18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dość ciekawa sytuacja

Dopek • 2013-09-13, 17:58
Przybliżę Wam sytuację z dziś z Zielonej Góry, którą wraz z koleżanką (użytkowniczką Sadola, tutaj ją pozdrawiam) mieliśmy okazję zobaczyć. Nie jest to może sadystyczna, ale dość radosna sytuacja mimo iż miała miejsce u nas. Przechodząc koło ronda PCK (wjazd na rondo od strony al. Wojska Polskiego. Dodam, że rondo jest w czasie przebudowy i powinno jeździć się tam na suwak) zaczęły dochodzić nas dziwne krzyki. Na początku myśleliśmy, że to jakiś wielbiciel głośnej muzyki przy otwartych oknach raczy swoją muzyką innych użytkowników dróg i chodników, lecz jak się okazało zastał nas widok podobny do sytuacji pamiętanych z filmików z Rosji z udziałem... Rosjanina. Dość dużej postury obywatel Rosji (naprawdę sk***iel był duży) opie**ala dwóch typków w Audi w swoim ojczystym języku. Po filmikach z Rosji wiemy, że samo opie**alanie przecież nie wchodzi w grę, tak było i tutaj, Rosjanin nie mogąc otworzyć drzwi użytkownikom Audi postanowił dość mocno walić w jej boczne szyby, niestety nie rozbijając ich :( . Kiedy już dał upust swoim nerwom i wsiadł do swojego auta, oba samochody ruszyły dalej. Wtedy można było zobaczyć to co prawdziwego Polaka naprawdę cieszy :) Rosjanin okazał się Rosjaninem, a nie np. Ukraińcem, a pasażerowie Audi okazali się Niemcami :) Co może być bardziej pociesznego niż kłótnia (lecz niestety nie bijatyka) dwóch narodów za którymi nie przepadamy? 8-) Niestety jak 22 czerwca 1941 roku "kłótnia" między "sojusznikami" znów odbyła się na naszym terenie.

Roxann

2013-09-13, 18:01
Nie wiem, czy warto chwalić się, że znasz użytkowniczkę tego portalu. Jeszcze Cię wezmą za geja, albo coś gorszego :P
a tak właściwie to pics or didnt happen

trzy2jeden

2013-09-13, 18:17
trzeba było zdjecia zrobić albo dokument nagrać

Sutowendlin

2013-09-13, 20:34
Ja myślę, że jak by nie widział, że to niemcy to by nie wyskoczył... Wiadomo, naraża się na srogi wpie**ol nie u siebie. A tak i jeden i drugi nie u siebie. Ot co.


Swoją drogą. Zjadł bym schabowego z kartoflami... tak mnie naszło ah.

wasted

2013-09-14, 03:18
k***a a moje tematy to zawsze wypie**alane są do sucharów,


jedna rada, wrzucajcie tematy po 24 gdy moderatorzy już śpią,

skunisław

2013-09-14, 03:35
Dopek napisał/a:

Przybliżę Wam sytuację z dziś z Zielonej Góry, którą wraz z koleżanką ...



fake.

wnh

2013-09-14, 04:04
Nine nine nine !

Sowjetische partisanen und banditen !


KuKuKa

2013-09-14, 04:11
" i wtedy się obudziłem .. "

Charles_Manson

2013-09-14, 05:57
Roxann napisał/a:

a tak właściwie to pics or didnt happen



To samo się tyczy ciebie :krejzi:


zonk

2013-09-14, 09:34
Niemcy, dobre sobie. Zwykłe polaczki na niemieckich blachach. Który normalny Niemiec przyjechałby teraz do tej dziury.

powyłamywany

2013-09-14, 10:13
szkoda, ze nie rozj***l tego pedałdi

fiodor_zolw

2013-09-14, 11:09
Cytat:

Dodam, że rondo jest w czasie przebudowy i powinno jeździć się tam na suwak

No troche poleciałeś, na suwak to się jeździło na początku, nawet były znaki. TERAZ ZNAK jest zasloniety

Loaloa

2013-09-14, 11:41
Cytat:

Przechodząc koło ronda PCK... (...) ...zaczęły dochodzić nas dziwne krzyki.



Fajnie macie w tej Zielonej Górze. Krzyki łażą koło rond, Ruscy biją Niemców.

maksym_gorki

2013-09-14, 15:42
pewnie pokłosie nieudanego startu w Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.