18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipy z pracy

Ra...........it • 2014-11-05, 12:09
Cd. jaj z Lili - dla przypomnienia, milfik 45l dieta, fitnes, zboczona na wesoło.

Pogrzeb mamy w pracy (ktos mało istotny dla nas ale idziemy wszyscy). Nasz milfik na takie okazje ma schowane pod biurkiem wyjściowe szpile. No to jej podpisałem korektorem wielką czcionką.

LILI LEWY / LILI PRAWY

wyobrażacie sobie beke w kościele jak klęknęła (siedziała przed zacnym gronem szyderców).

lysout

2014-11-05, 19:10
Polski= pomyslu

Krakowiaczek napisał/a:

@up A ja się k***a uśmiałem po pachy, a tobie ch*j w dupę smutasie j***ny z depresją, idź się powieś



Głupi jesteś jak but !!

Autor pisze, że
"No to jej podpisałem korektorem wielką czcionką.

LILI LEWY / LILI PRAWY "

Ciebie bawi to po pachy, no beka w ch*j. Chcesz mi włożyć ch*ja w dupę i sugerujesz bym się zabił.

Po moim wpisie autor tłumaczy spokojnie dowcip jeszcze raz - tym razem inaczej - Lili sama podpisuje sobie buty w strachu przed złodziejami.

No ta wersja jest już dość zabawna, ale tak jak pisałem, opowiadanie żartów sytuacyjnych mija się z celem, bo opowiadane nie śmieszą.

:idzwch*j: gamoniu jeden.

p0lybius

2014-11-05, 20:05
Dobra dobra, miały być foty tej milfetki

morderuk

2014-11-05, 20:35
Gdzie zatrudniaja gimnazjalistow?

Bankracy

2014-11-05, 20:36
Jak ja bym chciał mieć takie problemy jak wy... czy ten żart jest k***a śmieszny czy nie. No k***a, to tak, jak czarny humor -jednych śmieszy, drudzy by powiesili, czy to takie trudne do zrozumienia czy k***a tylko to co was śmieszy jest godne rozpowszechniania? No żeż ja pierodolę jacy ludzie są czasami ograniczeni... k***a, nie czasami tylko non stop! Poj***ny świat, kiedyś pie**olnie.

hujkurwauuu

2014-11-05, 20:39
śmieszek poza kontrolo

czubnowekonto17189

2014-11-05, 21:14
Wszystko ładnie pięknie kolego ale gdzie nasze obiecane zdjęcie znajomej mamy?

zincum

2014-11-05, 21:25
I od zasiadek na sumy i przepalonej żyłki, grzebania ojcu w tyłku sondą do kolonoskopii, zemsty nad żulem klapsami w knajpie...
Kim ch*jem to wchodzi na główną wiedzą pewnie tylko admini.

JH...........DS

2014-11-05, 21:33
czemu to k***a nie jest w sucharach?

kapelan_szturmowy

2014-11-05, 21:34
k***a,, bo wyobraźnię trzeba mieć, żeby czytając widzieć taką scenkę oczami. Ale k***a społeczeństwo mamy coraz głupsze, przez co jak już któryś umie płynnie czytać, to nie potrafi w tym czasie użyć wyobraźni, a reszta... skupia się na składaniu literek w wyraz...

gawel21050

2014-11-05, 22:33
Pewnie, prosciej jest jebnac komentarz, ze dowcip ch*jowy, niż poprostu przescrollowac i czytać dalej... Banda cwiercinteligentow...

Bladź

2014-11-05, 22:45
Fajny milf a ty jej robisz jakieś ch*jowe nieśmieszne kawały na poziomie szkoły podstawowej i jeszcze się tym w necie chwalisz. k***a drugi wuja romek kawały ekstremalnie zj***ne a ludzie dookoła śmieją się żeby ci przykro nie było.

Samudaripen

2014-11-05, 23:49
Ja pie**ole :shock: same gimbusy, a może nawet przedszkolaki, no ale fiattt to już doj***ł k***a poziomem swojej wypowiedzi. Jak to nie jest k***a 13-nasto letnie dziecko to jak k***a jestem ksiądz biskup. Faktycznie fiattt nikt z nas nie potrafi k***a sobie wyobrazić tej zajebiście śmiesznej scenki, k***a ale ty jesteś mądry.. Mam tyle pytań. W którym gimnazjum uczą tak zajebiście wyobrażać sobie to co czytasz? Ile rzeczy już sobie wyobrażałeś? Czy potrafisz sobie wyobrazić jakim k***a jesteś j***nym pajacem?
Proszę odpowiedz proroku. Czekam z niecierpliwością.

Kv...........ft

2014-11-06, 03:25
Morda stuleje... Wykorzystywanie babskiego nieogaru dla własnej rozrywki na wiecznym propsie. Masz piwo.

lysout

2014-11-06, 06:27
Polski= pomyslu

Sorry, za te powtarzające się wpisy. Telefon wysyła je automatycznie. Mea culpa.