18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dość ciekawa sytuacja

Dopek • 2013-09-13, 17:58
Przybliżę Wam sytuację z dziś z Zielonej Góry, którą wraz z koleżanką (użytkowniczką Sadola, tutaj ją pozdrawiam) mieliśmy okazję zobaczyć. Nie jest to może sadystyczna, ale dość radosna sytuacja mimo iż miała miejsce u nas. Przechodząc koło ronda PCK (wjazd na rondo od strony al. Wojska Polskiego. Dodam, że rondo jest w czasie przebudowy i powinno jeździć się tam na suwak) zaczęły dochodzić nas dziwne krzyki. Na początku myśleliśmy, że to jakiś wielbiciel głośnej muzyki przy otwartych oknach raczy swoją muzyką innych użytkowników dróg i chodników, lecz jak się okazało zastał nas widok podobny do sytuacji pamiętanych z filmików z Rosji z udziałem... Rosjanina. Dość dużej postury obywatel Rosji (naprawdę sk***iel był duży) opie**ala dwóch typków w Audi w swoim ojczystym języku. Po filmikach z Rosji wiemy, że samo opie**alanie przecież nie wchodzi w grę, tak było i tutaj, Rosjanin nie mogąc otworzyć drzwi użytkownikom Audi postanowił dość mocno walić w jej boczne szyby, niestety nie rozbijając ich :( . Kiedy już dał upust swoim nerwom i wsiadł do swojego auta, oba samochody ruszyły dalej. Wtedy można było zobaczyć to co prawdziwego Polaka naprawdę cieszy :) Rosjanin okazał się Rosjaninem, a nie np. Ukraińcem, a pasażerowie Audi okazali się Niemcami :) Co może być bardziej pociesznego niż kłótnia (lecz niestety nie bijatyka) dwóch narodów za którymi nie przepadamy? 8-) Niestety jak 22 czerwca 1941 roku "kłótnia" między "sojusznikami" znów odbyła się na naszym terenie.

demz

2013-09-14, 16:33
Ruski nakrzyczał na Niemca. Ja pie**olę, ale sadol. Nawet to nie śmieszne czy "radosne". Zwykły beton i nie wiem co to robi na głównej. :/

Promek

2013-09-14, 18:42
Ja tez jestem z Zielonej ba nawet robie to rondo piwo dawaj za to ze buduje ci bezkolizyjne skrzyzowanie :P

Marcoos

2013-09-15, 06:17
Ech Wy Kargule......