18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep na żywo

SuzzOwnage • 2011-10-21, 15:59
Niestety brak krwi :-/

Skrillex - Scary Monsters And Nice Sprites w wykonaniu Pinn Panelle :lol:

guru1989

2011-10-23, 10:50
1r0n napisał/a:

Nie czaję tej mody na Skrillexa. Wiertara na wiertarze z jakimiś cymbałkami.



Bo widzisz - Skrillex to nie dubstep. Sonny nigdy nie powiedział w żadnym wywiadzie, że tworzy dubstep, bo rzeczywiście tak nie jest. Prawdziwy dubstep to ten sprzed paru lat prosto z WB - Caspa, Rusko, Benga itd., wywodzący się bezpośrednio z dub'u (140 bpm). Wsłuchaj się uważnie w rytm - mam na myśli werbel i stopę. Nieźle napie**ala, prawda? Aż się siatkówka od oka odkleja. A w dubstepie 'oryginalnym' klasyczne 4/4 (stopa na 1, werbel na 3) albo 2/4 (werbel 2 i 4, stopa pomiędzy 3 i 4). Wychodzi z tego spokojny beat dla odróżnienia od muzyki house i jej podgatunków, jak np. electro-house, który gra właśnie Skrillex.

Dla zainteresowanych tematem 'nie-haterów', tylko dociekliwych muzycznie ludzi - posłuchajcie sobie trochę drumstepu czy chillstepu. Dubstep to nie tylko zabawa przesterami i łamanie linii basu. Z góry przekreślać ten gatunek to jak oceniać cycki po wyglądzie stanika. Miłego dnia, sadyści i sadystki!

SuzzOwnage

2011-10-23, 12:35
Aexalven napisał/a:



Nie pie**ol synek, bo słuchanie takiego pierdzenia nagranego na komputerze nie ma nic wspólnego ze słuchaniem muzyki. Już prędzej powiem, że trvv norweski black metal ma więcej wspólnego z muzyką niż jakiś ch*jstep.



Filmik strasznie ch*jowy. Banda pedałów grających jakiś pedalski kawałek.


Nie skomentuję tego :) ups już to zrobiłem jednocześnie rzucając na ciebie pogardę.

Kriski

2011-10-23, 13:02
marcincore napisał/a:

Up!
Tak! Bo teraz wszyscy tego gówna słuchają!



Ja nie robię sobie tej krzywdy .

SuzzOwnage

2011-10-23, 14:41
Aexalven napisał/a:

Ja rzucam pogarde na twoją muzykę, matkę i dziewczynę. Przy okazji podkreślając ponownie, że ten filmik jak i cała taka "muzyka" jest do dupy.



Cóż wiek nie zawsze oznacza inteligencje :) . Poco gimbusy ustawiają sobie tak wysoko poprzeczkę :D ustawiając sobie 23 lata na profilu

Majsteriusz

2011-10-23, 18:55
pie**olicie hipolicie, efekt zaiste ciekawy ale kawalek mi nie podchodzi przez te klawiszowe pipczenia.

SuzzOwnage

2011-10-23, 21:13
Nie dam się strollować ;d

Phallucifer

2011-10-24, 02:05
nudne to , mowiac szczerze :)

~PowerBoBass

2011-10-24, 15:22
Szejdziur napisał/a:

Co do muzyki to słuchajcie czego chcecie, nie moje małpy nie moje zoo, ale błagam z tekstami "zagraj lepiej" sobie odpuście bo ze sprzetem za minimum 50 tysięcy nie ma większego problemu dostać taki efekt.



Kup sobie sprzęt nawet za 100 tysięcy obojętnie czego i zagraj lepiej. :trollencjusz:

MrWicked

2011-10-25, 00:00
Bobasse napisał/a:



Kup sobie sprzęt nawet za 100 tysięcy obojętnie czego i zagraj lepiej. :trollencjusz:



Ty mi kup.

Razer_GT

2011-10-25, 20:20
SuzzOwnage napisał/a:

O ile wiem to jest jakiś sensor zaraz ci podam dokładną nazwę :>



edit:znalazłem "Soundblox Pro Bass Envelope Filter"



bądź fajny i wytłumacz mi jak to działa... :(

~PowerBoBass

2011-10-25, 20:33
Cytat:

Ty mi kup.



Ja mogę Ci go sprzedać ;-)

omgwtflol

2011-11-17, 23:16
>Skrillex
>dubstep
:amused: