18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dopalacze - bo liczy sie dyskrecja

Globik • 2010-06-11, 21:15
Recenzje towaru...

By nikt nie wiedział o co chodzi :homer:


Maria
Ładnie się kolekcjonuje. Jednak to coś w sam raz tylko dla początkujących kolekcjonerów. Kiedy na niego patrze czuje zadowolenie albo bardzo krótko. Wielki plus za cenę.

Kamil
Produkt kolekcjonerski, który nie jest do spożycia. Sencation vanilla 500mg w klaserze ma dla mnie tą samą wartość mentalną, co EX-SES . Czas wkładania do klasera, to około 2h. Klaser zaczyna wyglądać należycie po 2 min.. Gdy na niego patrzę mam Banana od ucha do ucha i czuje zbliżającego sie pacmana :) Polecam

Joanna
Jak dotąd najmilej wspominam jego kolokcjonowanie. Jest przed sencation wanilla i blackbarry. Ładnie pachnie i przez kilka ładnych godzin pamiętałam ten zapach ;) Bardzo pozytywny.

Patryk
Umiejętnie skolekcjonowany produkt wnoszący niesamowitą euforię do klasera :) polecam, te 0,5g starczy na dwa początkujące klasery ;)

Kamil
W porównaniu do Magic Dragon, ta mieszanka jest mocniejsza, a efekty kolekcjonerskie "cięższe". Dobre dla ludzi którzy lubią kolekcjonować samemu i oglądać coś, bądź rozmyślać nad czymś.

GRZEGORZ
Jedna sztuka wrzucona do klasera zaczęła cieszyć po ok 1h.Klaser wyglądał śmiesznie przez ok 4-6h, po czym łagodnie odłożyłem na półkę i udałem się w objęcia Morfeusza . Oglądanie raduje umysł, serducho nie uczestniczy w zabawie, spokojnie sobie pukając.Wrzucenie 2 znaczka do klasera po ok 1-2h powinno poprawić odczucia z oglądania.Na drugi dzień byłem ok 5h. odrobinę zmęczony wrażeniami.

Damianbeat

2010-07-13, 22:47
@Tauron
Przykro mi, ale dyskusja z tobą będzie na pewno tak samo zj***na jak sama twoja osoba, więc oszczędzę sobie tego... :badyl:

For all- Sadzić, palić, zalegalizować... :maryska:

tauron

2010-07-14, 06:43
totalstupidity, wypie**alaj do czech ćpunie

Damianbeat, thx mi też nie chce się wdawać w dyskusje, a swoje przemyślenia na temat mojej osoby zachowaj dla różowych smoków jakie widzisz po paleniu.

Gienek2

2010-07-14, 08:22
hahaha teorie i swiato poglady sa smieszne: dzieciaki zaczynajace od 12-15 lat od palenia juz traca powoli z zycia a pozniej dorosnie do 20 lat i on mysli ze wszystko wie to mozesz palic ale tylko takie tamto nie a to jak najbardziej ale tlyko we wtorki albo przez wode... przyjdzie do wieku 30 lat zacznie sie zastanawiac nad swiatopogladem..

REJU

2010-07-14, 11:33
Dopalacze to są ścierwa. Na psychikę wchodzą i to nieźle. Mój kumpel przez te dopalacze wylądował w szpitalu i miał nieświadomość co robi przez 2 tygodnie. NIE POLECAM.

miedziak

2010-07-14, 13:53
Gienek2 napisał/a:

hahaha teorie i swiato poglady sa smieszne: dzieciaki zaczynajace od 12-15 lat od palenia juz traca powoli z zycia a pozniej dorosnie do 20 lat i on mysli ze wszystko wie to mozesz palic ale tylko takie tamto nie a to jak najbardziej ale tlyko we wtorki albo przez wode... przyjdzie do wieku 30 lat zacznie sie zastanawiac nad swiatopogladem..



Naucz się korzystać z polskich znaków. A z poziomu twoje wypowiedzi wnioskuję że ty się jeszcze nie zastanawiałeś nad własnym światopoglądem.

Globik

2010-07-14, 16:05
@Silvermoons

nie... na sadistica

Norbias

2010-07-14, 23:37
8-) A Ja chcę być sędzią lub prokuratorem i niech zmienią ustawę by to było nielegalne :lol:

farcoran

2010-07-21, 22:14
Szczerze mówiąc męczy mnie takie podejście społeczeństwa. Prosta zasada: Nie chcesz - nie kupuj - nie komentuj. Każdy odpowiada za siebie, mało jest ludzi, którzy uwierzą na słowo, że "narkotyki i dopalacze to zło, nie dotykaj tego, bo spieprzysz sobie życie". Dopalacze mają to do siebie, że nie wiadomo jakie skutki ich przyjmowania będą odczuwali ludzie za pięć, dziesięć, czy dwadzieścia lat. Konopie to już inna sprawa. Jeżeli przez setki lat palenie w małych ilościach nie powodowało żadnych skutków ubocznych, to co w tym złego? Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko znać umiar i zachować zdrowy rozsądek.

B...........g

2010-07-22, 08:59
Farcoran, Twoja wypowiedź naprawde niesie głębokie przesłanie.
Gdyby nie fakt że to truizm wielkości "pij mleko będziesz zdrowszy".
Czytając wasze wypowiedzi w takich tematach, statystycznie:

2 jest fanatyków, (wykrzykniki, skrajne poglądy - kompromisu nie będzie).
3 jest "kontrfanatyków" (wykrzykniki, "chyba Cie poj***ło synku" - kompromisu nie będzie).
Ze 2 dochodzi do wniosku że kompromis istnieje i gdy już na niego wpadnie (chodź zazwyczaj jest debilnie prosty) cieszy się że odkryło nową Europe.
2 opisuje historie na własnych (znajomych,rodziny) przeżyciach.
I ostatnich 2, gówno wie o temacie ale lubi dużo mówić, bo się jest wtedy mądrym.

farcoran

2010-07-22, 11:08
@Bóg
Wybacz, ale nic o mnie nie wiesz i stwierdzenia typu "gówno wie o temacie" są tutaj jak najbardziej nie na miejscu. Zdziwiłbyś się ile wiem na temat, o którym się wypowiadam. Mam pewne doświadczenie na tym polu, nie jestem jednak tak butny, żeby twierdzić, że przerastam na tym polu innych. Uważam, że dopalacze, jak i konopie nie są bardziej niebezpieczne od alkoholu, czy innych używek i traktowanie ich jako zło trochę mija się z celem. Od kogo szybciej dostaniesz po mordzie: faceta pod wpływem alkoholu, który jak wiadomo działa na niektórych w sposób pobudzający agresję, czy upalonego gościa, który cieszy się ze wszystkiego, co go otacza?

B...........g

2010-07-22, 14:27
farcoran napisał/a:

Od kogo szybciej dostaniesz po mordzie: faceta pod wpływem alkoholu, który jak wiadomo działa na niektórych w sposób pobudzający agresję, czy upalonego gościa, który cieszy się ze wszystkiego, co go otacza?



Jako dowód "niebezpieczeństwa jakieś używki" bierzesz możliwość dostanie po mordzie od gościa pod jej wpływem ?
Proponuje zatem cyjanek potasu, po nim nikomu się nie chce bić.

A co do
farcoran napisał/a:

Wybacz, ale nic o mnie nie wiesz i stwierdzenia typu "gówno wie o temacie"



Nie mówilem o Tobie, Ty powiedziałeś jedynie pare zdań które znamy już z kampani "legalize it" itd.
Nie są nieprawdziwe, ale znane każdemu.
Koniec dyskusji z mojej strony.

Grace

2010-07-23, 13:04
farcoran za dużo naoglądałeś się Billa Hicksa.

gonzo

2010-07-24, 00:24
Norbias napisał/a:

8-) A Ja chcę być sędzią lub prokuratorem i niech zmienią ustawę by to było nielegalne :lol:


Zmienisz zdanie, kiedy będąc już prokuratorem dostaniesz do nadzorowania 80 dochodzeń w sprawie posiadania 0,05 grama środków odurzających.

Witam wszystkich, przy okazji :)