18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dopalacze - bo liczy sie dyskrecja

Globik • 2010-06-11, 21:15
Recenzje towaru...

By nikt nie wiedział o co chodzi :homer:


Maria
Ładnie się kolekcjonuje. Jednak to coś w sam raz tylko dla początkujących kolekcjonerów. Kiedy na niego patrze czuje zadowolenie albo bardzo krótko. Wielki plus za cenę.

Kamil
Produkt kolekcjonerski, który nie jest do spożycia. Sencation vanilla 500mg w klaserze ma dla mnie tą samą wartość mentalną, co EX-SES . Czas wkładania do klasera, to około 2h. Klaser zaczyna wyglądać należycie po 2 min.. Gdy na niego patrzę mam Banana od ucha do ucha i czuje zbliżającego sie pacmana :) Polecam

Joanna
Jak dotąd najmilej wspominam jego kolokcjonowanie. Jest przed sencation wanilla i blackbarry. Ładnie pachnie i przez kilka ładnych godzin pamiętałam ten zapach ;) Bardzo pozytywny.

Patryk
Umiejętnie skolekcjonowany produkt wnoszący niesamowitą euforię do klasera :) polecam, te 0,5g starczy na dwa początkujące klasery ;)

Kamil
W porównaniu do Magic Dragon, ta mieszanka jest mocniejsza, a efekty kolekcjonerskie "cięższe". Dobre dla ludzi którzy lubią kolekcjonować samemu i oglądać coś, bądź rozmyślać nad czymś.

GRZEGORZ
Jedna sztuka wrzucona do klasera zaczęła cieszyć po ok 1h.Klaser wyglądał śmiesznie przez ok 4-6h, po czym łagodnie odłożyłem na półkę i udałem się w objęcia Morfeusza . Oglądanie raduje umysł, serducho nie uczestniczy w zabawie, spokojnie sobie pukając.Wrzucenie 2 znaczka do klasera po ok 1-2h powinno poprawić odczucia z oglądania.Na drugi dzień byłem ok 5h. odrobinę zmęczony wrażeniami.

ni...........as

2010-06-12, 22:53
ładnie się porobiło w tym kraju, nie dość że na bezrobociu tak dużo osób to jeszcze dilerzy do nich dołączą

gremlin1982

2010-06-15, 11:01
A ja jebie z bonga gandzie i mam w dupie dopalacze!

777

2010-07-13, 01:33
ja bym do tych torebek wkładał cyjanek potasu i napisał "spożycie grozi śmiercią", a i tak kilku "kolekcjonerów" by pewnie poległo :) i wszyscy byli by zadowoleni (bo mnie nie można pozwać - są ostrzeżenia; i kilku jełopów ukatrupionych - bezpieczeństwo na drogach i większe poczucie bezpieczeństwa w nocy (drechy - kolekcjonerzy)

tr...........aj

2010-07-13, 07:45
Przecież to ścierwo ryje głowę i organizm cztery razy bardziej niż porządne, tradycyjne ćpanie. I przez to gówno trudniej teraz dostać coś dobrego, bo małolaty wolą legal, mimo że jest dużo słabszy i powoduje potężny zjazd.

Suka_Blyat

2010-07-13, 09:35
A ja nie ćpałem nie ćpam i ćpać nie będę

Krzywson

2010-07-13, 10:11
lepiej naj***ć się starymi dobrymi dragami niż faszerować tym gównem zwanym dopalaczami, jeżeli małolaty lubią legalne jazdy to proponuje rozpuszczalnik mors w szmatce - niezapomniane przezycie a klaser dochodzi do siebie przez reszte pozbawionego szarych komórek życia xD

suiCid3R

2010-07-13, 11:45
Powinni całkowicie zdelegalizować to gówno...wk***ia mnie bezczelność i cynizm producentów tego ścierwa...może nie obcinać, ale przynajmniej łamać pałą ręce przy nadgarstkach sprzedawcom. Nic mnie nie interesuje ich tłumaczenie że praca jak praca i trzeba coś do gara włożyć. Idź k***a grabić liście w parku. To też praca.Przynajmniej przynosi pożytek społeczeństwu zamiast je niszczyć i truć.

Ma...........ry

2010-07-13, 11:48
i ch*j niech ćpają, taka selekcja naturalna :P

Podgor

2010-07-13, 11:49
j***ć dopalacze, palić można tylko tylko w 100% czyste konopie wyhodowane samodzielnie.

totalstupidity

2010-07-13, 12:56
ja pale i dopalacze(jak nie ma dobrej baki) pale też bakę(jak jest) i jakoś specjalnie nie zauważyłem żebym rujnował sobie i innym życie owszem mam czasami dziurę w głowię ale nie przeszkadza mi to w życiu codziennym,uczciwie zarabiam,jestem spokojnym typem a to że komuś odpie**ala od dopalaczy hmm od baki tez niektórym odpie**ala po alko też ludziom odpie**ala,wiec zamknijmy się w domach i siedźmy na kompach,bo nie jesteśmy już bezpieczni

teorie k***a z dupy wyssane

PARK3R

2010-07-13, 13:21
z tego co wiem jest już ustawa delegalizująca (ma wejść w życie gdzieś w połowie wakacji), po 2 zgadzam się z @Silvermoons.

Damianbeat

2010-07-13, 13:28
@up
Zobaczysz delegalizację na oczy... Stare pokolenie musi wymrzeć, wtedy dopiero będzie jakaś szansa na legalizację

tauron

2010-07-13, 20:52
Damianbeat, podejrzewam że stare pokolenie będzie sobie dobrze, spokojnie żyło, podczas gdy zwolennicy legalizacji zaćpają się na śmierć, bądź nie powrocą z "misji na marsa"


i pamietajcie drogie ćpunki, nie bądzcie egoistami kręcie filmiki po kolekcjonowaniu, miejsce w dziale hard na waszą pomysłowość się zawsze znajdzie