18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift Masters Europe Championship 2019

camson • 2019-07-08, 13:53
Polacy z każdym rokiem rozkręcają się w tym sporcie co raz bardziej. W tym roku na jednej z najtrudniejszych technicznie tras tegorocznych mistrzostw serii DMEC Polacy zgarnęli całe podium, i tym samym udowodnili, kto rządzi w Płocku.
Hałas, smród palonej gumy i prędkość to to, co tygrysy lubią najbardziej.

kzf

2019-07-09, 10:39
Wiewór napisał/a:

Co k***a? Człowieku to jest auto bezawaryjne. Leje olej do baku i wymieniam olej w silniku. Raz do roku pióra wycieraczek.



Nie to, że mam coś do Ciebie, albo chcę Cię przestraszyć, ale odczekaj jeszcze rok-dwa i zobaczysz, co Opelek będzie wyrabiał. Oczywiście życzę Ci, żeby maszyna działała jak najdłużej, jeśli o nią należycie dbasz ;) .

Co do DriftMasters, byłem na tym 2 razy i jakoś mnie nie poruszyło. Szanuję tych, którzy biorą w tym udział oraz tych, którzy mają frajdę z oglądania zmagań, sam osobiście pewnie bardziej bym się bawił na wyścigach wspomnianego NASCAR niż na tym.

Dannybow

2019-07-09, 11:15
camson napisał/a:

Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym pochłaniającym ogromne środki pieniężne by móc startować i coś osiągnąć, a ty tu wieśniaku z jakąś szpachlą wyjeżdżasz. Jedna opona czy carbonowy panel jest więcej wart niż twoje daily o ile je w ogóle masz. Po braku wiedzy i ignorancji wnioskuję, że jesteś po prostu <tu_wybierz_sobie_inwektywę>.



Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym???????
Żarty jakieś.
Rajdy samochodowe są najbardziej wymagające jeśli chodzi o technikę. A nie jakieś jeżdżenie w kółko w poślizgu. Obejrzyj sobie którąkolwiek Gymkhanę Kena Blocka. Potem wejdź na wikipedię i znajdź jego wyniki w WRC.
Praktycznie każdy kierowca ze stawki WRC zrobi takie rzeczy, ale wsadź kierowcę z driftu do rajdówki i każ mu zapie**alać po odcinku. Zesra się. Więc nie pie**ol mi farmazonów bo drift choć trudny to nie dorasta do pięt rajdom.

an...........se

2019-07-09, 12:17
camson napisał/a:

carbonowy panel



Znawco i wyrocznio - sprawdź w słowniku co znaczy 'carbon'. To włókno węglowe jełopie, a nie zastrzeżona nazwa patentu. Tacy od 20 letniej Skody Fabii ten materiał nazywają 'carbonem' żeby stulejka mniej bolała.

DjFido

2019-07-09, 14:31
Majozen napisał/a:

, Musisz mieć strasznie smutne życie...



Oj nie obrażaj go! Ma przecież jeden chromosom więcej. Może być z siebie dumny. Ciekaw jestem czy wie na czym drifting konkretnie polega?

~PowerBoBass

2019-07-09, 23:50
No wiewiór doj***ł, biturbo klekot 200 koni... Jak już to 195, nie dodawaj sobie. Przyśpieszenie - 9,0 do setki. Najgłośniejszy silnik w klasie, przy 180km/h spalanie 7L? Nie ośmieszaj się, chyba z górki. 8L to pali to przy 140-150km/h. Za to hałas jak w startującym samolocie, używasz nauszników? Dbaj o swój słuch. No i to bi - pytasz innych o znajomość mechaniki a sam co? Uważasz, że bez dwóch sprężarek co? Nie da się 200 koni? Już 10 lat temu wychodziły auta równie mocne i mocniejsze przy jednej sprężarce. Ale cóż, taki z Ciebie typ człowieka, w zasadzie dobrze Cię określili tam na samym początku, że typ biedaka. Auto niby paroletnie ale mentalność biedaka, kupię nowe ale żeby mało paliło, o wezmę diesla biturbo, będzie szpan a przecież nikt się nie zjarzy, że się zbiera do setki jak piętnastoletnie BMW E46 2.0D. Przyszpanuję, że jechałem 180, mało uszu nie urwało ale da się, a jak zwolnię i turbo przestanie ładować to spalanie wtedy właśnie osiągnie wynik jakim się podzielę z innymi, zacne 7L... Możesz oszukiwać siebie, możesz oszukiwać innych ale nie ze mną te numery bruner. Za dobrze znam ten model, silnik... Generalnie daruj sobie tę obłudę.

DjFido napisał/a:

Ciekaw jestem czy wie na czym drifting konkretnie polega?



No przecież już napisał, że "Drift to jest pedalstwo z Japonii gdzie jest moda na oklejanie aut zj***nymi naklejkami i piłowanie aut na parkinach na ręcznym bo nie ma gdzie jeździć. " :lol:


idejakprzecinak

2019-07-10, 00:14
Wiewór napisał/a:


To jest moje auto a nie firmy.



W internetach to ja mogę mieć turbo do kwadratu ;) a kto mi zabroni :D

mit2

2019-07-10, 00:25
PowerBoBass napisał/a:

Przyśpieszenie - 9,0 do setki.



:lol:

To moja stara Carisma z 96 roku w 1.8 116 km była tylko sekundę wolniejsza :-D

Wiewór

2019-07-10, 07:49
PowerBoBass napisał/a:

No wiewiór doj***ł, biturbo klekot 200 koni... Jak już to 195, nie dodawaj sobie. Przyśpieszenie - 9,0 do setki. Najgłośniejszy silnik w klasie, przy 180km/h spalanie 7L? Nie ośmieszaj się, chyba z górki. 8L to pali to przy 140-150km/h. Za to hałas jak w startującym samolocie, używasz nauszników? Dbaj o swój słuch. No i to bi - pytasz innych o znajomość mechaniki a sam co? Uważasz, że bez dwóch sprężarek co? Nie da się 200 koni? Już 10 lat temu wychodziły auta równie mocne i mocniejsze przy jednej sprężarce. Ale cóż, taki z Ciebie typ człowieka, w zasadzie dobrze Cię określili tam na samym początku, że typ biedaka. Auto niby paroletnie ale mentalność biedaka, kupię nowe ale żeby mało paliło, o wezmę diesla biturbo, będzie szpan a przecież nikt się nie zjarzy, że się zbiera do setki jak piętnastoletnie BMW E46 2.0D. Przyszpanuję, że jechałem 180, mało uszu nie urwało ale da się, a jak zwolnię i turbo przestanie ładować to spalanie wtedy właśnie osiągnie wynik jakim się podzielę z innymi, zacne 7L... Możesz oszukiwać siebie, możesz oszukiwać innych ale nie ze mną te numery bruner. Za dobrze znam ten model, silnik... Generalnie daruj sobie tę obłudę.
No przecież już napisał, że "Drift to jest pedalstwo z Japonii gdzie jest moda na oklejanie aut zj***nymi naklejkami i bo nie ma gdzie jeździć. "



hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha jaki debil. :mrgreen:
Człowieku ty w życiu w insigni nie siedziałeś i znasz to się na ch*jach.

Ty wiesz po co się daje w aucie dwie sprężarki? Więc mi nie pie**ol barani łbie, że 10 letnie auto z jedną jest lepsze :lol:
Kolejny polski biedak co go w dupie zapiekło "nie znam się ale się wypowiem".

PowerBoBass napisał/a:

No wiewiór doj***ł, biturbo klekot 200 koni... Jak już to 195, nie dodawaj sobie. Przyśpieszenie - 9,0 do setki. Najgłośniejszy silnik w klasie, przy 180km/h spalanie 7L? Nie ośmieszaj się, chyba z górki. 8L to pali to przy 140-150km/h. Za to hałas jak w startującym samolocie, używasz nauszników? Dbaj o swój słuch. No i to bi - pytasz innych o znajomość mechaniki a sam co? Uważasz, że bez dwóch sprężarek co? Nie da się 200 koni? Już 10 lat temu wychodziły auta równie mocne i mocniejsze przy jednej sprężarce. Ale cóż, taki z Ciebie typ człowieka, w zasadzie dobrze Cię określili tam na samym początku, że typ biedaka. Auto niby paroletnie ale mentalność biedaka, kupię nowe ale żeby mało paliło, o wezmę diesla biturbo, będzie szpan a przecież nikt się nie zjarzy, że się zbiera do setki jak piętnastoletnie BMW E46 2.0D. Przyszpanuję, że jechałem 180, mało uszu nie urwało ale da się, a jak zwolnię i turbo przestanie ładować to spalanie wtedy właśnie osiągnie wynik jakim się podzielę z innymi, zacne 7L... Możesz oszukiwać siebie, możesz oszukiwać innych ale nie ze mną te numery bruner. Za dobrze znam ten model, silnik... Generalnie daruj sobie tę obłudę.
No przecież już napisał, że "Drift to jest pedalstwo z Japonii gdzie jest moda na oklejanie aut zj***nymi naklejkami i bo nie ma gdzie jeździć. "



hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha jaki debil. :mrgreen:
Człowieku ty w życiu w insigni nie siedziałeś i znasz to się na ch*jach.

Ty wiesz po co się daje w aucie dwie sprężarki? Więc mi nie pie**ol barani łbie, że 10 letnie auto z jedną jest lepsze :lol:
Kolejny polski biedak co go w dupie zapiekło "nie znam się ale się wypowiem".
Jeszcze mi napisz, że automat to ch*j bo lóbisz miedź kontrolem nad samohodem.

idejakprzecinak napisał/a:

W internetach to ja mogę mieć turbo do kwadratu a kto mi zabroni


Nie jestem w stanie znaleźć porównania, żeby zobrazować jak bardzo mam wyj***ne na twój ból dupy.

0nyx6

2019-07-10, 16:19
camson napisał/a:

Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym pochłaniającym ogromne środki pieniężne by móc startować i coś osiągnąć, a ty tu wieśniaku z jakąś szpachlą wyjeżdżasz. Jedna opona czy carbonowy panel jest więcej wart niż twoje daily o ile je w ogóle masz. Po braku wiedzy i ignorancji wnioskuję, że jesteś po prostu <tu_wybierz_sobie_inwektywę>.



DRIFT JEST NAJBARDZIEJ TECHNICZNYM SPORTEM MOTOROWYM O k***A XD
To widzę że grubo siedzisz w motosporcie, gdzie drift traktuje się jak discopolo, szczególnie polskie ligi. Sam się bawie w drift, ale pompowane samochody budowane przez firmy które mają po 800km i za kierownicą przypadkowy koleś, który nawet nie potrafi jej dobrze trzymać to nie jest trudny sport motorowy. Zapraszam na Time Attack, albo najlepiej rajdy wrc, gdzie pokonywanie zakrętu w poślizgu 4-ma kołami faktycznie wymaga więcej techniki niż sprzęgło-łapa-kontra-p*zdaogień.
ch*ja wiesz, skoro już jeździsz swoją fabią to przynajmniej miej trochę wiedzy o sporcie motorowym zamiast pie**olić kocopoły.
Drift jest zajebistą zabawą, są w Polsce eventy które przedstawiają go w super sposób - Next Level, SeduseD itp. Gdzie zjeżdżają się chłopaki z prawdziwą zajawą, własnoręcznie poskładanymi samochodami a nie jeżdżącymi banerami do których janusze walą konia na rakowiskach typu driftopen

~PowerBoBass

2019-07-10, 16:40
Wiewór napisał/a:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha jaki debil.
Człowieku ty w życiu w insigni nie siedziałeś i znasz to się na ch*jach.
Ty wiesz po co się daje w aucie dwie sprężarki? Więc mi nie pie**ol barani łbie, że 10 letnie auto z jedną jest lepsze
Kolejny polski biedak co go w dupie zapiekło "nie znam się ale się wypowiem".
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha jaki debil.
Człowieku ty w życiu w insigni nie siedziałeś i znasz to się na ch*jach.
Ty wiesz po co się daje w aucie dwie sprężarki? Więc mi nie pie**ol barani łbie, że 10 letnie auto z jedną jest lepsze
Kolejny polski biedak co go w dupie zapiekło "nie znam się ale się wypowiem".
Jeszcze mi napisz, że automat to ch*j bo lóbisz miedź kontrolem nad samohodem.
Nie jestem w stanie znaleźć porównania, żeby zobrazować jak bardzo mam wyj***ne na twój ból dupy.



Tak się obsrałeś, że dwa razy posta wysłałeś. A merytoryki w tym żadnej. Pośmiałeś się ale chyba z własnej głupoty. Opowiedz o dwóch sprężarkach, ja wiem po co są ale chętnie poczytam co Ty o tym wiesz - tylko nie kopiuj z google, bo sprawdzę :lol: Podpowiem Ci - poczytaj sobie o zużyciu silnika przy doładowaniu w niskim zakresie obrotów ;-)

I to stwierdzenie "chyba nigdy w insigni nie siedziałeś" - skisłem, piszesz jakby ro było bóstwo jakieś a to szrot jakich wiele :D

Zdjęcie zza kierownicy której Insigni wolisz, A czy B? Nie myśl, że jesteś kozak gdy nie wiesz, z kim rozmawiasz... ;-)

Ęriko De Skuczas Palabras

2019-07-10, 18:09
Jak oni nabijają punkty? W NFSie wszystko jest jasne - masz licznik na ekranie i po sprawie, a w realu?

Wiewór

2019-07-11, 08:08
PowerBoBass napisał/a:

I to stwierdzenie "chyba nigdy w insigni nie siedziałeś" - skisłem, piszesz jakby ro było bóstwo jakieś a to szrot jakich wiele


Nigdzie nie napisałem, że Insignia to bóstwo i super samochód. To zwykłe auto. Tylko polaczki traktują auto jako wyznacznik statusu społecznego o forpocztę bogactwa. Dla mnie auto to auto i tyle.
Ubawiłeś mnie bo pie**olisz jakieś bzdury wyssane z dupy nie mające poparcia w faktach.
Nie jechałeś autem i będziesz mi właścicielowi pie**olił ile pali mój samochód i jakie ma osiągi.

Nie musisz mi wklejać zdjęć insigni z google bo siedzę w tym aucie codziennie.

pczajkowski86

2019-07-11, 14:42
Wiewór napisał/a:

Drift to jest polski odpowiednik nascara. Widowisko dla najniższej warstwy społeczeństwa. Plebs siedzi i podnieca się zj***nymi plastikowymi furami trzymającymi się na szpachli i słowie honoru jak szympansy na widok wypiętej dupy.
Bezzębny margines odurzony alkoholem i narkotykami cieszy się, że kierowcy jeżdżą w kółko i smażą gumę tudzież rozpie**alają swoje potłuczone samochody o bandy.
Później janusz wraca do domu z pioterem:
-patrz pjoter jak tata robi pasatem te dryfty. Cyk i ręczny na zakręcie w opur.
o k***a skond to drzewo siem tu wzielo. Pjotek kurła to tfoja wina bo mnie namuwileś.
Pjoter matko bosko nie muf matce rzesmy fure skasowali. Wujek wlodek nam w stodole wyklepie i podszlifuje boszem.



Sam pewnie pierwszy lata na drift taxi, albo prosi o darmowe stickery "kiss the wall" na straganie :D

~PowerBoBass

2019-07-11, 23:27
Wiewór napisał/a:

Nigdzie nie napisałem, że Insignia to bóstwo i super samochód. To zwykłe auto. Tylko polaczki traktują auto jako wyznacznik statusu społecznego o forpocztę bogactwa. Dla mnie auto to auto i tyle.
Ubawiłeś mnie bo pie**olisz jakieś bzdury wyssane z dupy nie mające poparcia w faktach.
Nie jechałeś autem i będziesz mi właścicielowi pie**olił ile pali mój samochód i jakie ma osiągi.
Nie musisz mi wklejać zdjęć insigni z google bo siedzę w tym aucie codziennie.



Hehe, ja pie**olę głupoty? No jednak nie ja pisałem o 7l przy 180km/h baranie :D Bzdury pie**olisz od początku, jak tylko zacząłeś. Masz mgliste pojęcie o mechanice, drifcie, czymkolwiek. I kłamiesz jak ostatnia sp***olina i jeszcze masz się za cwaniaka. Niby siedzisz w tym aucie codziennie, ale wnętrze pewnie ci jebie biedą :D

Masz, zobacz jak to powinno wyglądać:



Następnym razem weź sobie wersję z reflektorami matrycowymi, polecam. I nie pisz więcej tych smutnych wierszy... Pozdrawiam mimo wszystko, przyda ci się ;-)