18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dragon Ball Z Battle of Gods : Goku SSJ3 vs. Birusu

Ka...........o7 • 2013-03-24, 16:15
Zwiastun kinówki Dragon Balla, która ma wyjść 30 marca :-D

kolborano

2013-03-25, 04:06
Ork.Fajny napisał/a:

34 lata i nadal bajki oglądasz albo próbujesz...? Mam nadzieje że z dzieckiem obok...
Większość ludzików którzy tutaj się tym teraz w tym temacie jarają to po prostu jak ja oglądali to w dzieciństwie i czują sentyment słysząc to ponownie. Raczej nikt teraz z nich/nas nie ogląda bajek o napie**alających się po pyskach w imię pokoju latający instant-blondynów i też uważają/uważamy że to w sumie głupia bajka.



król trollingu a w dodatku jasnowidz!

hideharu

2013-03-25, 07:45
@bania widziałem Buu.Pierwsza forma była kiepska bo wyglądała jak wielkie różowe dziecko. Reszta była spoko. Zresztą to po części wina Akiry bo pierwotnie akcja Dragon Ball Z miała kończyć się na Namek, a Goku miał się okazać przez to legendarnym Super Sajaninem. Ale seria odniosła popularność, to i powstała dalsza cześć i nowe poziomy. Choć chyba moją ulubioną zostanie Freezer Saga, potem Sajanin Saga, Cell Saga, Buu Saga. Garlica nawet pod uwagę nie biorę, bo to zapychacz.

Ork.Fajny

2013-03-25, 07:47
androgenius napisał/a:

A co to k***a nie można oglądać? Mogę oglądać żarcie gówna na hardach to i bajki mogę przyswajać. Z dzieckiem k***a? Tak źle mi życzysz, smalcu spod napleta?


W mojej okolicy oglądanie bajek skończyło się pomiędzy gimbazą a liceum/technikum/ZSZ, więc do tej pory sądziłem że większość poważnych ludzi po 30stce nie ogląda czegoś co dla dzieci zostało stworzone.

si3l

2013-03-25, 10:58
Velture napisał/a:


Najbardziej ch*jowy opening jaki chyba znam -.-

bania88

2013-03-25, 11:18
Hacerking napisał/a:

@bania od Buu się odpie**ol, zajebisty koksik, musze sobie przypomnieć sage z nim, bo był genialny :D



Kolego nie zrozumiales mnie. Ludzie narzekaja, ze ten Anubis h*jowy, ze nie wyglada groznie - jak krolik. A Buu wygladal groznie? Rozowy grubasek, a jaki rozpie**ol zrobil.

tmx2oo4

2013-03-25, 12:07
Ork.Fajny
Nie pisz tak, po pierwsze anime nie jest skierowane tylko do najmłodszych- to nie jest bajka. A po drugie są ludzie którzy nigdy nie wyrastają z bajek:). Ja należę do grupy osób która z miłą chęcią wciąga i anime i seriale czy filmy i nie przejmuje się tym czy akurat anime jest dla dzieci, a czy na przykład Dexter to już serial dla dorosłych. Jeżeli myślisz że anime jest tylko dla dzieci spójrz na serię Berserk, wątpie żebyś chciał aby twoje dziecko oglądało taką masakrę lub Elfen Lied- którego raz że nie zrozumie to się nabawi tylko stracha wobec ludzi.

hideharu

2013-03-25, 12:23
UP
Buu po transformacji tak źle nie wyglądał. Jest nadzieja że i Anubis jakoś zmieni formę w trakcie walki. Mogli by zrobić takie połączenie a'la Saint Seiya, że Goku i spółka walczą o odzyskanie 7 kul z bogami, bo ktoś zgninął albo świat się przez to rozdupczy.
A z kinówek dotychczasowych najfajniejsi przeciwnicy(w kolejności):
1.Brolly LSSJ
2.Janemba poziom 2
3.Coller poziom 4 ew demon Hirudegarn poziom 2
4.Bojack
5.Super Android 13
Potem te wszystkie Turlesy. Lordy Slugi itp.

androgenius

2013-03-25, 12:27
Ork.Fajny napisał/a:


W mojej okolicy oglądanie bajek skończyło się pomiędzy gimbazą a liceum/technikum/ZSZ, więc do tej pory sądziłem że większość poważnych ludzi po 30stce nie ogląda czegoś co dla dzieci zostało stworzone.



Większość nie, niektórzy jednak tak, zamknij zatem ryj i hak ci w smak.

Bajek się nie ogląda ciemniaku, bo jest to gatunek literacki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bajka

Milan397

2013-03-25, 13:59
@jestę żydę nie opisał bym tego lepiej,wzruszyłem się :)

je...........ę

2013-03-25, 16:56
@all


Życie depcze wyobraźnię :)

Ork.Fajny

2013-03-25, 19:13
tmx2oo4 napisał/a:

Ork.Fajny
Nie pisz tak, po pierwsze anime nie jest skierowane tylko do najmłodszych- to nie jest bajka. A po drugie są ludzie którzy nigdy nie wyrastają z bajek:). Ja należę do grupy osób która z miłą chęcią wciąga i anime i seriale czy filmy i nie przejmuje się tym czy akurat anime jest dla dzieci, a czy na przykład Dexter to już serial dla dorosłych. Jeżeli myślisz że anime jest tylko dla dzieci spójrz na serię Berserk, wątpie żebyś chciał aby twoje dziecko oglądało taką masakrę lub Elfen Lied- którego raz że nie zrozumie to się nabawi tylko stracha wobec ludzi.


Oczywiście że to są bajki dla dzieci. Sam to potwierdziłeś podając oba te tytułu. To byłem wstanie obejrzeć te 10lat temu kiedy wychodzi. teraz to głupia bajka o gościu który macha mieczem 5x cięższym od niego i walczy z potworami 10x większymi które jednym pstrykiem palca powinny go złamać. A drugie to równie kretyńska bajeczka o czerwonowłosych gołych dziewczynkach co mają ręce niewidzialne i jedyne co mogą to bezmyślnie mordować wszystko co żywe w okolicy. Trudno nazwać to czymś dla dorosłych. Z resztą Dexter jest równie głupi i skierowany bardziej dla nastolatków niż poważnych dorosłych.

androgenius napisał/a:

Większość nie, niektórzy jednak tak, zamknij zatem ryj i hak ci w smak.


Wybacz gościu. Ale kiedy 34-latek mówi że ma ochotę obejrzeć coś co robi furorę wśród małych dzieci i polega na laniu się po mordach, to słuszne jest to że się temu dziwię...

androgenius napisał/a:

Bajek się nie ogląda ciemniaku, bo jest to gatunek literacki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bajka


Bajka w potocznym języku polskim to synonim Filmu animowanego. Więc się przyzwyczaj. Zwłaszcza że ich poziom to poziom dzieci.

pr...........as

2013-03-26, 11:56
aż mnie ciarki przeszły :D