18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostali laptopy,teraz próbują je odsprzedać...

Reginald911 • 2014-01-13, 16:22
"Gmina zdobyła unijne pieniądze, na komputery dla biednych mieszkańców. Cel był szczytny: zapobiec cyfrowemu wykluczeniu. Okazuje się jednak, że część z "obdarowanych" wcale nie potrzebuje komputerów. W sprzedaży pojawiły się laptopy "z drugiej" ręki. Dokładnie takie same, jak te rozdawane przez gminę..."




Dalsza część na stronie : http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1086748,wolsztyn-dostali-laptopy-od-gminy-teraz-probuja-je-sprzedac,id,t.html?cookie=1





Uprzedzę komentarze i rzucę klasykiem

St...........ke

2014-01-14, 14:37
Onizuka napisał/a:




laptop ma to do siebie, że na 4k zaczyna się jego przyzwoita jakość
mam na myśli m.in aluminiową obudowę, a nie plastikowy szajs



No tak, bo zajebistość laptopa to aluminiowa obudowa, a nie procek, płyta główna itp.

EDIT: zresztą aluminiowe obudowy zaczynają się od 2 tys zł.

Ne...........ro

2014-01-14, 14:39
mare30ks

Widzę, ze Ty, jak zwykle, nigdzie problemu nie widzisz. Państwo utopia?

lith

2014-01-14, 14:44
@Onizuka

A po co patoli zajebisty laptop? Do jakich to wymagających czynności będzie go wykorzystywała? Sprzęt powinien być dostosowany do potrzeb. Z resztą sam mam 17 lapka, aluminiowa obudowa, 3 letnia gwarancja NBD, podświetlana klawiatura itd... za ponad 2 kafle, a nie 4...

liqe

2014-01-14, 14:49
k***a jestem w Wolsztyna i myslalem ze mamy tu nienajgorzej ale chyba ludzie z Radomia I Sosnowca zaczynaja emigrowac

mare30ks

2014-01-14, 14:55
SgtPepper1942, a gdzie napisalem ze nie widze problemu i jest ok? :roll: umiesz czytac ze zrozumieniem?

qwerq221

2014-01-14, 15:02
No tak szczerze panowie to mi akurat koło ch*ja lata co kto komu daje (i wiem, że to z podatków) tylko k***a trzeba być nieprawdopodobnym idiotą aby dać sprzęt warty max 2tyś zł i płacić następne 3tyś zł na nie potrzebne programy, których zwykły przeciętny użytkownik nie potrzebuje a co dopiero jakiś podrzędny menel. Czyli jakiś półmózg wydał z publicznych pieniędzy 5.5 tyś zł na coś co można by było kupić za 2-2.5tyś. k***a skoro już chcieli na najwyższym poziomie sprzęty obywatelom podarować to mogli k***a MacBooki kupić cena by była podobna. Reasumując to w sumie cieszę się z tego, że dają ludziom sprzęt tego typu, ale do k***y nędzy niech dadzą to jakimś dzieciom z biednych rodzin a nie jakiemuś pie**olonemu menelowi bo ta moczy morda i tak ma zbyt wyżarty mózg żeby zczaić co on trzyma w rękach po co to jest i jak to w ogóle włączyć!

glebohomina

2014-01-14, 16:03
Właśnie to jest socjalizm. U nas to się nie zmieni, bo ludzie tego chcą (a raczej debile z wypranymi mózgami zwanymi ludźmi). I mamy też demokrację, dzięki której jest tak a nie inaczej. Trzeba zmienić ustrój. Ale... no właśnie.

Szpadlolajzer

2014-01-14, 16:25
towelie napisał/a:

No piknie k***a. Żule dostają lapki za 5 i pół koła z naszych pieniędzy. Tak działa państwo opiekuńcze. Zabiera pieniądze tym, którzy je uczciwie zarobili i rozdaje je nierobom i menelom, a co się zgubi po drodze w rękach urzędasów to swoją drogą. k***a gdzie jest ten kapitalizm, który nam wmawiają że od 89 mamy?



Bardzo twórcze, zaj***ć komentarz z innej strony i zamiast k***a wstawić k***a. :ok:

petru23

2014-01-14, 16:33
towelie napisał/a:


No, ale przecież tyle dostajemy od unii... Tylko jakoś Polska od kiedy weszła do UE przestała się rozwijać. Kryzys w strefie euro, który ciągnie się od lat to też oczywiście nie jest wina unii...



:lol:

Weź może jeszcze raz sprawdź, co zostało dokonane za te pieniądze z UE i gdzie byśmy byli bez UE. Podpowiem... coś na wzór Bialorusi, Ukrainy czy innych im podobnych. Ale, ja dyskutować z Tobą nie będę. To jest net a nie kółko dyskusyjne i szkoda mojego czasu i nerwów.

eMCeONe

2014-01-14, 17:09
Coś tak czuję, że niedługo ludzie wyjdą na ulicę i zrobią drugą Grecję... Polska wyniszcza się od środka przez tych którzy powinni ją rozbudowywać... Zajedwabiście się z tym czuję, że gdy skończę szkołę będę musiał pracować nie po to, żeby odpocząć ale po to, żeby nie zginąć z głodu... Polska jak Polska, kraj z piękną historią ale ludzie, którzy nią rządzą to kretyni, matacze i złodzieje.

NarevKenoki

2014-01-14, 17:57
najprościej by było pozbyć się meneli, zasranego marginesu społeczeństwa - koniec z "boskim" socjalem dla nierobów - jak nie przyjmie oferty z urzędu po raz n-ty, to papa socjal i koniec z "darmowym" winkiem. plus ogółem jakaś kastracja, żeby się nie mogła patola rozmnażać, pozabierać im dzieci i wychować je normalnie, żeby nie wyrosły na nierobów. od razu będzie lepiej, przynajmniej w jednej dziedzinie życia.

gomez1308

2014-01-14, 19:19
To ja tyrałem 2 lata zeby sobie z resztek kasy jakie mi z wypłaty zostały odłożyc na kompa za (bagatela!) 2000zł(bez zasilacza i dysku) a tu ludzie za darmo dostaja 2x drozsze? No k***a...

:idzwch*j: