18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Dr. House" zachwala polską wódkę

Zarammoth • 2014-01-18, 17:55
Coś dla alkoholowych patriotów i fanów pewnego serialu ;)
Hugh Laurie, znany z roli doktora House'a, poleca polski spiryt :mrgreen:



Nie będę pisał (jak debile) o angielskim na poziomie ameby, skrótowo przetłumaczę:
"Ruska wódka jest dobra, jeżeli chcesz wyczyścić piekarnik (kuchenkę gazową). Do picia przede wszystkim musi być polska (wódka ofc)."

rbpp

2014-01-18, 19:57
bziktheblue napisał/a:

Ruskiej nigdy nie piłem, ale skoro Polska mi smakuje to po co.

Wódka ma sponiewierać, a nie smakować. Jeżeli Ci smakuje, to zaczynasz mieć problem.

is...........ay

2014-01-18, 20:00
@3up: Polska jest bardziej cenionym produktem od Rosji? :wtf:

Izmael

2014-01-18, 20:01
Szkoda, że wszystkie polskie wódki się sprzedały. Zgadza się, nawet Sobieski jest we Francuskich rękach...patrioci. Jedyne co wspieracie to zagraniczna gospodarka, zresztą "polskie" browary też w większości mają z tyłu mały napis Heineken albo Carlsberg. k***a. I jak ta Polska ma coś zarabiać?

ArkaSzatana

2014-01-18, 20:01
Za Polską Wódkę, zawsze PIWO.

BongMan napisał/a:

Ja tam wolę whisky albo tequilę, ale wódki też nie odmawiam, to element polskości :D


Tequila to też wódka.

@Izmael - tzn. które wódki są z "zagranicznym kapitałem"?
Żubrówka (PL), Gorzka Żołądkowa (PL), Pan Tadeusz (PL), Luksusowa (PL), Wyborowa (PL), Pan Tadeusz (PL), Absolwent (PL), Soplica (PL), Blevedere (PL), Chopin (PL).

No chyba że wolisz coś typu Finlandia, Smirnoff czy Bolsy.

A tak w ogóle czego Ty się spodziewałeś? Że w kraju który ma jeden z największych współczynników spożycia wódki, nie będzie żadnej zagranicznej konkurencji dla polskiej marki?

oozyxak0o

2014-01-18, 20:40
Za doctora hałsa zawsze piwo!

SA...........IT

2014-01-18, 20:59
Zobaczcie cebulaki jak to jest, mamy taką zaniżoną samocenę jako naród, że wystarczy, żeby ktoś znany spoza Polski pochwalił coś naszego i odrazu możecie klękać i pucować mu berło. Myślicie, że jakby szanowny ( :D ) Lech Wałęsa (przyszedł mi do głowy bo jest w miarę znany w USA) pochwalił coś amerykańskiego to ktokolwiek by się u nich tym przejął? Dlatego smieszy mnie to, że wszędzie doszukujemy się jakichś pochwał na świecie niczym nielubiane i lekko niedorozwinięte dziecko w klasie.

Ishii

2014-01-18, 21:15
Za Lauriego zawsze piwo. :D

qbcki

2014-01-18, 21:28
Dobrze, że nie produkujemy na potęgę oksykodonu, bo by się zaćpał... :>

Peter-Norivotset

2014-01-18, 21:36
Do czego to doszło, żeby wielki Hugh zachwalał polską wódkę... wzruszyłem się :)
już za samego hałsa piwo

grzegzimierz

2014-01-18, 21:37
@rbpp nie kopiuj mądrości z kwejka, wódka ma też smakować, a jeśli komuś nie odpowiada smak to nie powinien jej pić w ogóle :)

Nick_Diaz

2014-01-18, 22:20
Nie bierzcie tego tak do siebie, ale on tak napisał, bo w ten sposób walczy z antygejowską polityką Putina. Prześledźcie jego tweety sami...

Riva

2014-01-19, 03:37
Tak napisał,a póżniej to wszystko odwołał

rbpp

2014-01-19, 09:39
grzegzimierz napisał/a:

@rbpp nie kopiuj mądrości z kwejka, wódka ma też smakować, a jeśli komuś nie odpowiada smak to nie powinien jej pić w ogóle :)


Nie z kwejka, bo tego nie przeglądam. Możliwe, że było na JebZDzidy albo nawet tutaj na sadisticu.. ale zaraz, tutaj prawie wszystko jest zerżnięte z innych portali, także pies Cię trącał panie kolego.

pi73rmaster

2014-01-19, 15:06
Nie mam dużego doświadczenia z ruskimi trunkami, ale prawie zawsze jak już ktoś jakiś przyniesie to wchodzi elegancko.
Cytat:

Szkoda, że wszystkie polskie wódki się sprzedały. Zgadza się, nawet Sobieski jest we Francuskich rękach...patrioci. Jedyne co wspieracie to zagraniczna gospodarka, zresztą "polskie" browary też w większości mają z tyłu mały napis Heineken albo Carlsberg. k***a. I jak ta Polska ma coś zarabiać?


Lewak alert. Naucz się podstaw ekonomii zanim zaczniesz znowu pieprzyć.
Cytat:

Wódka ma sponiewierać, a nie smakować. Jeżeli Ci smakuje, to zaczynasz mieć problem.


Jeśli pijesz coś co Ci nie smakuje tylko po to, żeby się spizgać, to właśnie Ty masz problem.