18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowód istnienia kultury polskiej

adikkce • 2013-01-18, 21:38


Zdjęcie własne, 'dzieło' już nie

Sz...........jk

2013-01-19, 16:43
Akurat w Zachodniopomorskim to domena Niemców... Ile to już razy leśnicy przyłapali debila co wolał wydać kasę na przejazd przez granicę i wyj***nie tego ścierwa do lesu zamiast oddać na wysypisko... I uwierzcie mi, wiem co mówie bo z leśnictwem jestem w pewny sposób związany.

SalvaCzoko

2013-01-19, 17:52
Fajne dzieło, które również zaśmieci środowisko gdy spadnie pierwszy lepszy deszcz.

KlinikaAborcyjna

2013-01-19, 20:13
Denerwują mnie tacy debile którzy wypierniczają śmieci do lasu , qźwa przecież to nie jest znowu takie drogie 11 zł za kosz .
Każdemu takiemu p*zdusiowi za karę szyszka w dupsko!

isotop

2013-01-19, 22:43
Spokojnie, jak wprowadzą obowiązkowe opłaty za śmieci dla każdego, to ten proceder zniknie. Mieszkańcy osiedli mieszkaniowych, bloków itp. z reguły muszą płacić za wywózkę śmieci, bo wlicza się ją do czynszu. To też nie mają interesu w wywalaniu ich za miastem. Zaś właściciele domków jednorodzinnych, jako iż sami decydują o swoich wydatkach, niejednokrotnie unikają podpisywania umów z jakimkolwiek odbiorcą, aby móc za darmoszkę swoje śmieci wywalać w lesie, bądź podrzucać do śmietników rozsianych po mieście. Gdy samorządy wprowadzą ten "ło matko bosko straszny" "podatek" od wywozu śmieci dla każdego, dla tych co płacili nic się nie zmieni, zaś dla zaśmiecających okolicę oszustów wywózka do lasu zupełnie przestanie się opłacać... i tak będą musieli płacić.

Krak

2013-01-20, 08:56
tEmpe wieśniaki, w mieście (przynajmniej w KRK) każdy zakład oponiarski przyjmuje stare gumy

kopnijkota

2013-01-20, 20:11
@Abdulan
"I uwierzcie mi, wiem co mówie bo z leśnictwem jestem w pewny sposób związany"

jesteś ssakiem leśnym:)