18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift Masters Europe Championship 2019

camson • 2019-07-08, 13:53
Polacy z każdym rokiem rozkręcają się w tym sporcie co raz bardziej. W tym roku na jednej z najtrudniejszych technicznie tras tegorocznych mistrzostw serii DMEC Polacy zgarnęli całe podium, i tym samym udowodnili, kto rządzi w Płocku.
Hałas, smród palonej gumy i prędkość to to, co tygrysy lubią najbardziej.

shiters

2019-07-08, 22:57
motorsport jest fajny, ale tylko i wyłącznie w tedy, kiedy sam bierzesz w nim udział. oglądanie wyścigów, driftów i tym podobnych jest zwyczajnie nudne!

Krypt0

2019-07-08, 22:58
@up weź idz spać lub nawracaj mochery pod kościołem,
chce coś normalego przeczytać a tu co drugie to twoje wypociny...

ritu4l

2019-07-08, 23:03
Trzeba przyznać, że na żywo widowisko jest niesamowite. Tylko jakiś j***ny cebulowy cwe* co nie z jednej miski cebule wpie**alał może nawet na to narzekać, że ludzie potrafią mieć frajde z czegoś więcej niż pisanie gównianych komentarzy na sadolu.

Majozen

2019-07-08, 23:17
Byłem zarówno na kwali jak i TOP 32, było kozak. Miałem okazję pogadać z kierowcami, z czego sporo pogadałem z Piotrkiem Więckiem i Jamesem Deanem, bardzo w porządku chłopaki. Finał był kozacki, moim zdaniem powinien wygrać Więcek, ale i tak było świetnie. Atmosfera panująca na stadionie to coś nie do opisania, akcja z latarkami w finałowym przejeździe to było coś. Mam nadzieję, że w Rydze będzie jeszcze lepiej, bo też się wybieram :D


idejakprzecinak

2019-07-08, 23:28
Wiewór napisał/a:

No niestety nie zgadłeś.
4 letnie auto 2.0 Biturbo 200 KM.
Prawdziwe sporty motorowe to jest Dakar, rajdy i auta turystyczne.
Drift to jest pedalstwo z Japonii gdzie jest moda na oklejanie aut zj***nymi naklejkami i piłowanie aut na parkinach na ręcznym bo nie ma gdzie jeździć.



Samochód firmowy szefa się nie liczy ;)

Rejti

2019-07-08, 23:37
Cokolwiek tutaj się odpie**ala, rozkręcił się temacik srania szambem i typowo bolskie wyładowywanie swojej frustracji na polskim społeczeństwie i państwie. Jak nie potraficie zarabiać więcej niż średnią krajową/ lub wypie**alacir sezonowo na truskawki, to jest k***a wasz problem. Społeczeństwo nie jest winne waszemu niedoj***niu, nieudaczniki. :-D

ThatsAllFolks

2019-07-08, 23:37
motorsport to rajdy i wyścigi. rallycross.. jazda "na styl" bardziej kojarzy mi się z jazdą figurową na lodzie ;) walka o pozycję, walka na odcinkach rajdowych i RALLY CROSS to są widowiska. :)

kreatywnakrowa

2019-07-09, 00:08
Rozrywka idealna dla wieśniaków - miłośników 20 letnich bmw. Żaden to sport bo o ile w wyścigach można zmierzyć czas który wynika z jakości sprzętu i kunsztu kierowcy tak tu mamy totalne nic wynikające z bezsensownego marnowania sprzętu i paliwa. Gówno nie kierowcy, gówno nie sport.

Stary_Wyjadacz_Konserw

2019-07-09, 00:13
Wiewiór, wymień zatem jakiż to model jest tej Twojej drezyny, że w dwóch litrach na podwójnym turbo po czterech latach ma 200 kucy. Nie ma takiego auta!!! Chyba, że to ursus c360 bi turbo 40letni, tylko ci zero uciekło :mrgreen:

mit2

2019-07-09, 00:25
Wiewór napisał/a:

Grzechotnik. Benzyna mi niepotrzebna bo jeżdżę tylko autostradami.
Zgadles insignia.



Wielki k***a znawca wozi dupę królową lawet w dieslu :lol:

Nic dziwnego, że potrzebuje biturbo do osiągnięcia 200 kuców. W końcu to szwabskie gówno. Do tego w mojej opinii ropniaki nadają się tylko do ciągników - rolniczych i siodłowych.

Może drift nie jest aż tak wymagający jak rajdy, ale niczym nie ustępuje wyścigom na torze.

borsuk18

2019-07-09, 01:21
Wiewór napisał/a:

Drift to jest polski odpowiednik nascara. Widowisko dla najniższej warstwy społeczeństwa. Plebs siedzi i podnieca się zj***nymi plastikowymi furami trzymającymi się na szpachli i słowie honoru jak szympansy na widok wypiętej dupy.
Bezzębny margines odurzony alkoholem i narkotykami cieszy się, że kierowcy jeżdżą w kółko i smażą gumę tudzież rozpie**alają swoje potłuczone samochody o bandy.
Później janusz wraca do domu z pioterem:
-patrz pjoter jak tata robi pasatem te dryfty. Cyk i ręczny na zakręcie w opur.
o k***a skond to drzewo siem tu wzielo. Pjotek kurła to tfoja wina bo mnie namuwileś.
Pjoter matko bosko nie muf matce rzesmy fure skasowali. Wujek wlodek nam w stodole wyklepie i podszlifuje boszem.


W samo sedno



boowa1986

2019-07-09, 02:42
camson napisał/a:

Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym pochłaniającym ogromne środki pieniężne by móc startować i coś osiągnąć, a ty tu wieśniaku z jakąś szpachlą wyjeżdżasz. Jedna opona czy carbonowy panel jest więcej wart niż twoje daily o ile je w ogóle masz. Po braku wiedzy i ignorancji wnioskuję, że jesteś po prostu <tu_wybierz_sobie_inwektywę>.



O k***a, kretyn namierzony... nascaar, a drift to dwie rożne rzeczy, szczególnie technicznie. Mam wątpliwości czy aby natura wyposażyła Cię w obie półkule mózgowe, a jak nie to won na drzewo z powrotem.


Wiewór

2019-07-09, 07:49
idejakprzecinak napisał/a:

Samochód firmowy szefa się nie liczy


Stary nie wszyscy są takimi biedakami jak ty :lol:
To jest moje auto a nie firmy.

mit2 napisał/a:

królową lawet


Co k***a? Człowieku to jest auto bezawaryjne. Leje olej do baku i wymieniam olej w silniku. Raz do roku pióra wycieraczek.

mit2 napisał/a:

Nic dziwnego, że potrzebuje biturbo do osiągnięcia 200 kuców


A jak ty chcesz inaczej wycisnąć taką moc z grzechotnika bez doładowania? Znasz się ty cokolwiek na autach?

mit2 napisał/a:

Do tego w mojej opinii ropniaki nadają się tylko do ciągników - rolniczych i siodłowych.


W mojej też :lol:
Ale fakty są takie, że mniej pali. Benzynowym przy 150 mialem spalanie 10-11 a grzechotnikiem przy 180 mam 7.

Majozen

2019-07-09, 10:23
Wiewór, Musisz mieć strasznie smutne życie... :roll: