18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dubstep+orchestra

zuberos • 2012-06-03, 00:25
jak widać i dubstep można połączyć z orkiestrą symfoniczną.Jak dla mnie daje rade :)

ABERCROMBIE

2012-06-05, 13:19
dla zainteresowanych

NERO- Welcome realiti (Exclusive Album Mix)

dla zainteresowanych
Nero - Welcome Reality (Exclusive Album Mix)

Nero - Welcome Reality (Exclusive Album Mix)

dla zainteresowanych
Nero - Welcome Reality (Exclusive Album Mix)

ErmEr1908

2012-06-05, 14:12
zuberos napisał/a:

cały kawałek to Nero-Innocence.Jeśli nie chce wam sie słuchać polecam puścić sobie od 3:30:)



no właśnie nie, cały kawałek to połączenie ich albumu "Welcome Reality" O___o :roll:

Din

2012-06-05, 18:00
fantomasik napisał/a:

Ale musi Cię boleć, że ktoś coś mądrzejszego potrafi napisać od Ciebie. Pamiętaj!! Myślenie i wypowiadanie własnych poglądów nie boli!! A jak boli to polecam środek przeciwbólowy PanAdolf;] Żydom pomagał :D


To co napisałeś nie było "mądre". Takie coś wie każdy, kto używa internetu dłużej niż miesiąc. O gustach się nie rozmawia, szczególnie nie z nieznajomymi. Głównie dlatego, że zawsze się znajdzie jakiś idiota, który pójdzie o krok za daleko i będzie chciał robić wszystkim wjazd na chatę, tylko dlatego, że ludzie piszą lewą ręką a nie prawą.

"wypowiadanie własnych poglądów nie boli"? To, że ktoś nie lubi dubstepu/metalu/klasycznej i wypowiada swoją opinię na ten temat to ich prawo i to właśnie Ciebie boli. Boli cię to, że nie zmienisz ich zdania do danej rzeczy choćby nie wiem co. Jeśli wstawisz temat propagujący politykę PiSu to spodziewaj się wielkiego burdelu w komentarzach bo wpadną POwcy (i na odwrót). Tak zawsze było, jest i będzie, a ubolewanie nad tym niczego nie zmieni, tylko sprawia że, wyglądasz jak ciota. Więc jeśli nie chcesz mieć burdelu w komentarzach, nie wstawiaj niczego o tematyce gdzie podział stron jest bliski 1:1.

Ktoś powiedział, że twój komentarz był typowo pod publikę. Nawet się nie bronisz tylko robisz próbę żartu z oklepanego tematu Żydów i Hitlera.
Na sadistic.pl.
ALE Z CIEBIE SADOL ;];];];];];];];];

wcale nie pod publikę

głodny_toster

2012-06-05, 21:05
Din napisał/a:


To co napisałeś nie było "mądre". Takie coś wie każdy, kto używa internetu dłużej niż miesiąc. O gustach się nie rozmawia, szczególnie nie z nieznajomymi. Głównie dlatego, że zawsze się znajdzie jakiś idiota, który pójdzie o krok za daleko i będzie chciał robić wszystkim wjazd na chatę, tylko dlatego, że ludzie piszą lewą ręką a nie prawą.

"wypowiadanie własnych poglądów nie boli"? To, że ktoś nie lubi dubstepu/metalu/klasycznej i wypowiada swoją opinię na ten temat to ich prawo i to właśnie Ciebie boli. Boli cię to, że nie zmienisz ich zdania do danej rzeczy choćby nie wiem co. Jeśli wstawisz temat propagujący politykę PiSu to spodziewaj się wielkiego burdelu w komentarzach bo wpadną POwcy (i na odwrót). Tak zawsze było, jest i będzie, a ubolewanie nad tym niczego nie zmieni, tylko sprawia że, wyglądasz jak ciota. Więc jeśli nie chcesz mieć burdelu w komentarzach, nie wstawiaj niczego o tematyce gdzie podział stron jest bliski 1:1.

Ktoś powiedział, że twój komentarz był typowo pod publikę. Nawet się nie bronisz tylko robisz próbę żartu z oklepanego tematu Żydów i Hitlera.
Na sadistic.pl.
ALE Z CIEBIE SADOL ;];];];];];];];];
Obrazek
wcale nie pod publikę




Po pierwsze...grozisz mi czy ostrzegasz!?

Po drugie...nie-post nie był pod publikę.

Po trzecie, zauważ, że nie przyj***łem się do tego, że ktoś nie lubi wymienionych rodzajów muzyki przez Ciebie, tylko do mody na sadolu jechania wszystkiego i wszystkich (tak, tak, czytanie ze zrozumieniem się kłania:) ). Więc zanim zaczniesz następnym razem się wypowiadać, przemyśl 100 razy co chcesz napisać i czy do końca to rozumiesz... :) SADOLU;]

Sebosz

2012-06-05, 21:18
Niech mi ktoś k***a określi takiego cześka tworzącego dubstep, machającego myszką w laptopie ARTYSTĄ...

chlusniembousniem

2012-06-06, 09:27
wszystko spoko ale nie słyszę tutaj dubstepu o_O w sumie to dobrze ale nadal nie wiem co ten utwór ma wspólnego z dubstepem.
a niektórzy przeczytają w temacie "dubstep" i leci hejt nie oglądając filmiku.

i chciałbym dodać, że utwór pasowałby do jakiegoś soundtracka ale nigdy nie pomyślałbym, że jest tu jakiś dubstep

Sunrise

2012-06-06, 20:14
Każdy słucha co lubi ale dubstep powinien być zakazany jakąś ustawą międzynarodową, bo to nie jest już muzyka...

ParanoiA

2012-06-06, 21:11
[quote="zuberos"] jak widać i dubstep można połączyć z orkiestrą symfoniczną.Jak dla mnie daje rade :)

Podales orkiestra i dubstep i nawet sie nie wysililes dlaczego Nero nagral to z filharmonia londynska BBC, zero rozeznania w temacie jak widze. Kolaboracja powstala by ludziom pokazac ze taka muzyke jak ta mozna polaczyc z muzyka klasyczna, by hejterzy mogli uwierzyc ze trzeba w to wlozyc jakas prace, a nie jak sk***ialy skrillex, zero skila i numer 1 na liscie przebojow.

p.s.

Tez sie wpie**alam w debate debilnych mlokosow kto lubi co. Zwisa mi to czego kazdy z was slucha, najwazniejsze w muzyce to brak szufladkowania. Moze mnie jarac piszczenie drzwi w zamykaniu lub otwieraniu z predkoscia 120bpm i ch*j wam do tego. Kazdy lubi to co lubi, ktos wrzuca dupstep, ktos wrzuca pop/rock/metal, co z tego? Nalezy uszanowac i bez jadu k***a!

Tu mamy kolaboracje Phoneheads Drum and Bass z orkiestra symfoniczna. No i to dla ludzi ktorzy mowia ze DnB to TECHNO :idzwch*j:
Poprostu urywa jaja :-D


zuberos

2012-06-08, 11:24
up
Masz downa:)poco miał bym się wysilać?spodobał mi się filmik więc go wrzuciłem a reszta informacji na temat tego połączenia jak również brak rozeznania jest spowodowany tym że gówno mnie to obchodzi. Wrzucając tu filmik nie muszę od razu wstawić wszystkich informacji na temat filmiku jak również nie muszę być wielkim fanem i to wszystko wiedzieć.