18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogówka

quatero • 2014-01-02, 21:45
Genialna gra aktorska, jak zawsze z resztą Andrzeja Grabowskiego. Scena pochodzi z filmu "Drogówka".




Swoją drogą, aż mnie k***a skręca od środka jak patrze na takie bezprawie panujące w tym postkomunistycznym rządzie pie**olonym. Wszędzie k***a układy, świnie trzymające się koryt. Sk***iała pozostałość po komunie.

kenzol

2014-01-03, 10:40
Isoshi napisał/a:

Swoją drogą jakim k***a prawem ktoś wymyślił immunitet. Wszyscy równi względem prawa, ale taki przychlast, wieprz z wiejskej, może sobie popie**alać po kilku głębszych bo immunitet. Że też jeszcze nie przejrzano na oczy jakie to bezsensowne rozwiązanie...



Celem istnienia immunitetu poselskiego jest ochrona członków parlamentu przed próbami ograniczania ich niezależności, w szczególności swobody głosowania oraz wolności wypowiedzi. Niestety niektórzy posłowie wykorzystują immunitet żeby jeździć samochodem po pijaku albo wszczynać burdy na mieście i nie ponosić odpowiedzialności. Wtedy może dojść do "uchylenia immunitetu w konkretnej sprawie". Czyli gość ponosi odpowiedzialność za ten jeden czyn, ale cały czas posiada immunitet chroniący go przed innymi wykroczeniami, kontrolami.

PS. Jeśli ktoś lubi filmy Smarzowskiego to przypominam o premierze "Pod Mocnym Aniołem", która odbędzie się 17 stycznia ;)

rothosen

2014-01-03, 10:57
Nikt nie napisał, że pani policjant j***lna ?

A przecież jest.

Bembols

2014-01-03, 11:04
ZOMOROMO napisał/a:

"Swoją drogą, aż mnie k***a skręca od środka jak patrze na takie bezprawie panujące w tym postkomunistycznym rządzie pie**olonym. Wszędzie k***a układy, świnie trzymające się koryt. Sk***iała pozostałość po komunie.

"

quatero - Skąd czerpiesz ta wiedzę?[/quote]

Jak to skąd? Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie np. wchodzisz do urzędu, a tam siedzi baba ta sama co 15 lat temu z tą samą wk***ioną miną na tym samym stanowisku trzymająca się koryta, ale ch*j w to, że połowe powierzonych obowiązków wykonuje źle lub nie potrafi wykonać ich wcale, bo przecież jest siostrą cioteczną burmistrza i ch*j :)

ZOMOROMO

2014-01-03, 12:48
Bembols napisał/a:

"

quatero - Skąd czerpiesz ta wiedzę?



Jak to skąd? Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie np. wchodzisz do urzędu, a tam siedzi baba ta sama co 15 lat temu z tą samą wk***ioną miną na tym samym stanowisku trzymająca się koryta, ale ch*j w to, że połowe powierzonych obowiązków wykonuje źle lub nie potrafi wykonać ich wcale, bo przecież jest siostrą cioteczną burmistrza i ch*j :) [/quote]

No tak ale ale jak to nazwał quatero "komuna" skończyła się 25 lat temu Ty mówisz o urzędniczce ( czyli pasożycie w większości przypadków ) która przychodzi do pracy ( nie mylić z pracuje ) od 15 lat. Wydaje mi się że nie warto od razu zwalać wszystko na tzw. komunę zwłaszcza że większość z użytkowników zna ją tylko z opowieści. To co piszą na jej temat media oraz zawarte jest w różnego rodzaju książkach czy innych materiałach też należy brać z dużym dystansem. Popadanie z jednej skrajności w drugą to nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Zauważyłem że od 25 lat najłatwiej jest stwierdzić " przez komunę to, przez komunę tamto" łatwe i proste wytłumaczenie ale czy aby na pewno całkiem słuszne?

orwell14 napisał/a:

"

quatero - Skąd czerpiesz ta wiedzę?



Nie do mnie to ale odpowiem.

A to musi czerpać skądś wiedzę. Przecież wystarczy poczytać o układzie okrągłostołowym, "rozmowach w magdalence", przeobrażeniu się w ciągu 15 minut PZPR w SLD, a także późniejszym dojściu do koryt tych co "reprezentowali" naród i stałym układem 5 zj***nych partii do których dochodzą czasem nowe bo Ci co mało znaczyli w tych głównych chcą się więcej nachapać.[/quote]

Wiedzę czerpać należy zawsze gdyż człek uczy się całe życie. A prosiłbym o jakieś tytuły które " wystarczy poczytać ".

Pącki

2014-01-03, 13:39
Andrzej Grabowski bezapelacyjnie najlepszy aktor w Polsce - Nie dość, że perfekcyjnie zagrał typowego polskiego nieroba, to pokazał klasę grając budzącego respekt gangstera, nie mówiąc o jego innych fenomenalnych rolach. Do tego dochodzą stand-upy, autorskie piosenki i góra śmiechu za każdym razem, gdy robi z siebie głupka. Piwo jak najbardziej

Zielonek92

2014-01-03, 17:28
Miśku j***ny zostaw te klucze ! :D

Marbax

2014-01-03, 17:59
Niezły film. Ale jak już powyżej kilka osób wspomniało, nie mający zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

parzyh

2014-01-03, 18:37
jak nie ma nic wspólnego? u mnie jest kilku miejscowych milionerów, u jednego policja serwisuje auta drugi zasponsorował im nowy radiowóz i co? nie raz widziałem jak naj***ni wychodzili z baru i wsiadali do swojej panamery, nie raz ich kontrolowali i h*ja im zrobią...

yogi

2014-01-03, 19:36
Oglądałem Dorgówkę dwukrotnie i nie zwróciłem uwagi do dnia dzisiejszego na zdjęcie przypisane dla kontaktu "Świtoń" w telefonie głównego bohatera :amused:

Nearr

2014-01-03, 22:46
@Isoshi

Co ty pie**olisz jeśli k***a nawet nie wiem jaki zajebisty poseł czy inny urzędnik państwowy, który posiada immunitet będzie prowadził pojazd pod wpływem to nie chroni go k***a żaden immunitet.

kenzol

2014-01-04, 10:40
Nearr napisał/a:

@Isoshi

Co ty pie**olisz jeśli k***a nawet nie wiem jaki zajebisty poseł czy inny urzędnik państwowy, który posiada immunitet będzie prowadził pojazd pod wpływem to nie chroni go k***a żaden immunitet.



Mam kolegę policjanta. NA szkoleniu mówiono im jak postępować z takimi posłami z immunitetem. Nie mogą ich skontrolować, czyli nie mogą im nakazać dmuchania w balonik, ale jeśli stan wskazuje na wysokie spożycie alkoholu mają prawo zasłonić ciałem wejście do samochodu lub wyciągnąć kluczyki ze stacyjki, tak jak w filmie zrobił to Król.