18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drapie w gardełku

Flodzia • 2024-02-07, 20:58


Znamy na to sposób :lol:

turor

2024-02-07, 21:04
Przej***ne z taka być.
Jak wielką miał byś kutangę ona ciągle będzie marudzić, że jest za mała :D

Lu...........i2

2024-02-07, 21:06
Ma talent. Jednak do skosnookiej z zaskrońcem w cipsku to jeszcze troszku brakuje

Lobo24

2024-02-07, 21:11
Dziwny jest ten świat. Jak spojrzysz na żeński element z sąsiedztwa to same eleganckie, ułożone kobiety. Wykształcone, etykietalne, księgowe, menadżerki.

A jak mi kiedyś kolega pokazał tą samą okolicę z perspektywy portalu typu " odloty" , to wychodziło, że w okolicy same k***y.
Na jednej głównej ulicy yo kilkanaście było. Jak miałeś kasę to wszystko było można.
Sranie na klatę czy szczanie to wcale nie były najdziwniejsze usługi...

A potem mijasz taką jak dziecko prowadzi do przedszkola...

Nome

2024-02-07, 21:19
Lobo24 napisał/a:

Dziwny jest ten świat. Jak spojrzysz na żeński element z sąsiedztwa to same eleganckie, ułożone kobiety. Wykształcone, etykietalne, księgowe, menadżerki.
A jak mi kiedyś kolega pokazał tą samą okolicę z perspektywy portalu typu " odloty" , to wychodziło, że w okolicy same k***y.
Na jednej głównej ulicy yo kilkanaście było. Jak miałeś kasę to wszystko było można.
Sranie na klatę czy szczanie to wcale nie były najdziwniejsze usługi...
A potem mijasz taką jak dziecko prowadzi do przedszkola...



Dziwny jest ten świat, jak spojrzysz to element z sąsiedztwa to sami eleganccy, ułożeni mężczyźni. Wykształceni, etykietalni, księgowi, menadżerowie. A jak zajrzysz na sadola, to wychodzi, że same zwyrole. Sranie na klatę, szczanie, wszystko im się podoba...
A potem prowadzi taki dziecko do przedszkola....

Lu...........i2

2024-02-07, 21:26
Nome napisał/a:

Dziwny jest ten świat, jak spojrzysz to element z sąsiedztwa to sami eleganccy, ułożeni mężczyźni. Wykształceni, etykietalni, księgowi, menadżerowie. A jak zajrzysz na sadola, to wychodzi, że same zwyrole. Sranie na klatę, szczanie, wszystko im się podoba...
A potem prowadzi taki dziecko do przedszkola....



Obecny

:mrgreen:

vladok

2024-02-07, 21:51
Charaszo, egzamin zdała, może jechać na podbój zapadnej jewropy i jułeseja.

smc

2024-02-07, 22:48
Dziwny jest ten świat. Jak spojrzysz na młody element z sąsiedztwa to same eleganckie, ułożone dzieci. Wykształcone, etykietalne, wzorowi uczniowie, olimpiady.
A jak mi kiedyś kolega pokazał tą samą okolicę z perspektywy portalu typu " sadistic" , to wychodziło, że w okolicy same debile.
Na jednej głównej ulicy yo kilkanaście było. Jak miałeś neostradę to wszystko było można.
Sranie na klatę czy szczanie to wcale nie były najdziwniejsze stronyi...
A potem mijasz takie dziecko jak idzie do przedszkola...

Jebac_pedalarzy

2024-02-07, 23:52
Jest super, ale bym chciał mieć taką sucz

Jim_Carrey

2024-02-08, 00:19
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Jest super, ale bym chciał mieć taką sucz



Za marzenia nie karaja xd niby normalna dziewczyna z twarzy a tu taka k***a xdd

Król

2024-02-08, 01:17
Pobrałeś to z crezy shit i k***a świrujesz

shiters

2024-02-08, 02:23
moja była xd serio, robila takie rzeczy. polecam w ch*j, zadna wczesniej i zadna pozniej tak "gladkiego" loda nie robila. Waliles jak w cieple maselko, do oporu.

Yolanda

2024-02-08, 04:56
Instadz**ki, instak***y... te k***iszony bez alfonsów, są dosłownie wszędzie. Bardziej dostępne, niż papier toaletowy w sklepach.

AndrzejDuuupa

2024-02-08, 06:46
Zuch dziewczyna ma głębokie wnętrze.

Jazzy44

2024-02-08, 11:11
Nie daję piwa, bo 5 min temu oglądałem dokładnie to samo video bez niczyjej pomocy.