18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dragon Ball Z Battle of Gods : Goku SSJ3 vs. Birusu

Ka...........o7 • 2013-03-24, 16:15
Zwiastun kinówki Dragon Balla, która ma wyjść 30 marca :-D

si3l

2013-03-24, 20:11
DeviatioN napisał/a:

Na którejś tam reklamie, ten cały Bóg powala Mystic Gohana jedym ciosem na ziemię, a potem przez resztę filmu męczy się strasznie z Goku SSJ3, który wg. samego Akiry jest słabszy od pierwszego. Ciekawe.



Tylko, że Goku osiągnął poziom God SSJ;P

Ork.Fajny

2013-03-24, 20:22
androgenius napisał/a:

Nie mogę się jakoś przekonać do DB, większość anime jakie widziałem było zajebiste: vampire hunter D, GITS ( film i seriale), graveyard for fireflies, papurika, spirited away, elfen lied, death note itd. a do DB zasiadałem chyba ze 4 razy i jakoś nie dałem rady, może jeszcze przyjdzie czas. A opening z GT zajebisty.


34 lata i nadal bajki oglądasz albo próbujesz...? Mam nadzieje że z dzieckiem obok...
Większość ludzików którzy tutaj się tym teraz w tym temacie jarają to po prostu jak ja oglądali to w dzieciństwie i czują sentyment słysząc to ponownie. Raczej nikt teraz z nich/nas nie ogląda bajek o napie**alających się po pyskach w imię pokoju latający instant-blondynów i też uważają/uważamy że to w sumie głupia bajka.

bednar97

2013-03-24, 20:43
jestę żydę stary, aż sie wzruszyłem jak to właczyłem :)

hideharu

2013-03-24, 20:43
Jak lubię Dragon Balla, to filmy to już nie to samo. Przeciwnik też tym razem do dupy że się tak wyrażę. O kimś takiej zajebistości jak Brolly nie ma co marzyć, ale chociaż ktoś pokroju Collera lub chociaż Bojacka. Ten to jakiś chuderlawy kot. To niby ma być odpowiednik jakiegoś egipskiego boga? Serio nie dało się go fajniej zrobić? Napie**alana pewnie będzie konkret jak zwykle, ale jak patrzę na przeciwnika Goku to normalnie tylko na politowanie mi się zbiera. Już w fan-made na manga libary koleś zrobił fajniej wyglądającego przeciwnika. A tak mógłby wyglądać ten ,,bóg"
http://guytoonist.blogspot.com/2012/09/anubis.html
albo tak
http://aegyptian.deviantart.com/art/Horus-10024264

ginx2666

2013-03-24, 21:06
RockyWood napisał/a:

zaraz ktoś pewnie z jaraniem mangi wyskoczy :D



Nie wyskoczy bo ci co zwykle to wrzucają sami są kryptopedałami i usiłują odwrócić od siebie uwagę.

Ciekawe jak im wyjdzie ten DB, bo Kai był dosyć ch*jowy.

Pablo

2013-03-24, 21:08
Najlepszy opening francuski jaki słyszałem, i to jest kwintesencja DB z dawnych lat, ah..

loczek90

2013-03-24, 21:10
jestę żydę napisał/a:

Nie ma słów które mogłyby opisać jak się czuję słuchając tego...To jest mój wehikuł czasu



Przy tym aż łza w oku się kręci......

androgenius

2013-03-24, 21:21
Ork.Fajny napisał/a:


34 lata i nadal bajki oglądasz albo próbujesz...? Mam nadzieje że z dzieckiem obok...
Większość ludzików którzy tutaj się tym teraz w tym temacie jarają to po prostu jak ja oglądali to w dzieciństwie i czują sentyment słysząc to ponownie. Raczej nikt teraz z nich/nas nie ogląda bajek o napie**alających się po pyskach w imię pokoju latający instant-blondynów i też uważają/uważamy że to w sumie głupia bajka.



A co to k***a nie można oglądać? Mogę oglądać żarcie gówna na hardach to i bajki mogę przyswajać. Z dzieckiem k***a? Tak źle mi życzysz, smalcu spod napleta?

bania88

2013-03-24, 22:33
hideharu napisał/a:

Jak lubię Dragon Balla, to filmy to już nie to samo. Przeciwnik też tym razem do dupy że się tak wyrażę. O kimś takiej zajebistości jak Brolly nie ma co marzyć, ale chociaż ktoś pokroju Collera lub chociaż Bojacka. Ten to jakiś chuderlawy kot. To niby ma być odpowiednik jakiegoś egipskiego boga? Serio nie dało się go fajniej zrobić? Napie**alana pewnie będzie konkret jak zwykle, ale jak patrzę na przeciwnika Goku to normalnie tylko na politowanie mi się zbiera. Już w fan-made na manga libary koleś zrobił fajniej wyglądającego przeciwnika. A tak mógłby wyglądać ten ,,bóg"
http://guytoonist.blogspot.com/2012/09/anubis.html
albo tak
http://aegyptian.deviantart.com/art/Horus-10024264



Kolego chyba Buu nie widziales, ze wedlug ciebie Anubis h*jowy jest :P

Ha...........ng

2013-03-24, 22:40
@bania od Buu się odpie**ol, zajebisty koksik, musze sobie przypomnieć sage z nim, bo był genialny :D

KoTu

2013-03-25, 00:34
na AXN spin teraz nadają Dragon Ball Z Kai... aktualnie Gohan vs Komórczak :D
Kai to wersja odświeżona i trochę skrócona niż normalna Z-ka.

MrBednar

2013-03-25, 02:19
Jestę żydę, jesteś osobą, dzięki której jestem w stanie zebrać się choć na kilka chwil i powrócić do tego, co tworzyło w dużej mierze moje dzieciństwo! Dziękuję!

~Velture

2013-03-25, 02:39