18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dubstep+orchestra

zuberos • 2012-06-03, 00:25
jak widać i dubstep można połączyć z orkiestrą symfoniczną.Jak dla mnie daje rade :)

Apollon

2012-06-03, 01:07
Owszem daje radę bo orkiestra zagłusza "ewentualny" dubstep"

artarac

2012-06-03, 04:02
nie wiem co wy macie do Dupstepu, jedni lubia rocka, inni popa, kolejni rapa a jeszcze inni Dupstep no i co? jeden zacznie komentować Dupstepa negatywnie to za nim odrazu stado bachorów powtarzające to samo... ;/

głodny_toster

2012-06-03, 09:46
artarac napisał/a:

nie wiem co wy macie do Dupstepu, jedni lubia rocka, inni popa, kolejni rapa a jeszcze inni Dupstep no i co? jeden zacznie komentować Dupstepa negatywnie to za nim odrazu stado bachorów powtarzające to samo... ;/





Nie wysilaj się...to nic nie da;/ Obojętnie, kto co by nie wrzucił będą stękać!! Wrzucisz coś z rapem-ooooooo k***a znowu małpia muzyka;], wrzucisz coś z metalem-oooooo k***a znowu muza brudasów, wrzucisz dubstep....to sam widzisz co piszą. To taka forumowa tradycja w ch*j, którą wszyscy tutaj...no prawie wszyscy uwielbiaja kultywować! Zjechać, zniszczyć i obspermić każdy post który ktoś wrzuci;]

DFM

2012-06-03, 10:25
Co jak co ale ta pierwsza nutka jest zajebiście przez kogoś zrobiona . Jebie mnie Wasza opinia na temat dubstepu . Jak nie lubisz to nie słucha i nie komentuja nie będziesz wk***iać innych . Ja nie słucham metalu , rocka , czy hip-hopu , przez co nie wypowiadam się na ten temat . Pokój na Ziemi sk***ysyny

zuberos

2012-06-03, 10:52
cały kawałek to Nero-Innocence.Jeśli nie chce wam sie słuchać polecam puścić sobie od 3:30:)

pakicito

2012-06-03, 10:55
dobre, teraz obczaję z włączonymi głośnikami

ru_ziolo

2012-06-03, 11:35
Zna ktoś tytuł tego utworu ??
Jak zna to prosze o podanie ( to tak celem uprzedzenia textów w stylu , wiem ale nie powiem).

zuberos

2012-06-03, 11:59
UP
Dwa komentarze wyżej masz tytuł.

grot

2012-06-03, 12:50
Wszystkie instrumenty są, ale nie widzę nigdzie wiertarki którą słychać w tle ???

Roszp

2012-06-03, 18:10
Ja powtórzę raz jeszcze: muzyka elektroniczna wywodzi się od klasycznych kompozytorów, którzy po prostu stwierdzili że dotychczasowa forma się wyczerpała. Pierwsze wytwory elektroniczne (lata 50) są więc rewelacyjne, polecam każdemu posłuchać. Problem zaczął się gdy stworzono narzędzia dające możliwość niewykształconemu ćwierćinteligentowi "tworzyć muzykę". Dzięki temu mamy sporo gówna do przebrania, żeby wynaleźć perłę.

mich4l

2012-06-04, 22:15
grot napisał/a:

Wszystkie instrumenty są, ale nie widzę nigdzie wiertarki którą słychać w tle ???


stary ci zza sciany nak***ia...

Carol

2012-06-04, 22:16
BBC wypieprzać mi z tym...

Koniol

2012-06-04, 22:20
Powiem tak jak dla mnie to nic specjalnego ale mój kuzyn się tym podnieca więc jeżeli ktoś tego słucha może się naprawdę spodobać i nie widzę w tym nic złego - To jest moje zdanie!

BTW.
Słucham Rapu.