18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogi tato

wonszo • 2015-12-11, 09:54
Cytat:


Norweski oddział organizacji walczącej o prawa kobiet „Care” przygotował film pod tytułem „Kochany tato”. To element kampanii społecznej o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet. „Urodzę się jako dziewczynka, proszę, zrób wszystko co możesz, żeby ten fakt nie był dla mnie największym zagrożeniem" - mówi w filmie do swojego ojca nienarodzone jeszcze dziecko.



W sumie gdy zobaczyłem ten filmik, jego tytuł - pomyślałem, że to znowu jakieś pie**olenie. Ale tak w trakcie oglądania, składnia do refleksji.
Sadole, kiedyś będziecie, albo już jesteście ojcami swoich córek/synów. Zamiast oglądać x-ty raz jak ciapaci drą ryja z allahu akbar, poświęćcie 5 minut na coś, co nawet (wg mnie) ma sens.

Wymagany angielski na poziomie gimnazjum



źródło:
Kod:

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-kochany-tato-koledzy-beda-nazywac-mnie-kura-gigantyczny-sukc,nId,1936785#utm_source=facebook&utm_medium=feed&utm_campaign=FacebookHN

Cyrk

2015-12-11, 18:22
W skrócie: "drogi tato zrób za mnie, bo jeszcze nie znalazłam jelenia, który się tego podejmie. A ja posiedzę i będę pachnieć..." Słabe, żałosne pokolenie słabych, żałosnych ludzi. Jak oni niby mają sobie poradzić w życiu?

Pleso93

2015-12-11, 18:23
Kolejny szajs przesiąknięty poprawnością polityczną. Wszędzie wcisną brudne lica. Wszędzie. Niedługo otworzę lodówkę i wyskoczy mi z niej bambus, i zacznie zaklinać deszcz.

miskolargol

2015-12-11, 18:35
Film na czasie.Nawet na sadolu mozna zaobserwowac seksistowskie komentarze .
Smiejemy sie ciapakow,a nie zauwazamy,ze powoli stajemy sie takimi samymi popie**olcami jak oni.
30 lat temu za nazwanie kobiety k***a mozna bylo nawet wyrwac w ryj.Dzis bija ci brawo.Ewentualnie poczestuja lajkiem.
Za duzo popie**olonych video klipow i "kultury" z zewnatrz.Mozgu pranie ON.

The_Generat

2015-12-11, 18:58
Moze dlatego ze 30 lat temu byly kobiety a dzis sa k***y ? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Dawniej na kilkadziesiat dziewczyn trafiala sie jedna jola obciagara a dzisiaj ta proporcja sie odwrocila. Szukasz jednej jedynej wsrod tlumu obciagareczek.

Aragon1988

2015-12-11, 19:40
Nieee k***a pękłem w momencie jak to jako pijana szmata która łasi się do każdego (w wieku 16 lat) będzie rozczarowana że goście wkładają jej ręce pod majtki. Proste rozwiązanie - nie pić. No chyba, że nie potrafi się mieć własnego zdania i dla zaimponowania innym dupom zamierza się walić alko...

Obejrzałem do końca, przepraszam ona nie jest pijaną szmatą nie, w cale...jest strong i independent. Zatem jak jest strong i independent to umie bronić się sama...
Fuck the logic :krejzi:

mieszek

2015-12-11, 20:18
Jeszcze się nie urodziła a już ma naj***ne we łbie, niepojęte.

mojo90

2015-12-11, 21:00
Nie wiem jak skomentować ten spot, co za kretynizm. Chyba wychowałem się w innym świecie.

lartex

2015-12-11, 21:01


mężczyzna może sam o siebie zadbać, powinien być na tyle silny by sie nie złamać po paru głupich odzywkach typu "ty debilu". kobiety natomiast są słabe i wymagają naszej uwagi/opieki, stąd ten film by dotrzeć do paru debili dla hecy sobie później nie zrujnowało życia innym dla paru chwil "radości". jak ktoś naprawdę tego nie rozumie i wy chłopcy wyżej płaczący, że nikt o was filmiku nie zrobil to .... zastanów się k***a kim jesteś i co sobą reprezentujesz

Insaner

2015-12-11, 21:23
"When im so drunk i can't even stand straight" - przy czym lezie pijana i zaczyna się łasić do pierwszego lepszego faceta. Alkohol sprawia, że znikają niektóre bariery - z reguły wtedy wychodzi też na wierzch fakt, iż część dziewczyn to po prostu k***y.

Co ten filmik miał przekazać? Pokazać, że gdy taki pijany szlauch zaczyna się owijać dookoła kogoś, to spełnienie jego zachcianek jest wręcz 'gwałtem', ale odrzucenie również? Należy w takiej sytuacji stanąć w bezruchu i czekać, aż sobie pójdzie? Jak się głupieje po alkoholu to się nie pije.

Swoją drogą... biała norwegia, ale oczywiście w kampanii pojawili się przedstawiciele bliskiego wschodu i afryki. Zauważcie jednak, że gdy zaczyna się mówienie o gwałcie i przemocy - WSZYSCY ZNIKAJĄ. Pokazują wyłącznie BIAŁYCH chłopaków. To jest właśnie ta poprawność polityczna. To nic, że w krajach skandynawskich 98% gwałtów popełniają imigranci. W tej kampanii reklamowej nawet o tym nie wspomną.


Chleb razowy napisał/a:

Ten filmik jest seksistowski. Przeciętny mężczyzna/chłopiec w ciągu swojego życia o wiele częściej niż kobieta słyszy wyzwiska i podlega przemocy. Rzadko słyszę, żeby na kobietę powiedzieć jakiś wulgaryzm, a nigdy osobiście się nie spotkałem, żeby ktoś uderzył kobietę (chociaż pewnie zdarzają się takie przypadki). Za to na mnie albo na innego znajomego, który jest facetem praktycznie codziennie słyszę "ty debilu, ty ch*ju, wypie**alaj z tym" itp. w pracy albo na ulicy. Albo wracam z pubu, to bardzo często słyszę teksty typu "chcesz wpie**ol?", tyko dlatego, że jestem facetem. W najlepszym przypadku skończy się na przepychance. Powinni też taki filmik zrobić dla mężczyzn.



Nie w kraju multi-kulti. Jak myślisz, kto tam wyzywa i bije kobiety? Podpowiem, że mało który Norweg z krwi i kości.. ;) Szkoda, że o tym nie wspomnieli.

Cyrk

2015-12-12, 00:17
miskolargol napisał/a:

Nawet na sadolu mozna zaobserwowac seksistowskie komentarze .

Szok i niedowierzanie. Serio nawet na sadolu? Tobie się chyba strony popie**oliły.

A za porównywanie nas z kozojebcami murzyński, wzbogacający kulturowo ku*as ci w pysk...

PoliteP

2015-12-12, 15:05
@wonszo Wiesz co to znaczy sadistic? Czy to gówno jest tym, co powinniśmy tu oglądać? Takie ckliwe historyjki to z przyjaciółkami w TVN Style oglądaj. Tu ludzie przychodzą, żeby się oderwać od roboty, albo z*ebani po robocie, wku*wieni, albo szczęśliwi; pod koniec dnia siadają, żeby zrelaksować się widokiem rozj***nych głów, bitych muslimów itp. A zamiast tego cioty jak Ty wrzucają takie płaczliwe sceny rodem z Klanu. Więc wyjmij proszę korek z dupy i spuść trochę powietrza, bo chyba pomyliłeś tematykę. A dojrzałości to sobie porozmawiaj przy wigilijnym stole.