18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipy z pracy

Ra...........it • 2014-11-05, 12:09
Cd. jaj z Lili - dla przypomnienia, milfik 45l dieta, fitnes, zboczona na wesoło.

Pogrzeb mamy w pracy (ktos mało istotny dla nas ale idziemy wszyscy). Nasz milfik na takie okazje ma schowane pod biurkiem wyjściowe szpile. No to jej podpisałem korektorem wielką czcionką.

LILI LEWY / LILI PRAWY

wyobrażacie sobie beke w kościele jak klęknęła (siedziała przed zacnym gronem szyderców).

Pankracy_Młot

2014-11-05, 12:24
To musisz być niedoj***nym brzydalem ,który myśli ,że w końcu por*cha.

Ra...........it

2014-11-05, 12:31
spokojnie - nie jestem takim ogierem jak ty ale co nieco już widziałem. Musze nie muszę, jak poprosi to r*cham, ale musi ładnie prosić. Pozdrów siostrę

oc...........ki

2014-11-05, 12:53
heh... jako że sama mam schowane wyjściowe szpile pod biurkiem rzeknę: giń :gniew:
:piwo:

Ra...........it

2014-11-05, 13:22
robokopp o co ci chodzi chłopcze? masz jakis uraz do mnie napisz wprost może da się to wyjasnić jak pomiędzy mężczyznami. Jeśli jednak nie to udaj się do piaskownicy.

lysout

2014-11-05, 13:24
I co zalozyla je odwrotnie, czy co?
W ch*j niesmieszne.

Krakowiaczek

2014-11-05, 13:31
@up A ja się k***a uśmiałem po pachy, a tobie ch*j w dupę smutasie j***ny z depresją, idź się powieś

IOI

2014-11-05, 13:31
jaka ta Lili musi miec stope, skoro sie zmiescilo tyle tekstu na podeszwie...

lysout

2014-11-05, 14:03
Dobra, tłumacz ci takiego zabawnego w napisaniu na lewym bucie lili lewy a na prawym lili prawy?
Kompletny brak pomysłu na dowcip, Chęci były, a polski nie było.
Gdyby napisali "Lubie sex" " fuck me" "69" "r*cham psy", no k***a cokolwiek innego niz lewy i prawy...
Sama sytuacja może spowodowała bekę w kościele, ale jest jedną zasada- nie opowiada się dowcipów sytuacyjnych, bo opowiadane po prostu nie śmieszą.
Dobra idę się zwazyc, bo mam depresje ;)

Polski= pomyslu

Polski= pomyslu

Polski= pomyslu

Ra...........it

2014-11-05, 14:32
dobra ja ci tłumacz teraz.

Z zapisków na podeszwie wynika ze lili podpisuje buty bo boi się o kradzież obuwia. Zapiski lewy/prawy świadczą o jej codziennych wątpliwościach który na która noge ubrać.

Nie przypadkiem jest blondzią. (ale nie jest idiotką - co udowodniła śmiejąc się z dowcipu do łez i nie zmazując owych napisów)

Tadźykistańskie = twoje pierwsze zdanie

zincum

2014-11-05, 15:31
Coś ciebie ostatnio dużo na sadolu. Nie rozumiem tego fenomenu, większość twoich żartów czy kawałów jest mierna.
Podpisywanie butów jako sposób na kradzież? Kobiety mają często problemy z określeniem lewo/prawo. Ale jeszcze nigdy nie widziałem takiej, która by nie wiedziała jak założyć buty. No i żart jak żart, może i fajny ale na pogrzeb?

lysout

2014-11-05, 16:47
Polski= pomyslu

grzeo123

2014-11-05, 17:03
Śmieszy mnie odpowiadanie każdemu i ciągłe tłumaczenie się.

połunycia

2014-11-05, 17:15
nie no k***a pozazdrościć pomysłów na początku zmusiłes ja do wpie**alania boczku póżniej pomalowałes buty w których poszła na pogrzeb... chyba jesteś zjebem (bez urazy)... mam uwierzyć ze kiedykolwiek r*chałeś.... (nigdy nie por*chasz)

Ang

2014-11-05, 17:32
Smiesza mnie pojazdy z dopiskiem (bez urazy) no k***a. Na sadolu na pewno ktoś się poplacze jak mu pocisniesz...

Slaby zart. Gdyby bylo na odwrót czy cos to ok. Ale tak... suabe.