18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogówka

quatero • 2014-01-02, 21:45
Genialna gra aktorska, jak zawsze z resztą Andrzeja Grabowskiego. Scena pochodzi z filmu "Drogówka".




Swoją drogą, aż mnie k***a skręca od środka jak patrze na takie bezprawie panujące w tym postkomunistycznym rządzie pie**olonym. Wszędzie k***a układy, świnie trzymające się koryt. Sk***iała pozostałość po komunie.

markop4321

2014-01-02, 21:55
Sram na Graboskiego Platformersa Obywatelskiego.

Isoshi

2014-01-02, 22:03
Grabowski aktor genialny, acz jego osobistości nieaktorskiej nie lubie. Swoją drogą jakim k***a prawem ktoś wymyślił immunitet. Wszyscy równi względem prawa, ale taki przychlast, wieprz z wiejskej, może sobie popie**alać po kilku głębszych bo immunitet. Że też jeszcze nie przejrzano na oczy jakie to bezsensowne rozwiązanie...

Spiritus_Sancti

2014-01-02, 22:11
Ale czy was to dziwi, przecież na co dzień ktoś naj***ny wsiada za kółko. Potem na przykład wpie**ala się w grupkę ludzi : )

gin

2014-01-02, 22:43
Jeden z niewielu dobrych Polskich filmów. Kto nie widział niech żałuje.

Seus

2014-01-03, 02:00
słaby film, początek zapowiada się dobrze, myślałem, że film będzie o realiach polskie drogówki, lecz potem, nagle chcieli zrobić z tego filmu "hollywódzką" produkcję, Kac Vegas i inne super produkcje w jednym. Przereklamowane i słabe, A jak podkreślam, zapowiadał się dobrze

No i jeszcze scena z radiowozem i "Andrzejem"

uurrbb

2014-01-03, 02:13
@Seus

Ale to Smarzowski, a nie dokument na jedynce w niedziele czytany przez Czubównę, więc wszystko ma być wypie**olone na skraj absurdu a nie pokazane jako 'realia polskiej drogówki'. Od tego masz 'Drogówkę' na tefałenieturbo.

mateelv

2014-01-03, 03:13
Widać, że klasie średniej strasznie pasuje wyssany z palca styl życia policjantów i wulgaryzm po każdym możliwym słowie. r*chanie i picie też w cenie. Naprawdę 'zaebyste kuwa' :lodowka:

ivan_jebiewdenko

2014-01-03, 04:51
A skąd wiecie, że to była gra aktorska? A może on naprawdę był po kilku głębszych...

ZOMOROMO

2014-01-03, 07:02
"Swoją drogą, aż mnie k***a skręca od środka jak patrze na takie bezprawie panujące w tym postkomunistycznym rządzie pie**olonym. Wszędzie k***a układy, świnie trzymające się koryt. Sk***iała pozostałość po komunie.[/quote]"

quatero - Skąd czerpiesz ta wiedzę?

tigerqaz

2014-01-03, 08:40
killerZeWsi napisał/a:

@gin
Piardolisz panie.



Krytyk filmowy ???
Czy z Policji ??? :D

orwell14

2014-01-03, 09:42
ZOMOROMO napisał/a:

"Swoją drogą, aż mnie k***a skręca od środka jak patrze na takie bezprawie panujące w tym postkomunistycznym rządzie pie**olonym. Wszędzie k***a układy, świnie trzymające się koryt. Sk***iała pozostałość po komunie.

"

quatero - Skąd czerpiesz ta wiedzę?[/quote]

Nie do mnie to ale odpowiem.

A to musi czerpać skądś wiedzę. Przecież wystarczy poczytać o układzie okrągłostołowym, "rozmowach w magdalence", przeobrażeniu się w ciągu 15 minut PZPR w SLD, a także późniejszym dojściu do koryt tych co "reprezentowali" naród i stałym układem 5 zj***nych partii do których dochodzą czasem nowe bo Ci co mało znaczyli w tych głównych chcą się więcej nachapać.

Ar...........ch

2014-01-03, 10:06
Widzę, że autor nie do końca zdał sobie sprawę, że niektóre sprawy w filmie bywają przerysowane.

Nie znaczy to, że tak się nie dzieje, jednak nie w ten sposób jak możesz sobie teraz wyobrażać ;)