18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowód istnienia kultury polskiej

adikkce • 2013-01-18, 21:38


Zdjęcie własne, 'dzieło' już nie

Magik2501

2013-01-18, 21:46
Lata "realnego socjalizmu" wykształciły taką "kulturę" w nas. Nie dba się o nim co poza swoim płotem, bo to "państwowe", czyli już nie nasze.
Idealnie pokazują tę różnicę też...zasiłki! U nas każdy kto może wziąć zasiłek to bierze. Kombinuje jak może żeby tylko dostawać kaski trochę z budżetu. I ludzie widząc to nie reagują wcale, no bo przecież "to pieniądze z Warszawy, czyli nie nasze, a tym złodziejom z rządu można ukraść!"
A jak to ma się w takich Stanach? Tam każdy obywatel dba o to, żeby pieniędzy nie marnować. Bo to JEGO pieniądze do ch*ja! Jak we wsi jest sprawny gość, co woli się lenić i brać hajs z zasiłku to zaraz mu nogi połamią, bo okrada (i ich mniemaniu) nie państwo, a ich samych!
Pomijam fakt, że tam pieniędzy się nie wyrzuca jak u nas, "kolesiostwo" nie musi zarobić, tam jak buduje się najdroższy stadion na świecie to jest on wyj***ny w kosmos, a nie zwyczajny koszyk, jak w stolicy naszej. Ale to już inna spuścizna dawnego systemu...


k***a, ale się rozpisałem.

jebacwas

2013-01-18, 22:11
Wk***ia mnie już ten czarny fan Łowicza...

Kapitan Zombek

2013-01-18, 22:35
W Szczecinie i okolicach jest to dowód kultury niemieckiej i tych nazistowskich gęb, które podrzucają nam do lasów śmieci.

konto1981

2013-01-18, 22:43
Raczej dowód sk***ysyństwa!

zwirz13

2013-01-19, 04:34
cyganie wyzbierają / im wszysko sie przyda

PanBrowar

2013-01-19, 10:43
Przeciętny polak nie ogarnia obrazu świata z wyjątkiem takiego jaki mu w TV zapodadzą. ch*j, jebut do lasu z syfem bo co to niby komu zaszkodzi. Mam nadzieje że ludziom tak pojmującym ktoś kiedyś na grobie zrobi takie wysypisko :homer:

straatveger

2013-01-19, 10:48
hahh jaki sadol lata z transparentami jak 70 leci wzburzony dziadek

bjerzyk

2013-01-19, 11:06
Powinni takim s*urwielą łapy ucinać!

Ch...........on

2013-01-19, 11:30
Powinni takie kary dopierdzielać, żeby taki rolas (bo oni przeważnie wywożą do lasu...) zastanawiał się przez miesiąc jak rodzinę wyżywić, wtedy może by zrozumiał. Najgorsze jest to, że najmocniej zaśmiecają ci którzy utrzymują się z przyrody (czyli np. rolnicy). Nogi z dupy bym powyrywał za śmiecenie w lesie. W mieście jak chcecie to brudźcie do woli, bo tam zawsze jest szansa, że ktoś to uprzątnie. Natomiast w takich lasach to leży i leży...

sadik

2013-01-19, 12:16
Tyle opon się marnuje, można by palić w piecu przez miesiąc.

macleod

2013-01-19, 12:36
Grzywna za takie wykroczenie powinna wynosić 10000PLN, w przypadku recydywy X2, kolejnej recydywy X3 ...itd. Jak kasa jest nie do sciągnięcia, możliwość odpracowania kary na stawisku "sprzątacza lasu"...

djtomix

2013-01-19, 13:06
a dało by się spalić kapcia jeszczę tymi oponkami dowód sk***ysyństwa!

marquis

2013-01-19, 13:35
Co ma do tego kultura polska? Takie zdjęcie jest dowodem na głupotę człowieka który coś takiego zrobił. Jesteśmy mistrzami w mówieniu o sobie źle. Ja identyfikuję się z polską kulturą, uważam że jest wspaniała, czuję się jej częścią i jednocześnie jak większość uważam takie zachowanie za w naganne najwyższym stopniu a taki komentarz jako Polaka mnie obraża.

zonk

2013-01-19, 14:16
Magik2501 napisał/a:

Lata "realnego socjalizmu" wykształciły taką "kulturę" w nas. Nie dba się o nim co poza swoim płotem, bo to "państwowe", czyli już nie nasze.



Że co k***a ? Zapytaj rodziców czy za komuny był po lasach wysypywane śmieci. Wtedy to nawet nie było opcji, że jakiś Pan X wyrzucał papierek po cukierku na chodnik tylko grzecznie zapie**alał do kosza na śmieci. Więc skończ pie**olić jak nie masz pojęcia.