18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep na żywo

SuzzOwnage • 2011-10-21, 15:59
Niestety brak krwi :-/

Skrillex - Scary Monsters And Nice Sprites w wykonaniu Pinn Panelle :lol:

rixspi

2011-10-22, 01:13
Hahah :D dołączyć tylko po to, żeby popisać się swoim bogatym poglądem na świat ^^. Nikt nikogo do niczego zmusza, co napisałem w poście wyżej. Jest możliwość pominięcia tematów z dubstepem czy czymkolwiek innym. No ale w sumie z jakiego powodu na forum ma być lepiej niż w rzeczywistości z ludzkimi zachowaniami.

Kawałek jak dla mnie lepiej brzmi w oryginale, ale intrygujące jest owo urządzenie "Soundblox Pro Bass Envelope Filter".

A jeszcze do pani od angielskiego, w sumie jak r*chasz shemale to możesz wrzucić, hardzik się ożywi.

SinceAge

2011-10-22, 02:17
Sonny rządzi i tyle w temacie:) jesli komus sie nie podoba trudno. niech słucha eski i innej zasranej komercji typu Robert M i jego pie**oloną wode na 1,50. pozdro dla wszystkich którzy sluchaja ambitnej muzy a nie j***nych pompek czy hitów robionych w 10 minut. YO

xiontZ

2011-10-22, 02:56
Powiadacie, ze nie lubicie Skrillexa...? Rzucam na was pogardę, ćwieki.

pireus

2011-10-22, 07:35
Toć to nawet nie jest prawdziwy dubstep. nie jestem jakimś wielkim znawcą, ale nie trzeba być k***a specem by stwierdzić, że ten cały Skrillex i jego "muzyka" to jakaś papka dla mas. ni to dubstep ni to techno, czy jakies inne elektro. Jeśli słuchać dubstepu, to dobrego, np. Trolley Snatha - The Future. ale co ja wam bede mówił.....

Samilo

2011-10-22, 10:01
Nie ma co się napinać bo gustach się nie dyskutuje. Jakby Mozartowi pokazać np. AC/DC albo Depeche Mode to pewnie też by reagował tak jak co niektórzy tutaj... Ja czasem lubię posłuchać mocnego pie**olnięcia i na samą myśl o dupstep'ie na żywo z estradowego nagłośnienia japa się śmieje (:

rabson

2011-10-22, 10:12
k***a.... widzę, że ludzie na sadolu zaczynają być gorsi niz trolle z onetu czy innego tam.... niby chłopy po 30 lat, a k***a napinają się jak dzieciaki z przedszkola. JEdnemu sie podoba, drugiemu nie i ch*j z tym, kogo to k***a obchodzi?

MrWicked

2011-10-22, 10:25
Co do muzyki to słuchajcie czego chcecie, nie moje małpy nie moje zoo, ale błagam z tekstami "zagraj lepiej" sobie odpuście bo ze sprzetem za minimum 50 tysięcy nie ma większego problemu dostać taki efekt.

SuzzOwnage

2011-10-22, 10:41
To że w wieku jest napisane ,że mają 20-30 lat nie oznacza ,że tak naprawdę jest :> . Zazwyczaj siedzą tu same gimbusy :)

Buuurn

2011-10-22, 12:47
marcincore napisał/a:

Up!
Tak! Bo teraz wszyscy tego gówna słuchają!


a od kiedy to ,,gówna się słucha,,?

Szajmon

2011-10-22, 13:42
@ Buuurn od kiedy udaje się debila....

Oguem

2011-10-22, 15:28
marcincore napisał/a:

Up!
Tak! Bo teraz wszyscy tego gówna słuchają!



Na szczescie nie wszyscy

Donbass

2011-10-22, 18:48
Archilus napisał/a:



ja tu nie słyszę żadnej muzyki, bo tego "czegoś" muzyką nazwać się nie da...



jak to nie przecież nazywa się dubstep. : )

Zkirtaem

2011-10-22, 20:07
W sumie myślałem, że ten cały skrillex, skillrex czy jak on tam się wabi to takie przereklamowane gówno, a tu okazuje się że to może nie jest złe (dopóki nie wchodzi wubwubwub).


...A ten chińczyk na końcu to chyba zjadł trochę gąbki z mikrofonu, tak blisko mordę trzymał.

Defaced

2011-10-22, 20:25
Skończcie z tymi tekstami typu, dubstep i każda inna klubowa to g*wno, że to nie jest muzyka. Te komentarze nie są już śmieszne. Każdy ma prawo słuchać takiej jaka mu się podoba. Ci którzy słuchają muzyki klubowej (dubstep do niej się zalicza) nie krytykują słuchających rocka/metalu czy też samej muzyki. Bądźcie bardziej tolerancyjni.

Pozdrawiam.