sprzedawały nas,nasz kraj i robią to do dziś. Jezyk polski stał się drugim jezykiem w UK,to są w wiekszosci ludzie mlodzi,ktorzy nakrecaja ich słaba martwa gospodarke,bez naszej pracy ekonomia unii europejskiej lezy.Czas budować własną Polską potęge i wreszcie krzyknac DOŚĆ ! brukselskim wieprzom zerujacym na naszej ciezkiej pracy.



za krotko jestem sadolem by dac linka,mam w dupie gadac z moderatorem jak kreci wpisz na fejsie dumni polacy
jak bylo to do kosza jak ch*jowo otagowane blabla bla to napraw albo kosz 8-)

el...........wy

2014-11-09, 18:54
DUST DEVIL napisał/a:

Ja myślę "jabłko". Ale nie, jak zaj***ło w przedziale, to oboje z kobietą zrozumieliśmy, że on zaczął wpie**alać CEBULĘ.



I tak sobie chrupał cebulkę? :3

k***a DUST, ale w to mi już nie uwierzysz :krejzi: ci polacy na prawdę przeginali pałę

Jak wracałem z tego kursu, to dopiero była IMBA U OPA.
Generalnie to było jeszcze w latach, gdy polacy dopiero próbowali w jakimś ułamku przystosować się do zachodu, ale za ch*j im to nie wychodziło, bo przelot samolotem potrafił już mocno zawrócić w głowie :D

k***a leciałem wtedy z Belfastu do Rzeszowa, jaaa pie**olę :D
Cała familia leciała- Janusz(typowy janusz z wąsem i bojlerem), tam jakaś Grażynka(żona), Danusia pewnie siostra Gażyny, jakieś dzieciory, w ch*j ich było generalnie :D
I Janusz k***a czuł się na pokładzie jak na swoim folwarku i cały czas stał j***ny. Obsługa mu tłumaczyła, że przynajmniej podczas startu do póki jest to wymagane ma siedzieć na dupie zapięty pasami, to usiadł, ale jeszcze zanim wszyscy usiedli to już zdążył wyciągnąc tę słynną wódkę :D PEWNIE NA ODWAGĘ. Jak zgasła sygnalizacja pasów, od razu wstał, przechadzał się gadał głośno, jak mu się flaszeczka skończyła to zaczął sobie driny domawiać, bo wszak robił ku czci królowej to go STAĆ. Mniej więcej po godzinie z hakiem, czyli gdzieś w połowie lotu zaczęła się imba, śpiewy, harmonijkę mieli nawet :megalol:
Naj***ł się ten januszek srogo, zaczął krzyczeć, wołał stjułardów jak kelnerów :D
I przy lądowaniu był ten sam problem co przy starcie, ale tym razem grubiej, bo Janek mówił, że nic mu nie będzie :krejzi: coś tam się poszarpali, ale w końcu usiadł. Po wylądowaniu aplauzu było co nie miara :D gwizdy, gromkie brawa, owacje k***a :niggasmile:

Jeszcze nie wiedział, że bagiety już na niego czekają

Oj ci polacy...

PS TAK, mieli kanapki z kiełbasą

zincum

2014-11-09, 19:03
elBiaauawy napisał/a:

Elo śmieciu, dalej cię boli, że powiedziałem publicznie, że masz 39 lat, mieszkasz z matką i nigdy nie miałeś kobiety i stąd ta frustracja wyrażana w każdym poście? :D Tak, teraz próbuj mnie obrażać, ehh, typowy burak, weź się za siebie.

Możesz sobie pieprzyć, że nie, ale prawdy nie unikniesz



Prawdy? Ty k***a palancie, kto ci dał prawo stwierdzać jaka jest prawda?

Mam ci szczurze j***ny zacytować jak wchodzisz w dupę moderatorom na czacie? Bez wazeliny liżesz dupę, aż ci cały cały łeb w odbyt się zmieści? Weź się ogarnij gówniarzu. Na razie to dla rozumnych robisz z siebie pośmiewisko. A gimbusami to ty niewiele zyskasz na dłuższą metę.

el...........wy

2014-11-09, 19:12
Tak, zacytuj proszę, tylko nie każ mi długo czekać

I jakbym miał taką lipę jak ty to też w sumie bym się wypierał, więc po prostu zignoruję.

oc...........an

2014-11-09, 19:15
elBiaauawy, Ale ja w to wierzę jak poj***ny, bo widziałem TEN film:



"No i wytłumaczcie mi gdzie jest ten honor tego narodu"
~Testoviron

el...........wy

2014-11-09, 19:21
JA pie**olę, nie widziałem tego. Ale teraz już się nie dziwię dlaczego polacy rozpie**alają się potem po jakiś lasach katyńskich

zincum

2014-11-09, 19:35
Ty już lepiej nic nie pie**ol. Tak będzie lepiej dla Polski ćwoku.

el...........wy

2014-11-09, 19:43
Gdzie masz te swoje cytaty biedna parówo? :D

toranaga7

2014-11-09, 20:33
Kleru też mamy że ho ho...